KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe
Bieg 15 59.6 sek.
Eskilstuna Smederna 56
4 : 2
34 Masarna Avesta
  • Michael Jepsen Jensen 1
  • Piotr Pawlicki 2
  • Andrzej Lebiediew 3
  • Przemysław Pawlicki 0
Bieg 14 59.3 sek.
Eskilstuna Smederna 52
5 : 1
32 Masarna Avesta
  • David Bellego 1
  • Kacper Woryna 2
  • Philip Hellstroem-Baengs 0
  • Gleb Czugunow 3
Bieg 13 59.4 sek.
Eskilstuna Smederna 47
1 : 5
31 Masarna Avesta
  • Maximilian Belsing 0
  • Przemysław Pawlicki Rezerwa taktyczna za Alexander Liljekvist 2
  • Johannes Stark 1
  • Martin Smolinski 3
Bieg 12 58.8 sek.
Eskilstuna Smederna 46
5 : 1
26 Masarna Avesta
  • Philip Hellstroem-Baengs 1
  • Kacper Woryna 2
  • Piotr Pawlicki 0
  • Gleb Czugunow 3
Bieg 11 59.3 sek.
Eskilstuna Smederna 41
2 : 4
25 Masarna Avesta
  • Pontus Aspgren 2
  • Piotr Pawlicki Rezerwa taktyczna za Alexander Liljekvist 3
  • Maximilian Belsing 0
  • David Bellego 1
Bieg 10 59.2 sek.
Eskilstuna Smederna 39
5 : 1
21 Masarna Avesta
  • Przemysław Pawlicki 1
  • Andrzej Lebiediew 2
  • Martin Smolinski 0
  • Michael Jepsen Jensen 3
Bieg 9 59.4 sek.
Eskilstuna Smederna 34
5 : 1
20 Masarna Avesta
  • Alexander Liljekvist 0
  • Gleb Czugunow 3
  • David Bellego 1
  • Andrzej Lebiediew 2
Bieg 8 58.8 sek.
Eskilstuna Smederna 29
5 : 1
19 Masarna Avesta
  • Kacper Woryna 2
  • Martin Smolinski 1
  • Michael Jepsen Jensen 3
  • Philip Hellstroem-Baengs 0
Bieg 7 59.1 sek.
Eskilstuna Smederna 24
1 : 5
18 Masarna Avesta
  • Maximilian Belsing 0
  • Piotr Pawlicki 3
  • Pontus Aspgren 1
  • Przemysław Pawlicki 2
Bieg 6 58.3 sek.
Eskilstuna Smederna 23
4 : 2
13 Masarna Avesta
  • Michael Jepsen Jensen 3
  • David Bellego 2
  • Kacper Woryna 1
  • Emil Millberg Rezerwa zwykła za Alexander Liljekvist 0
Bieg 5 58.6 sek.
Eskilstuna Smederna 19
3 : 3
11 Masarna Avesta
  • Martin Smolinski 2
  • Pontus Aspgren 3
  • Philip Hellstroem-Baengs 1
  • Johannes Stark Rezerwa zwykła za Maximilian Belsing 0
Bieg 4 59.5 sek.
Eskilstuna Smederna 16
3 : 3
8 Masarna Avesta
  • Gleb Czugunow d
  • Przemysław Pawlicki 2
  • Andrzej Lebiediew 3
  • Piotr Pawlicki 1
Bieg 3 58.4 sek.
Eskilstuna Smederna 13
4 : 2
5 Masarna Avesta
  • David Bellego 2
  • Johannes Stark Rezerwa zwykła za Maximilian Belsing 1
  • Emil Millberg Rezerwa zwykła za Alexander Liljekvist d
  • Pontus Aspgren 3
Bieg 2 58.9 sek.
Eskilstuna Smederna 9
4 : 2
3 Masarna Avesta
  • Andrzej Lebiediew 3
  • Philip Hellstroem-Baengs 2
  • Gleb Czugunow 1
  • Martin Smolinski 0
Bieg 1 58.9 sek.
Eskilstuna Smederna 5
5 : 1
1 Masarna Avesta
  • Piotr Pawlicki 1
  • Michael Jepsen Jensen 2
  • Przemysław Pawlicki 0
  • Kacper Woryna 3

 

Pierwszy wyścig ma rozpocząć się o godzinie 19:20. W Eskilstunie dość solidnie popadało.

 

Relacja na podstawie svemo.se.

Zobacz również
    Eskilstuna Smederna Eskilstuna Smederna 56
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Michael Jepsen Jensen M. Jepsen Jensen Michael Jepsen Jensen 2* 3 3 3 1 12 +1
    10 Kacper Woryna K. Woryna Kacper Woryna 3 1 2* 2* 2* 10 +3
    11 Gleb Czugunow G. Czugunow Gleb Czugunow 1 d 3 3 3 10
    12 Andrzej Lebiediew A. Lebiediew Andrzej Lebiediew 3 3 2* 2* 3 13 +2
    13 Pontus Aspgren P. Aspgren Pontus Aspgren 3 3 1 2 9
    14 Maximilian Belsing M. Belsing Maximilian Belsing - - 0 0 0 0
    15 Johannes Stark J. Stark Johannes Stark 1 0 1 2
    Masarna Avesta Masarna Avesta 34
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Piotr Pawlicki P. Pawlicki Piotr Pawlicki 1 1* 3 3 0 2 10 +1
    2 Przemysław Pawlicki P. Pawlicki Przemysław Pawlicki 0 2 2* 1 2* 0 7 +2
    3 Martin Smolinski M. Smolinski Martin Smolinski 0 2 1 0 3 6
    4 Philip Hellstroem-Baengs P. Hellstroem-Baengs Philip Hellstroem-Baengs 2 1* 0 1 0 4 +1
    5 David Bellego D. Bellego David Bellego 2 2 1 1 1 7
    6 Alexander Liljekvist A. Liljekvist Alexander Liljekvist - - 0 - - 0
    7 Emil Millberg E. Millberg Emil Millberg d 0 0