5 : 1
41
Daniił Kołodinski Rezerwa zwykła za Ricards Ansviesulis
d

Bieg przerwany. Źle wyglądający upadek w pierwszym łuku. Z torem zapoznał się Szymon Szlauderbach, w którego dodatkowo uderzył Oleg Michaiłow.

Obaj zawodnicy wrócili już do parku maszyn.

Gospodarze przypieczętowali podwójnym zwycięstwem trzy ligowe punkty.

0

Rezerwa zwykła. Gusts w miejsce Puodżuksa.

Gospodarze objęli podwójne prowadzenie na pierwszym okrążeniu.

37
26
12
22
24
komentarz

O losach tego meczu oraz dwumeczu zadecydują dwa ostatnie wyścigi. W chwili obecnej bliżej bonusu są gospodarze, którzy prowadzą 86:81.

1

Rezerwa zwykła. Francis Gusts w miejsce Ernesta Matjuszonoka.

Bieg przerwany. Kostygow dotknął taśmy. Trwa weryfikacja czy był kontakt taśmy z motocyklem, czy z daszkiem od kasku.

Kostygow wykluczony. W jego miejsce zobaczymy Daniiła Kołodinskiego.

Od startu, aż do mety prowadził Kołodinski. Z tyłu Gusts próbował atakować drugą pozycję.

3

Rezerwa zwykła. W miejsce Kacpra Pludry wystartuje Krzysztof Sadurski.

Po starcie gospodarze prowadzili podwójnie, ale pojechali zbyt szeroko i rozdzielił ich Koodinski. Łotysz do końca atakował pierwsza lokatę.

33

Bieg przerwany. Upadek Szymona Szlauderbacha w pierwszym łuku. Zawodnik o własnych siłach wraca do parku maszyn.

Powtórka w pełnej obsadzie.

Jeden z najlepszych wyścigów w Rawiczu i to nie w tym meczu, ale i w całym sezonie! Rew już na pierwszym okrążeniu wyszedł na prowadzenie, a za jego plecami pasjonującą walkę stoczyli trzej pozostali zawodnicy.

21
13
9
10
13
komentarz

W dwumeczu nadal wynik na styku. W tej chwili bilans ten wynosi 76:73 dla Metalika Recycling Kolejarza Rawicz.

2
Bieg 10 czas 62.85 sek.
29
1 : 5
31

Bieg przerwany. Groźnie wyglądający upadek Kacpra Pludry na drugim łuku.

Pludra walczył z rywalami i pojechał za szeroko. Chwilę wcześniej wyprzedził go Kostygow, a potem atakował go Gusts. Zawodnik wstał o własnych siłach. Pludra wykluczony z powtórki.

Mimo pewnych problemów, gościom udało się ustawić w parę i zdecydowanie zwyciężyć.