Bieg 15 czas 65.03 sek.
48
4 : 2
42

Bieg przerwany. Masters ruszył się na starcie. Masters i Thorssell z ostrzeżeniami.

Świetna jazda Mastersa, który przypieczętował zwycięstwo Kolejarza Rawicz. Na ostatnim łuku Pickering wyprzedził jeszcze Thorssella.

40

Bieg przerwany. Upadek Karola Barana na pierwszym łuku. Powtórka w pełnej obsadzie.

Gospodarze lepiej rozegrali pierwszy łuk i wyjechali na 4:2. Baran atakował Kaczmarka, a Cyfer Douglasa. Mijanek jednak nie było.

Zastępstwo zawodnika: Oskar Polis

Oskar Polis dotknął taśmy. W jego miejsce Jakub Poczta.

W powtórce na pierwszym łuku Brennan przeszkodził Mastersowi, dzięki czemu Thorssell zbudował bezpieczną przewagę.

35

Mocne uderzenie gospodarzy. Duet Kolejarza Rawicz nie miał większych problemów z pokonaniem Cyfera i Hjerrilda.

34

Niewiele brakowało, a Polis na wyjściu z pierwszego łuku wyprzedziłby Douglasa. Kaczmarek przez cztery "kółka" jechał w kontakcie z Baranem, ale nie zdołał przeprowadzić ataku.

31

Thorssell na wyjściu z pierwszego łuku, jadąc po zewnętrznej, próbował przedrzeć się na pierwszą pozycję. Miejsca przy bandzie nie zostawił mu jednak Pickering, co natychmiastowo wykorzystał Douglas. Thorssell szybko, bo na wyjściu z drugiego łuku przy krawężniku odbił drugą pozycję.

Rezerwa zwykła: Tom Brennan za Damiana Balinskiego

Start i rozegranie pierwszego łuku należał do gości. Brennan szybko jednak rzucił się w pogoń za Oskarem Polisem. Ten jednak umiejętnie blokował przeciwnika i dowiózł do mety dwa punkty.

Zastępstwo zawodnika: Esben Hjerrild

Na drugim łuku pierwszego okrążenia Kłosok wykorzystał błąd Hjerrilda, który odsunął się za daleko od krawężnika. Duńczyk jednak nie złożył broni i zabrał się za atakowania młodzieżowca gospodarzy. Dopiął swego na ostatnim łuku.

Rezerwa zwykła: Kacper Kłosok za Damiana Balińskiego

Na torze utworzyły się dwie pary. Thorssell zbliżał się do Kaczmarka, a Kłosok do Hjerrilda. Do mijanek jednak nie doszło.

18

Ciasno na pierwszym łuku. Upadek zanotowali Sam Masters i Oskar Polis. Powtórka w pełnej obsadzie. Karetka przy zawodniku gospodarzy. Obaj zawodnicy zdolni do jazdy.

W powtórce Masters najlepiej rozegrał pierwszy łuk i wyszedł na prowadzenie. Z tyłu Brennan atakował Cyfera, jednak nie miał na tyle prędkości, by wyprzedzić rywala.

Zastępstwo zawodnika: Jacob Thorssell

Ostra walka Barana i Douglasa! Zawodnicy kilka razy wymieniali się pozycjami. Ostatecznie lepiej ten bieg rozegrał zawodnik gości, który dojechał do mety na trzeciej pozycji.

17
9
7
6
9
14:39

Jak przekazała reporterka Canal+, Damian Baliński nie jest zdolny do dalszej jazdy. Z pozytywnych informacji, zawodnik nie doznał żadnych złamań.

11

Bieg przerwany. Upadek Damiana Balińskiego na pierwszym łuku. Powtórka w pełnym składzie. Karetka na torze. Wyciągane są nosze. Zawodnik o własnych siłach wszedł do karetki. Uszkodzeniu uległa dmuchana banda, stąd przerwa w zawodach. Baliński uskarża się na ból pleców. Baliński nie jest zdolny do jazdy w powtórce tego biegu.

Po pierwszym łuku na podwójnie prowadzenie wyszli opolanie. Poczta słabł jednak z kółka na kółko, jednak nie wykorzystał tego Kłosok, który nie potrafił przeprowadzić skutecznego ataku.

6

Start należał do gości. Szybko jednak z Thorssellem poradził sobie Masters. Z tyłu Douglas atakował Cyfera. Zawodnik gospodarzy na drugim łuku drugiego okrążenia przeprowadził skuteczny atak, dzięki czemu miejscowy odskakują już na sześć punktów.