Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Skoki
Eliminacje do SEC w Stralsund
1 Kai Huckenbeck Kai Huckenbeck 14
2 Timo Lahti Timo Lahti 14
3 Bartosz Smektała Bartosz Smektała 14
M. Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 4 Kai Huckenbeck K. Huckenbeck Kai Huckenbeck 3 3 3 3 2 14
2 3 Timo Lahti T. Lahti Timo Lahti 2 3 3 3 3 14
3 11 Bartosz Smektała B. Smektała Bartosz Smektała 3 2 3 3 3 14
4 7 Rasmus Jensen R. Jensen Rasmus Jensen 2 1 2 3 3 11
5 5 Frederik Jakobsen F. Jakobsen Frederik Jakobsen 3 3 3 u 1 10
6 14 Mathieu Tresarrieu M. Tresarrieu Mathieu Tresarrieu 3 3 w 2 w w 8
7 6 Daniel Klima D. Klima Daniel Klima 0 2 2 2 2 3 8
8 10 Norick Bloedorn N. Bloedorn Norick Bloedorn 1 1 0 2 3 7
9 13 Oleg Michaiłow O. Michaiłow Oleg Michaiłow 2 2 1 1 0 6
M. Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
10 9 Petr Chlupac P. Chlupac Petr Chlupac 0 1 2 1 2 6
11 2 Jordan Palin J. Palin Jordan Palin 1 0 1 2 1 5
12 12 Pontus Aspgren P. Aspgren Pontus Aspgren 2 w 2 - - 4
13 1 Henry van der Steen H. van der Steen Henry van der Steen 0 0 1 1 2 4
14 8 Filip Hjelmland F. Hjelmland Filip Hjelmland 1 2 - - - 3
15 16 Glenn Moi G. Moi Glenn Moi 0 1 0 1 0 2
16 R2 Fynn Ole  Schmietendorf F. Schmietendorf Fynn Ole Schmietendorf w w 1 1 2
17 15 Witalij Łysak W. Łysak Witalij Łysak 1 0 0 0 0 1
18 R1 Tobias Busch T. Busch Tobias Busch w 0
Bieg 20
  • Frederik Jakobsen 1
  • Mathieu Tresarrieu w
  • Bartosz Smektała 3
  • Kai Huckenbeck 2
Bieg 19
  • Timo Lahti 3
  • Fynn Ole Schmietendorf Rezerwa zwykła za Pontus Aspgren 1
  • Oleg Michaiłow 0
  • Daniel Klima 2
Bieg 18
  • Petr Chlupac 2
  • Jordan Palin 1
  • Rasmus Jensen 3
  • Glenn Moi 0
Bieg 17
  • Henry van der Steen 2
  • Fynn Ole Schmietendorf Rezerwa zwykła za Filip Hjelmland 1
  • Witalij Łysak 0
  • Norick Bloedorn 3

ZOBACZ WIDEO Mój Team - Dominik Kubera

Bieg 16
  • Petr Chlupac 1
  • Daniel Klima 2
  • Kai Huckenbeck 3
  • Witalij Łysak 0
Bieg 15
  • Glenn Moi 1
  • Timo Lahti 3
  • Norick Bloedorn 2
  • Frederik Jakobsen u
Bieg 14
  • Jordan Palin 2
  • Oleg Michaiłow 1
  • Fynn Ole Schmietendorf Rezerwa zwykła za Filip Hjelmland w
  • Bartosz Smektała 3
Bieg 13
  • Rasmus Jensen 3
  • Fynn Ole Schmietendorf Rezerwa zwykła za Pontus Aspgren w
  • Mathieu Tresarrieu 2
  • Henry van der Steen 1

Awans do finału SEC wywalczy pięciu najlepszych zawodników.

ZOBACZ WIDEO Subiektywny ranking PGE Ekstraligi. TOPlista 3. kolejki

Bieg 12
  • Oleg Michaiłow 1
  • Kai Huckenbeck 3
  • Norick Bloedorn 0
  • Rasmus Jensen 2
Bieg 11
  • Tobias Busch Rezerwa zwykła za Filip Hjelmland w
  • Petr Chlupac 2
  • Timo Lahti 3
  • Mathieu Tresarrieu w
Bieg 10
  • Pontus Aspgren 2
  • Frederik Jakobsen 3
  • Witalij Łysak 0
  • Jordan Palin 1
Bieg 9
  • Daniel Klima 2
  • Glenn Moi 0
  • Henry van der Steen 1
  • Bartosz Smektała 3

ZOBACZ WIDEO Tai Woffinden w sportach walki? "Ogłoszę szczegóły niebawem"

Relacja na podstawie Uwe Kullmanna.

Bieg 8
  • Kai Huckenbeck 3
  • Filip Hjelmland 2
  • Pontus Aspgren w
  • Glenn Moi 1
Bieg 7
  • Bartosz Smektała 2
  • Witalij Łysak 0
  • Rasmus Jensen 1
  • Timo Lahti 3
Bieg 6
  • Mathieu Tresarrieu 3
  • Norick Bloedorn 1
  • Jordan Palin 0
  • Daniel Klima 2
Bieg 5
  • Oleg Michaiłow 2
  • Henry van der Steen 0
  • Frederik Jakobsen 3
  • Petr Chlupac 1
Bieg 4
  • Witalij Łysak 1
  • Mathieu Tresarrieu 3
  • Glenn Moi 0
  • Oleg Michaiłow 2
Bieg 3
  • Norick Bloedorn 1
  • Bartosz Smektała 3
  • Petr Chlupac 0
  • Pontus Aspgren 2
Bieg 2
  • Frederik Jakobsen 3
  • Rasmus Jensen 2
  • Daniel Klima 0
  • Filip Hjelmland 1
Bieg 1
  • Henry van der Steen 0
  • Jordan Palin 1
  • Timo Lahti 2
  • Kai Huckenbeck 3

 

 

W Stralsund dziś ładna i słoneczna pogoda, nie ma więc zagrożenia, że zawody nie dojdą do skutku.

Nadchodzące biegi
Bieg dodatkowy
  • Daniel Klima 3
  • Mathieu Tresarrieu w
  • Brak zawodnika
  • Brak zawodnika

Bieg o awans do finału w roli rezerwowego.

Zobacz również