KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Koniec spotkania. Piraterna Motala zwycięża 48:42.

Bieg 15 57.6 sek.
Piraterna Motala 48
3 : 3
42 Rospiggarna Hallstavik
  • Piotr Pawlicki 3
  • Timo Lahti 1
  • Jakub Jamróg 0
  • Kim Nilsson 2
Bieg 14 56.9 sek.
Piraterna Motala 45
5 : 1
39 Rospiggarna Hallstavik
  • Kai Huckenbeck 0
  • Jonas Seifert-Salk 2
  • Andrzej Lebiediew 1
  • Vaclav Milik 3
Bieg 13 58 sek.
Piraterna Motala 40
4 : 2
38 Rospiggarna Hallstavik
  • Wiktor Lampart 1
  • Kim Nilsson w
  • Piotr Pawlicki 3
  • Andrzej Lebiediew 2
Bieg 12 56.9 sek.
Piraterna Motala 36
1 : 5
36 Rospiggarna Hallstavik
  • Timo Lahti 2
  • Jakub Jamróg 1
  • Kai Huckenbeck Zastępstwo zawodnika za Szymon Woźniak 3
  • Tomas H. Jonasson 0
Bieg 11 57 sek.
Piraterna Motala 35
3 : 3
31 Rospiggarna Hallstavik
  • Andrzej Lebiediew 1
  • Jonas Seifert-Salk 0
  • Kai Huckenbeck Rezerwa zwykła za Victor Palovaara 2
  • Piotr Pawlicki 3
Bieg 10 56.8 sek.
Piraterna Motala 32
3 : 3
28 Rospiggarna Hallstavik
  • Kai Huckenbeck 1
  • Vaclav Milik 3
  • Kim Nilsson 2
  • Wiktor Lampart 0
Bieg 9 58.2 sek.
Piraterna Motala 29
3 : 3
25 Rospiggarna Hallstavik
  • Piotr Pawlicki 3
  • Daniel Henderson Rezerwa zwykła za Victor Palovaara 1
  • Rasmus Broberg 0
  • Timo Lahti 2
Bieg 8 57.5 sek.
Piraterna Motala 26
5 : 1
22 Rospiggarna Hallstavik
  • Jonas Seifert-Salk 2
  • Daniel Henderson 0
  • Vaclav Milik Rezerwa zwykła za Tomas H. Jonasson 3
  • Kim Nilsson 1
Bieg 7 57.2 sek.
Piraterna Motala 21
3 : 3
21 Rospiggarna Hallstavik
  • Kim Nilsson Zastępstwo zawodnika za Szymon Woźniak 2
  • Wiktor Lampart 0
  • Andrzej Lebiediew 1
  • Jakub Jamróg 3
Bieg 6 58.1 sek.
Piraterna Motala 18
3 : 3
18 Rospiggarna Hallstavik
  • Victor Palovaara w
  • Tomas H. Jonasson 1
  • Timo Lahti 3
  • Jonas Seifert-Salk 2
Bieg 5 57.8 sek.
Piraterna Motala 15
4 : 2
15 Rospiggarna Hallstavik
  • Vaclav Milik 3
  • Andrzej Lebiediew Zastępstwo zawodnika za Szymon Woźniak 0
  • Jakub Jamróg 1
  • Kai Huckenbeck 2
Bieg 4 56.6 sek.
Piraterna Motala 11
2 : 4
13 Rospiggarna Hallstavik
  • Kim Nilsson 3
  • Piotr Pawlicki 2
  • Daniel Henderson 1
  • Rasmus Broberg 0
Bieg 3 57.5 sek.
Piraterna Motala 9
3 : 3
9 Rospiggarna Hallstavik
  • Tomas H. Jonasson 0
  • Andrzej Lebiediew 2
  • Jonas Seifert-Salk 3
  • Timo Lahti Zastępstwo zawodnika za Szymon Woźniak 1
Bieg 2 57.3 sek.
Piraterna Motala 6
3 : 3
6 Rospiggarna Hallstavik
  • Daniel Henderson 1
  • Rasmus Broberg 0
  • Kai Huckenbeck 2
  • Vaclav Milik 3
Bieg 1 57.9 sek.
Piraterna Motala 3
3 : 3
3 Rospiggarna Hallstavik
  • Jakub Jamróg 3
  • Timo Lahti 2
  • Wiktor Lampart 0
  • Victor Palovaara 1

 

Relacja na podstawie svemo.se

Zobacz również
    Piraterna Motala Piraterna Motala 48
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Wiktor Lampart W. Lampart Wiktor Lampart 0 0 0 1 1
    10 Jakub Jamróg J. Jamróg Jakub Jamróg 3 1 3 1 0 8
    11 Tomas H. Jonasson T. Jonasson Tomas H. Jonasson 0 1* - 0 1 +1
    12 Jonas Seifert-Salk J. Seifert-Salk Jonas Seifert-Salk 3 2 2* 0 2* 9 +2
    13 Piotr Pawlicki P. Pawlicki Piotr Pawlicki 2 3 3 3 3 14
    14 Rasmus Broberg R. Broberg Rasmus Broberg 0 0 0 0
    15 Vaclav Milik V. Milik Vaclav Milik 3 3 3 3 3 15
    Rospiggarna Hallstavik Rospiggarna Hallstavik 42
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Timo Lahti T. Lahti Timo Lahti 2 1* 3 2 2* 1* 11 +3
    2 Victor Palovaara V. Palovaara Victor Palovaara 1* w - - 1 +1
    3 Andrzej Lebiediew A. Lebiediew Andrzej Lebiediew 2 0 1* 1* 2 1 7 +2
    4 Szymon Woźniak S. Woźniak Szymon Woźniak 0
    5 Kim Nilsson K. Nilsson Kim Nilsson 3 2 1 2 w 2 10
    6 Kai Huckenbeck K. Huckenbeck Kai Huckenbeck 2 2 1* 2 3 0 10 +1
    7 Daniel Henderson D. Henderson Daniel Henderson 1* 1 0 1* 3 +2