KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe
48:41
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
9 Michael Jepsen Jensen M. Jepsen Jensen Michael Jepsen Jensen 2* 2* 0 3 0 7 +2
10 Kacper Woryna K. Woryna Kacper Woryna 3 3 1 3 1* 11 +1
11 Gleb Czugunow G. Czugunow Gleb Czugunow d 1 3 2* 3 9 +1
12 Andrzej Lebiediew A. Lebiediew Andrzej Lebiediew 3 3 1 2* 2 11 +1
13 Pontus Aspgren P. Aspgren Pontus Aspgren 2 3 - - - 5
14 Johannes Stark J. Stark Johannes Stark 1* 0 1* t 1 3 +2
15 Joel Kling J. Kling Joel Kling 2 w 0 2
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Timo Lahti T. Lahti Timo Lahti 0 0 - 2* 0 - 2 +1
2 Kai Huckenbeck K. Huckenbeck Kai Huckenbeck 1 2 w 1 2* 1* 7 +2
3 Adrian Miedziński A. Miedziński Adrian Miedziński 1* 1* 2* u 2 6 +3
4 Patryk Dudek P. Dudek Patryk Dudek 2 2 3 1 3 3 14
5 Kim Nilsson K. Nilsson Kim Nilsson 3 t 3 2 3 0 11
6 Anders Mellgren A. Mellgren Anders Mellgren d 1 0 - - 1
7 Erik Gheorghe E. Gheorghe Erik Gheorghe d 0
Bieg 15 58.6 sek.
Eskilstuna Smederna 48
3 : 3
41 Rospiggarna Hallstavik
  • Kacper Woryna 1
  • Kim Nilsson 0
  • Andrzej Lebiediew 2
  • Patryk Dudek 3
Bieg 14 59 sek.
Eskilstuna Smederna 45
3 : 3
38 Rospiggarna Hallstavik
  • Adrian Miedziński 2
  • Michael Jepsen Jensen 0
  • Kai Huckenbeck 1
  • Gleb Czugunow 3
Bieg 13 58.4 sek.
Eskilstuna Smederna 42
1 : 5
35 Rospiggarna Hallstavik
  • Johannes Stark 1
  • Kai Huckenbeck Rezerwa taktyczna za Timo Lahti 2
  • Joel Kling Rezerwa zwykła za Pontus Aspgren 0
  • Patryk Dudek Rezerwa taktyczna za Anders Mellgren 3
Bieg 12 59.2 sek.
Eskilstuna Smederna 41
5 : 1
30 Rospiggarna Hallstavik
  • Patryk Dudek 1
  • Kacper Woryna 3
  • Timo Lahti 0
  • Gleb Czugunow 2
Bieg 11 58.7 sek.
Eskilstuna Smederna 36
0 : 5
29 Rospiggarna Hallstavik
  • Joel Kling Rezerwa zwykła za Pontus Aspgren w
  • Timo Lahti Rezerwa taktyczna za Anders Mellgren 2
  • Johannes Stark t
  • Kim Nilsson 3
Bieg 10 59.3 sek.
Eskilstuna Smederna 36
5 : 1
24 Rospiggarna Hallstavik
  • Kai Huckenbeck 1
  • Andrzej Lebiediew 2
  • Adrian Miedziński u
  • Michael Jepsen Jensen 3
Bieg 9 58.8 sek.
Eskilstuna Smederna 31
4 : 2
23 Rospiggarna Hallstavik
  • Anders Mellgren 0
  • Gleb Czugunow 3
  • Kim Nilsson 2
  • Andrzej Lebiediew 1
Bieg 8 58 sek.
Eskilstuna Smederna 27
1 : 5
21 Rospiggarna Hallstavik
  • Kacper Woryna 1
  • Adrian Miedziński 2
  • Michael Jepsen Jensen 0
  • Patryk Dudek 3
Bieg 7 59 sek.
Eskilstuna Smederna 26
3 : 3
16 Rospiggarna Hallstavik
  • Johannes Stark 1
  • Kim Nilsson Rezerwa taktyczna za Timo Lahti 3
  • Joel Kling Rezerwa zwykła za Pontus Aspgren 2
  • Kai Huckenbeck w
Bieg 6 57.3 sek.
Eskilstuna Smederna 23
5 : 1
13 Rospiggarna Hallstavik
  • Michael Jepsen Jensen 2
  • Erik Gheorghe Taśma Kim Nilsson d
  • Kacper Woryna 3
  • Anders Mellgren 1

