1
Sebastian Szostak Rezerwa zwykła za Tim Soerensen
3

Rezerwa zwykła: Kacper Grzelak za Matiasa Nielsena, Sebastian Szostak za Tima Soerensena.

Defekt na starcie zanotował Denis Zieliński. Wyścig bez emocji. Duże odstępy pomiędzy zawodnikami.

0

Rezerwa zwykła: Krzysztof Lewandowski za Oskara Rumińskiego, Mateusz Affelt za Kacpra Czajkowskiego, Jakub Poczta za Filipa Hjelmlanda.

Od startu do mety prowadził Krzysztof Lewandowski. Wyścig bez emocji.

21

Kacper Czajkowski wykluczony za przekroczenie limitu dwóch minut. Na drugim łuku pierwszego okrążenia Denis Zieliński pojechał zbyt szeroko, co momentalnie wykorzystał Matias Nielsen. Do torunianina zbliżał się jeszcze Heiselberg. Wyprzedził go efektownym atakiem po zewnętrznej na drugim łuku trzeciego okrążenia. Heiselberg otrzymał ponadto ostrzeżenie.

20

Oskar Rumiński ponownie wykluczony za przekroczenie limitu dwóch minut. Od startu do mety na prowadzeniu znajdował się Krzysztof Lewandowski. To jedyny zawodnik torunian z "trójką" na koncie. Po biegu Grzelak otrzymał ostrzeżenie.

1

Zastępstwo zawodnika: Mateusz Affelt za Emila Poertnera.

Kolejny wyścig bez większych emocji. Gospodarze po raz czwarty z rzędu wygrali podwójnie.

16

Wydawało się, że na pierwszym łuku Mateusz Affelt rozdzieli parę ostrowian, ale ostatecznie do tego nie doszło. Torunianin próbował zbliżać się do Filipa Hjelmlanda. Jakub Krawczyk daleko z przodu.

3

Rezerwa zwykła: Sebastian Szostak za Nicolaia Heiselberga, Krzysztof Lewandowski za Oskara Rumińskiego.

Sebastian Szostak najlepiej rozegrał pierwszy łuk i po zewnętrznej przedarł się na prowadzenie. Zdecydowane zwycięstwo zawodników gospodarzy.

14
2
2
2
3
komentarz

Dwie minuty przerwy dla jadącego bieg po biegu Caspera Henrikssona.

1

Zastępstwo zawodnika: Denis Zieliński za Emila Poertnera.

Rezerwa taktyczna: Casper Henriksson za Kacpra Czajkowskiego.

Ciasno na wejściu w pierwszy łuk. Znacznie lepiej rozegrali ten element zawodnicy gospodarzy. Później zaciętą walkę o dwa punkty toczyli Poczta i Zieliński.