55
4 : 2
35

Nierówny start. Bieg przerwany. Ostrzeżenie dla Lebiediewa.

Dobry start gospodarzy, ale Kułakow wcisnął się pod Lebiediewa. Łotysz walczył z i na chwilę minął go Jamróg. Lebiediew odbił trzecią pozycję, na Kułakowa nie wystarczyło.

33

Gdańszczanie wygrali podwójnie start, jednak jeszcze na pierwszym okrążeniu najpierw Wojdyło, a następnie Milik minęli Gruchalskiego. Pewna wygrana Rasmusa Jensena, który obudził się na sam koniec.

30

Od startu do mety prowadzili krośnianie, którzy postawili kropkę nad "i"! Zameldowali się w finale.

85
46
13
9
8
17:42

Cellfast Wilki potrzebują zaledwie punktu do tego, by awansować do finału ligi.

29

Dobry start Pieszczka, jednak wyskoczył przed niego Wojdyło. Pieszczek walczył do końca z zawodnikiem U-24 Cellfast Wilków, ale ostatecznie go nie minął.

26

Milik zdecydowanie wygrał start, jednak sędzia nie przerwał biegu. Kułakow bronił się przez cały wyścig przed atakami Musielaka, ostatecznie mu się to udało, jednak krośnianie są dużo bliżej awansu!

42
23
7
4
7
17:28

Równanie toru. Krośnianie muszą zdobyć jeszcze 9 punktów w 5 biegach, by znaleźć się w finale.

24

Kułakow przełamał impas! Wygrał start i w pewnym stylu pokonał krośnian.

21

Kolejne podwójne zwycięstwo krośnian od startu do mety. Totalnie odjechali od rywali!

1

Lebiediew wygrał start, ale szybko minął go Gruchalski. Zawodnik Zdunek Wybrzeża popełnił jednak błąd i Lebiediew wygrał z dużą przewagą nad rywalami.

17

Musielak wygrał start. Na przeciwległej prostej Kułakow minął Szczepaniaka, ale ten szybko odbił drugą pozycję. Fatalna jazda gdańskich seniorów w tym meczu.

16

Lebiediew wygrał start i wygrał w pewnym stylu. Jensen początkowo zbliżał się do Łotysza, jednak ten bardzo szybko zaczął mu odjeżdżać. Na pierwszym okrążeniu upadł Rydlewski, jednak wstał o własnych siłach i zbiegł prędko z toru.

w

Kolejny bardzo dobry start krośnian. Na plecach Wojdyły jechał Jamróg, który popełnił błąd, wjechał w niego Gruchalski, którego wyrzuciło na zewnętrzną. Gruchalski wykluczony.

Jamróg wygrał start i chociaż atakował go Milik, nie dał się doścignąć.

2

Gruchalski za Pedersena, Orgacki nie może zostać zastąpiony przez nikogo.

Szczepaniak wygrał start i pewnie zwyciężył w biegu. Gruchalski dojechał daleko za zwycięzcą.

40
18
12
8
9
Czy sędzia postąpił słusznie przerywając bieg?
7

Bieg przerwany. Milik miał problemy po starcie i wjechaniu w Pieszczka. Nie przewrócił się, jednak sędzia przerwał wyścig. Powtórka w pełnym składzie.

Pieszczek ruszył się na starcie i sam siebie ukarał. Krośnianie wyszli na 5:1 i nie dali się do siebie zbliżyć rywalom. Po biegu ostrzeżenie dla Pieszczka.

6

Dobry moment startowy krośnian, jednak akcją po zewnętrznej na pierwsze miejsce wyszedł Gryszpiński. Na drugim okrążeniu upadł jadący na ostatnim miejscu Orgacki. Bieg przerwany. Na tor wyjechała karetka. Orgacki wykluczony z powtórki. Trwa naprawa bandy w Krośnie. Po dłuższym czasie Orgacki wstał z toru. Ostrzeżenia dla Szczotki i Orgackiego za poruszanie się na starcie. Podczas transmisji telewizyjnej podano informację, że Orgacki przegryzł sobie język. Trwają badania juniora.

Orgacki nie jest zdolny do dalszej jazdy.

Szczotce zgasł motor 20 sekund przed biegiem, jednak odpalił go i zdążył na start. Zdecydowane zwycięstwo gdańszczan. Gryszpiński wygrał o cała prostą nad trzecim Rydlewskim.