Bieg 15 czas 70.41 sek.
47
2 : 3
42

Bieg przerwany. Nierówny start. Drugie ostrzeżenie dla Adama Ellisa, który został wykluczony.

Ponownie bieg przerwany.  W powtórce upadł Paweł Miesiąc, za co został wykluczony.

39

Bieg przerwany. Upadek Kostygowa na pierwszym łuku.

Zawodnik Lokomotivu wstał o własnych siłach, jednak został wykluczony z powtórki.

Pewne zwycięstwo Nicka Morrisa, który zapewnił swojej drużynie zwycięstwo w spotkaniu.

3

Rezerwa taktyczna: Dawid Lampart za Eduarda Krcmara.

Znów para Stali prowadziła podwójnie przez ponad pół biegu, jednak na wejściu w drugi wiraż trzeciego okrążenia Kostygow ostro zaatakował Kevina Woelberta, przez co zawodnik drużyny przyjezdnej spadł na ostatnie miejsce.

3

Rezerwa taktyczna: Marcus Birkemose za Mateusza Majchera.

Znów wiele się działo! Tym razem to gospodarze wyszli ze startu na podwójnym prowadzeniu, jednak Marcus Birkemose wyprzedził obu zawodników Lokomotivu. Chwilę później Paweł Miesiąc uporał się z Ernestem Matjuszonokiem, dzięki czemu Stal wygrała wyścig w stosunku 4:2.

29

Przez dwa okrążenia na podwójnym prowadzeniu była para gości, jednak Rene Bach wyprzedził obu zawodników Stali. Na punktowaną pozycję przedarł się także Adam Ellis, który do końca atakował Dawida Lamparta, ostatecznie minimalnie przegrywając. 4:2 dla gospodarzy.