Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Koniec spotkania. WTS Sparta Wrocław U-24 rozgromiła GKM Grudziądz U-24 61:29.

Bieg 15
WTS Sparta Wrocław U-24 61
4 : 2
29 GKM Grudziądz U-24
  • Nick Skorja 3
  • Kacper Pludra 2
  • Bartłomiej Kowalski 1
  • Kacper Łobodziński 0
Bieg 14
WTS Sparta Wrocław U-24 57
5 : 1
27 GKM Grudziądz U-24
  • Kacper Łobodziński Rezerwa taktyczna za Kacper Warduliński 1
  • Lukas Baumann 3
  • Wiktor Rafalski Rezerwa zwykła za Nicklas Aagaard 0
  • Michał Curzytek Rezerwa zwykła za Sandro Wassermann 2

Przerwa na równanie toru.

Bieg 13
WTS Sparta Wrocław U-24 52
5 : 1
26 GKM Grudziądz U-24
  • Lukas Baumann 2
  • Kacper Pludra 1
  • Bartłomiej Kowalski 3
  • Marius Hillebrand 0
Bieg 12
WTS Sparta Wrocław U-24 47
3 : 3
25 GKM Grudziądz U-24
  • Kacper Pludra Rezerwa zwykła za Kacper Warduliński 3
  • Michał Curzytek 1
  • Wiktor Rafalski 0
  • Nick Skorja 2
Bieg 11
WTS Sparta Wrocław U-24 44
2 : 4
22 GKM Grudziądz U-24
  • Mateusz Panicz Rezerwa zwykła za Dawid Rybak 0
  • Nicklas Aagaard 1
  • Sandro Wassermann 2
  • Kacper Łobodziński 3

Przerwa na równanie toru.

Bieg 10
WTS Sparta Wrocław U-24 42
5 : 1
18 GKM Grudziądz U-24
  • Seweryn Orgacki 0
  • Nick Skorja 2
  • Kacper Pludra 1
  • Michał Curzytek Rezerwa zwykła za Dawid Rybak 3
Bieg 9
WTS Sparta Wrocław U-24 37
3 : 3
17 GKM Grudziądz U-24
  • Sandro Wassermann 2
  • Kacper Łobodziński 3
  • Lukas Baumann 1
  • Wiktor Rafalski Rezerwa zwykła za Kacper Warduliński 0
Bieg 8
WTS Sparta Wrocław U-24 34
5 : 1
14 GKM Grudziądz U-24
  • Marius Hillebrand 1
  • Bartłomiej Kowalski 3
  • Nicklas Aagaard 0
  • Mateusz Panicz 2

Przerwa na równanie toru.

Bieg 7
WTS Sparta Wrocław U-24 29
3 : 3
13 GKM Grudziądz U-24
  • Wiktor Rafalski 1
  • Lukas Baumann 3
  • Kacper Pludra 2
  • Sandro Wassermann 0
Bieg 6
WTS Sparta Wrocław U-24 26
5 : 1
10 GKM Grudziądz U-24
  • Bartłomiej Kowalski 3
  • Seweryn Orgacki Rezerwa zwykła za Kacper Warduliński 0
  • Michał Curzytek 2
  • Kacper Łobodziński 1
Bieg 5
WTS Sparta Wrocław U-24 21
4 : 2
9 GKM Grudziądz U-24
  • Nick Skorja 3
  • Marius Hillebrand 2
  • Mateusz Panicz Rezerwa zwykła za Dawid Rybak 1
  • Nicklas Aagaard 0

Przerwa na równanie toru.

Bieg 4
WTS Sparta Wrocław U-24 17
5 : 1
7 GKM Grudziądz U-24
  • Mateusz Panicz 3
  • Nicklas Aagaard 0
  • Lukas Baumann 2
  • Seweryn Orgacki 1
Bieg 3
WTS Sparta Wrocław U-24 12
3 : 3
6 GKM Grudziądz U-24
  • Kacper Pludra 2
  • Dawid Rybak w
  • Kacper Warduliński 1
  • Bartłomiej Kowalski 3

Bieg przerwany. Dawid Rybak został wykluczony za spowodowanie upadku Kacpra Wardulińskiego.

Bieg 2
WTS Sparta Wrocław U-24 9
5 : 1
3 GKM Grudziądz U-24
  • Michał Curzytek 3
  • Seweryn Orgacki 0
  • Mateusz Panicz 2
  • Wiktor Rafalski 1
Bieg 1
WTS Sparta Wrocław U-24 4
4 : 2
2 GKM Grudziądz U-24
  • Kacper Łobodziński 2
  • Sandro Wassermann 1
  • Marius Hillebrand 0
  • Nick Skorja 3

 

Składy potwierdzone.

Zobacz również
    WTS Sparta Wrocław U-24 WTS Sparta Wrocław U-24 61
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Sandro Wassermann S. Wassermann Sandro Wassermann 1 0 2 2 - 5
    10 Lukas Baumann L. Baumann Lukas Baumann 2* 3 1* 2* 3 11 +3
    11 Nick Skorja N. Skorja Nick Skorja 3 3 2* 2 3 13 +1
    12 Dawid Rybak D. Rybak Dawid Rybak w - - - 0
    13 Bartłomiej Kowalski B. Kowalski Bartłomiej Kowalski 3 3 3 3 1 13
    14 Mateusz Panicz M. Panicz Mateusz Panicz 2* 3 1 2* 0 8 +2
    15 Michał Curzytek M. Curzytek Michał Curzytek 3 2* 3 1* 2* 11 +3
    GKM Grudziądz U-24 GKM Grudziądz U-24 29
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Kacper Łobodziński K. Łobodziński Kacper Łobodziński 2 1 3 3 1 0 10
    2 Kacper Warduliński K. Warduliński Kacper Warduliński 1 - - - - 1
    3 Marius Hillebrand M. Hillebrand Marius Hillebrand 0 2 1 0 3
    4 Nicklas Aagaard N. Aagaard Nicklas Aagaard 0 0 0 1 - 1
    5 Kacper Pludra K. Pludra Kacper Pludra 2 2 1 3 1 2 11
    6 Seweryn Orgacki S. Orgacki Seweryn Orgacki 0 1 0 0 1
    7 Wiktor Rafalski W. Rafalski Wiktor Rafalski 1 1* 0 0 0 2 +1