Bieg 15 czas 71.20 sek.
33
2 : 4
57

Bieg przerwany. Hansen wykluczony za kolejne ostrzeżenie. Ostrzeżeniem ukarany został również Thorssell.

Kolejność ustalona po wyjściu z pierwszego łuku.

Rezerwa taktyczna: Oskar Bober za Troya Batchelora

Pod koniec pierwszego okrążenia Bober wyszedł na drugie miejsce, a Ljung spadł na trzecie.

Zastępstwo zawodnika: Adrian Cyfer

O kolejności na mecie zadecydował start i rozegranie pierwszego łuku.

Rezerwa taktyczna: Jakub Sroka za Piotra Świercza

Bieg przerwany. Oskar Polis z ostrzeżeniem za start.

Bieg ponownie został przerwany. Na drugim łuku upadek zanotował Hjerrild. Duńczyk jechał wówczas na czwartej pozycji. Trwa naprawa dmuchanej bandy. Hjerrild wykluczony z powtórki.

Kolejność ustalona po wyjściu z pierwszego wirażu. Polis nieznacznie wygrał z Boberem.

komentarz

Na trybunach w Tarnowie zasiadł gość specjalny...

Rezerwa taktyczna: Kenneth Hansen za Troy'a Batchelora

Przed zapaleniem zielonego światła problemy z motocyklem miał Hansen. Duńczyk miał problem ze sprzęgłem, dlatego jeszcze przed biegiem dotknął taśmy. Było już za mało czasu, by mechanicy podstawili mu drugi motocykl. Hansen wykluczony za przekroczenie czasu dwóch minut.

W kolejnej odsłonie ponownie bieg został przerwany. Ljung ruszył się na starcie, więc otrzymuje ostrzeżenie.

Na wyjściu z pierwszego łuku Ljung wjechał między dwóch rywali, a następnie wygrał z dużą przewagą.

Zastępstwo zawodnika: Kenneth Hansen za Patryka Rolnickiego

Zdecydowanie zwycięstwo Jacoba Thorssella. Na jednym z wiraży małe problemy miał Hansen, lecz Duńczyk opanował motocykl. Krawczyk dojechał do mety na defektującym sprzęcie.

37

Po starcie było 4:2 dla gospodarzy. Polis na przeciwległej prostej wyprzedził Batchelora. Australijczyk pod koniec drugiego okrążenia odbił trzecią pozycję, jednak na trzecim "kółku" Polis odzyskał punktowaną lokatę.

Zastępstwo zawodnika: Jakub Krawczyk

Kolejne pewny podwójny triumf gości. Najciekawszą akcją w tym biegu popisał się Cyfer, który na ostatnim wirażu... wyprzedził po zewnętrznej Krawczyka. Bardzo wolny był Ljung, który nie był w stanie przedrzeć się przed Srokę.

Najprawdopodobniej Cyfer walczył z Krawczykiem o trzy "oczka", ponieważ jeden ze sponsorów Unii Tarnów wyznaczył nagrodę pieniężną dla najlepszych zawodników z obu drużyn (po 5 tysięcy złotych).

0

Bieg przerwany. Na starcie ruszali się Hjerrild i Hansen. Obaj Duńczycy dotknęli taśmy. Sędzia analizuje, który z nich uczynił to jako pierwszy. Mamy decyzję. Hansen wykluczony za dotknięcie taśmy, natomiast Hjerrild otrzymuje ostrzeżenie. W powtórce za Kennetha Hansena pojedzie Jakub Sroka.

Pierwszy start w tym spotkaniu, którego gospodarze nie przegrali. Hjerrild na początku trzeciego okrążenia wyprzedził na chwilę Srokę, jednak zawodnik gospodarzy odbił trzecią pozycję. Na drugim łuku trzeciego okrążenia Duńczyk przedarł się ponownie na punktowaną lokatę, której już nie oddał.

25

Zaraz po wyjściu z pierwszego łuku Ljung zbliżył się do Barana, jednak nie na tyle, aby mu zagrozić. Kolejne pewne zwycięstwo przyjezdnych.

Zastępstwo zawodnika: Troy Batchelor za Patryka Rolnickiego

Wyścig bez historii. Po kapitalnym starcie opolanie uciekli rywalom i dowieźli pięć punktów do mety. Po biegu za ruszanie się na starcie ostrzeżenie dostał Batchelor.

42
21
15
17
20
Czy wynik spotkania po pierwszej serii jest zaskoczeniem?
15

Po raz kolejny opolanie najlepiej wyszli ze startu. Na wyjściu z pierwszego wirażu Hansen wyprzedził najpierw Cyfera, a na wyjściu z drugiego łuku po szerokiej wyprzedził Krawczyka. Pod koniec drugiego okrążenia Sroka prawie skutecznie zaatakował trzeciego wówczas Cyfera, ale ten się wybronił. Następnie zawodnicy Kolejarza zamienili się pozycjami.

2

Zastępstwo zawodnika: Oskar Bober za Patryka Rolnickiego.

Przed startem biegu problemy z motocyklem miał Thorssell. Mechanicy szybko podstawili mu jednak drugi motocykl.

Ponownie ze startu opolanie na podwójnym prowadzeniu. Bober wykorzystał niewielki błąd Thorssella na drugim wirażu trzeciego okrążenia. Już na pierwszym okrążeniu problemy ze sprzętem miał Ljung, który zjechał z toru na początku drugiego "kółka".