3 : 3
32
Krzysztof Sadurski Rezerwa zwykła za Damian Baliński
1

Rezerwa zwykła. Damian Baliński oddał swój wyścig niepokonanemu dziś Krzysztofowi Sadurskiemu.

Gospodarze przegrali moment startowy, ale szybko zdołali wyjść na pozycje dające im remis w tym biegu.

29

Wyścig przerwany. Równy start zawodników, Szymura wypchnął nieco jadącego z drugiego pola Dróżdża, a ten wynosząc się sprawił, że zabrakło miejsca dla Szlauderbacha.

Powtórka w pełnej obsadzie.

A w niej duże problemy zawodników z płynną jazdą - najpierw rzucało Szymurą, a później Szlauderbachem. Szymura miał również duże problemy na wyjściu z pierwszego łuku ostatniego okrążenia. Sam bieg bez większej historii.

10
5
1
1
Czy Krzysztof Sadurski powinien dostać szansę w biegach nominowanych?
28

Ciasno na wejściu w pierwszy wiraż, ale obyło się bez upadku. Bieg bez większej historii - Dróżdż próbował zbliżyć się do Dilgera ale na ostatnim łuku musiał bronić się przed szaloną szarżą Ivacica.

26

Bardzo dobry start Sadurskiego, z kolei Gillmore na prostej przeciwległej do startu wyprzedził Fienhage.

3
2
3
2
2
Czy MSC Wolfe Wittstock przekroczy dziś barierę 35 punktów?
0

Rezerwa taktyczna w zespole gości. Fienhage w miejsce Szymury.

Gospodarze odnoszą kolejne dziś pewne zwycięstwo 5:1.

24

Gillmore na drugim łuku pierwszego okrążenia wyprzedził po szerokiej Bachhubera.

1

Rezerwa taktyczna. Ivacic w miejsce Wassermana.

Pewne zwycięstwo gospodarzy. Ivacic gonił Balińskiego, lecz nie był w stanie minąć legendy Unii Leszno.

21

Bieg przerwany. Nierówny moment startowy, a z powtórki zostaje wykluczony Olivier Buszkiewicz, choć dało się zauważyć, że taśma została zerwana przez Ivacica.

W drugiej odsłonie tego wyścigu obrazek, który jest dziś praktycznie normą, czyli świetny start Ivacica. Dróżdż dwoił się i troił, aby wyprzedzić lidera Wolfe Wittstock, lecz Słoweniec cały czas utrzymywał bezpieczny dystans. Szymura zrezygnował ze ścigania Dróżdża na czwartym okrążeniu i powoli dojechał do mety po punkt.