Bieg 15 czas 71.81 sek.
51
2 : 4
39

Zengota wygrał start, a następnie musiał odpierać ataki Milika. Motocykl Czecha zdefektował na ostatnim wirażu, przez co zawodnik Wilków upadł na tor.

35

Świetny start Klindta, ale już na wyjściu z pierwszego łuku wyprzedzili go obaj zawodnicy Wilków. Duńczyk minął jednak Lebiediewa na wyjeździe z drugiego wirażu, lecz Łotysz błyskawicznie odbił pozycję.

68
38
15
16
28
komentarz

Wynik dwumeczu: 94:74 dla Cellfast Wilków Krosno.

34

Pewne zwycięstwo Klindta. Para ROW-u prowadziła 4:2, jednak na drugim okrążeniu Lebiediew wyprzedził Wojdyłę na prostej przeciwległej.

Rezerwa zwykła: Karczewski za Karczmarza

Zdecydowanie lepszy start pary gości, która wyszła na podwójne prowadzenie. Spore problemy na pierwszym łuku miał Karczewski, przez co został on daleko za resztą stawki, a następnie zrezygnował z kontynuowania udziału w tym biegu. Sadurski próbował atakować Trześniewskiego, jednak bez efektu. Kolejne pewne zwycięstwo odniósł Zengota.

26

Pieszczek objął prowadzenie, a następnie do samego końca musiał bronić się przed atakami Szczepaniaka. Minimalnie lepszy okazał się zawodnik ROW-u.

Rezerwa taktyczna: Trześniewski za Tkocza

Bieg przerwany. Zawodnicy przejechali niemal całe pierwsze okrążenie, a prowadził Lyager przed parą Wilków, jednak bieg przerwano, gdyż zdaniem sędziego start był nierówny. Karczmarz otrzymał ostrzeżenie za utrudnianie procedury startowej.

Powtórka. Milik wygrał start i przez chwilę musiał bronić się przed atakami Lyagera, jednak dość szybko zbudował bezpieczną przewagę. Karczmarz do samego końca próbował wyprzedzić Trześniewskiego, jednak bezskutecznie.