Przyjemski na dystansie spadł z pierwszej pozycji na trzecią.

Bieg 14 czas 62.12 sek.
45
5 : 1
37

Od startu gospodarze na podwójnym prowadzeniu. Kevin Woelbert próbował przedrzeć się przed Douglasa, jednak bezskutecznie.

36

Bieg przerwany. Groźny upadek Damiana Balińskiego, któremu na wyjeździe z pierwszego łuku drugiego okrążenia podniosło przednie koło, a następnie zahaczył o motocykl jadącego przed nim Lamparta. Zawodnik gospodarzy wykluczony z powtórki.

Ponownie bieg przerwany. Drugie ostrzeżenie dla Kevina Woelberta, który zostaje wykluczony z powtórki.

W powtórce Dróżdż na dystansie w dziecinny sposób poradził sobie z Lampartem.

36
20
19
17
24
Czy Texom Stal Rzeszów odrobi straty i wygra w Rawiczu?
34

Bieg przerwany. Taśma startowa poszła nierówno w górę.

Mateusz Majcher na drugim łuku trzeciego okrążenia popełnił błąd, po którym wyprzedził go Nick Skorja. Następnie młodzieżowiec Stali zjechał z toru.

32

Wydawało się, że goście odniosą podwójne zwycięstwo. Na ostatnim łuku Kaczmarek przeprowadził jednak skuteczny atak na Łęgowika.

3

Rezerwa zwykła: Wiktor Przyjemski za Nicka Skorję.

Dawid Lampart miał prędkość w motocyklu, ale nie potrafił tego wykorzystać.

27

Świetne ściganie w Rawiczu. Miesiąc na pierwszym okrążeniu wykorzystał błąd duetu gospodarzy, który odsunęli się od krawężnika. Następnie Baliński nie odpuszczał i atakował Miesiąca. Na ostatnim okrążeniu zawodnika Kolejarza wyprzedził Miesiąca, a niewiele brakowało, a minąłby również Łęgowika.