Kacper Woryna swoje zwycięstwo biegowe okrasił rekordem toru.

Bieg 5 58.3 sek.
Eskilstuna Smederna 18
3 : 3
12 Rospiggarna Hallstavik
  • Adrian Miedziński 1
  • Pontus Aspgren 3
  • Patryk Dudek 2
  • Johannes Stark 0
Bieg 4 58.6 sek.
Eskilstuna Smederna 15
4 : 2
9 Rospiggarna Hallstavik
  • Gleb Czugunow 1
  • Kai Huckenbeck 2
  • Andrzej Lebiediew 3
  • Timo Lahti 0
Bieg 3 58.4 sek.
Eskilstuna Smederna 11
3 : 3
7 Rospiggarna Hallstavik
  • Kim Nilsson 3
  • Johannes Stark 1
  • Anders Mellgren d
  • Pontus Aspgren 2
Bieg 2 58.6 sek.
Eskilstuna Smederna 8
3 : 3
4 Rospiggarna Hallstavik
  • Andrzej Lebiediew 3
  • Patryk Dudek 2
  • Gleb Czugunow d
  • Adrian Miedziński 1
Bieg 1 58.5 sek.
Eskilstuna Smederna 5
5 : 1
1 Rospiggarna Hallstavik
  • Timo Lahti 0
  • Michael Jepsen Jensen 2
  • Kai Huckenbeck 1
  • Kacper Woryna 3

Smederna Eskilstuna pokonuje Rospiggarnę Hallstavik 48:41 i melduje się w finale Bauhaus-Ligan (wynik dwumeczu: 92:87).

Relacja na podstawie svemo.se.

Rospiggarna w pierwszym meczu wygrała 46:44.

Zobacz również
    Eskilstuna Smederna Eskilstuna Smederna 48
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Michael Jepsen Jensen M. Jepsen Jensen Michael Jepsen Jensen 2* 2* 0 3 0 7 +2
    10 Kacper Woryna K. Woryna Kacper Woryna 3 3 1 3 1* 11 +1
    11 Gleb Czugunow G. Czugunow Gleb Czugunow d 1 3 2* 3 9 +1
    12 Andrzej Lebiediew A. Lebiediew Andrzej Lebiediew 3 3 1 2* 2 11 +1
    13 Pontus Aspgren P. Aspgren Pontus Aspgren 2 3 - - - 5
    14 Johannes Stark J. Stark Johannes Stark 1* 0 1* t 1 3 +2
    15 Joel Kling J. Kling Joel Kling 2 w 0 2
    Rospiggarna Hallstavik Rospiggarna Hallstavik 41
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Timo Lahti T. Lahti Timo Lahti 0 0 - 2* 0 - 2 +1
    2 Kai Huckenbeck K. Huckenbeck Kai Huckenbeck 1 2 w 1 2* 1* 7 +2
    3 Adrian Miedziński A. Miedziński Adrian Miedziński 1* 1* 2* u 2 6 +3
    4 Patryk Dudek P. Dudek Patryk Dudek 2 2 3 1 3 3 14
    5 Kim Nilsson K. Nilsson Kim Nilsson 3 t 3 2 3 0 11
    6 Anders Mellgren A. Mellgren Anders Mellgren d 1 0 - - 1
    7 Erik Gheorghe E. Gheorghe Erik Gheorghe d 0