Bieg 15 czas 70.32 sek.
49
3 : 3
41

Bieg przerwany. Upadek Szczepaniaka na drugim łuku pierwszego okrążenia po ataku Berge.

Dimitri Berge wykluczony z powtórki!

W momencie przerwania wyścigu prowadził Huckenbeck.

Powtórka. Huckenbeck powtórzył manewr z pierwszej odsłony tego biegu, gdyż kolejny raz przegrał start, lecz błyskawicznie przyciął do krawężnika i wyprzedził obu zawodników Wilków.

Rezerwa zwykła: Bloedorn za Nilssona

Bieg przerwany. Nierówny start. Kolejny raz Musielak ruszył się przed zwolnieniem taśmy. Zawodnik Wilków otrzymał drugie ostrzeżenie i tym samym został wykluczony z powtórki. Upomnieniem ukarany został również Bloedorn.

Powtórka. Pewne zwycięstwo Hansena. Bloedorn na wyjściu z pierwszego łuku wyprzedził Karczmarza.

Zastępstwo zawodnika: Musielak za Milika

Świetny start Berge, który pewnie wygrał ten bieg. Upadek na pierwszym łuku odnotował Nilsson, jednak od razu wstał i zjechał z toru.

31

Gospodarze prowadzili od startu do mety. Zawodnicy Wilków nie byli w stanie nawiązać walki w tym biegu.

34
16
16
14
20
komentarz

Wynik dwumeczu: 77:73 dla Cellfast Wilków Krosno.