Bieg 15 czas 66.80 sek.
49
1 : 5
41

Świetny start w wykonaniu gości, którzy wyszli na podwójne prowadzenie i nie oddali go do końca, ratując tym samym punkt bonusowy dla swojej drużyny.

21:37

Jeżeli w ostatnim wyścigu gospodarze wygrają w stosunku 4:2, odbędzie się bieg dodatkowy o punkt bonusowy.

1
21:34

Dzięki wykluczeniu Noela Wahlqvista, gospodarze zapewnili sobie zwycięstwo w tym spotkaniu.

w

Rezerwa zwykła: Wahlqvist za Przedpełskiego.

Wyścig przerwany. Lyager wyprzedził jednym atakiem obu gości, jednak pozycję odbił Hansen. To samo próbował zrobić Wahlqvist, ale zrobił to bardzo nieudolnie i skasował Duńczyka. Szwed wykluczony z powtórki.

Pewna podwójna wygrana gospodarzy. Świetna jazda po szerokiej Lyagera.

35

Pewna wygrana Lindgrena. Z tyłu atakować próbował bezskutecznie Andersson.

1
2
21:09

Paweł Przedpełski jest niezdolny do dalszej jazdy i opuścił tor w karetce!

1

Wyścig przerwany. Na tor po walce na łokcie z Lindgrenem upadł groźnie Przedpełski. Na szczęście Polak wstał o własnych siłach z toru. Powtórka w pełnej obsadzie.

Trwa oczekiwanie na informacje o stanie zdrowia Pawła Przedpełskiego. Zawodnik miał problemy z nadgarstkiem.

Polaka nie zobaczymy już w tym spotkaniu. Hansen pojedzie w jego miejsce.

W powtórce Kułakow na wejściu w ostatni łuk wyprzedził Lindgrena.

Rezerwa zwykła: Wahlqvist za Karlssona.

Tarasienko wyszedł najlepiej ze startu i cały czas jechał po szerokiej, dzięki czemu wygrał z dużą przewagą nad resztą stawki. Duże problemy na wyjściu z pierwszego łuku miał Wahlqvist, przez co wyprzedził go Andersson.

1

Zastępstwo zawodnika: Kułakow za Lindgrena.

Rezerwa taktyczna: Tarasienko za Hansena.

Gospodarze wyszli na podwójne prowadzenie, ale Lyager napędzając się konsekwentnie po szerokiej wyprzedził swojego kolegę z Bydgoszczy. Holder daleko z tyłu.

2

Rezerwa taktyczna: Kułakow za Karlssona.

Po wyjściu z pierwszego łuku wszyscy zawodnicy jechali obok siebie, ale na wejściu w drugi łuk pierwszego okrążenia na prowadzenie wysforował się Kułakow. Jednak na wejściu w drugi łuk drugiego okrążenia Zengota wyprzedził prowadzącego Rosjanina i obronił pierwszą pozycję.

1
1
Bieg 8 czas 66.40 sek.
30
5 : 1
18

Świetny wyścig w Kumli! Holder prowadził od początku do końca i wygrał z dużą przewagą nad resztą stawki, ale działo się za jego plecami. Początkowo gospodarze jechali na podwójnym prowadzeniu, ale Hansen uporał się z Lindgrenem, do którego również zabierał się Przedpełski. Ostatecznie Polak nie był w stanie zaatakować Szweda, który stoczył fenomenalną walkę o drugą lokatę. Razem z Hansenem tasowali się przez ostatnie okrążenie i na ostatnim łuku po szerokiej Lindgren minął Duńczyka.

1

Zastępstwo zawodnika: Hansen za Lindgrena.

Rezerwa zwykła: Grahn za Anderssona.

Świetny start w wykonaniu Kułakowa, który wyskoczył na pierwszej pozycji. Hansen na wyjściu z pierwszego łuku wyprzedził Anderssona, a później przy krawężniku próbował dobierać się do Iversena. Ten jednak obronił swoją pozycję, ale nie był w stanie dogonić lidera wyścigu.

1
Bieg 6 czas 65.70 sek.
23
4 : 2
13

Świetnie pierwszy łuk rozegrał Holder, który szybko uciekł rywalom. Lindgren atakował Rosjanina i przez chwilę był nawet przed nim, lecz ten szybko odbił pozycję. Karlsson nie liczył się w stawce.

1
1
Bieg 5 czas 66.40 sek.
19
4 : 2
11

Wyścig przerwany. Na wejściu w drugi łuk pociągnęło motocykl Przedpełskiego, który upadł nieprzyjemnie plecami na tor. Sprawca przerwania biegu wstał o własnych siłach, jest wykluczony z powtórki.

W kolejnej odsłonie Hansen po pierwszym łuku był na prowadzeniu, ale od razu ruszył za nim Iversen. Starszy z Duńczyków wykorzystał znajomość toru i wyprzedził młodszego rodaka.