KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe
VII runda DMPJ w Łodzi
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź H.Skrzydlewska Orzeł Łódź H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 36
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Mateusz Dul M. Dul Mateusz Dul t 1 3 1 3 8
2 Aleksander Grygolec A. Grygolec Aleksander Grygolec 3 3 2 2 3 13
3 Nikodem Bartoch N. Bartoch Nikodem Bartoch 0 1 2 2 2* 7 +1
4 Jakub Sroka J. Sroka Jakub Sroka 2 1 2 2 1 8
WTS Sparta Wrocław WTS Sparta Wrocław WTS Sparta Wrocław 33
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Bartłomiej Kowalski B. Kowalski Bartłomiej Kowalski 3 2 w 3 2 10
2 Michał Curzytek M. Curzytek Michał Curzytek 2 2 2 3 2 11
3 Mateusz Panicz M. Panicz Mateusz Panicz u 2 1 3 0 6
4 Dawid Rybak D. Rybak Dawid Rybak 2 0 0 3 1 6
Włókniarz Częstochowa Włókniarz Częstochowa Włókniarz Częstochowa 36
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Jakub Miśkowiak J. Miśkowiak Jakub Miśkowiak - 3 3 2 3 11
2 Mateusz Świdnicki M. Świdnicki Mateusz Świdnicki 3 3 - 1 3 10
3 Franciszek Karczewski F. Karczewski Franciszek Karczewski 3 3 3 - 0 9
4 Kacper Halkiewicz K. Halkiewicz Kacper Halkiewicz 0 - 1 1 2* 4 +1
5 Szymon Wolski S. Wolski Szymon Wolski 1 0 1 d 2
ROW Rybnik ROW Rybnik ROW Rybnik 14
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Kacper Tkocz K. Tkocz Kacper Tkocz 1 1 3 0 1* 6 +1
2 Paweł Trześniewski P. Trześniewski Paweł Trześniewski 1 2 0 0 1 4
3 Seweryn Grabarczyk S. Grabarczyk Seweryn Grabarczyk 0 0 0 1 0 1
4 Lech Chlebowski L. Chlebowski Lech Chlebowski 2 0 1 0 0 3
Bieg 20
  • Kacper Tkocz 1
  • Aleksander Grygolec 3
  • Michał Curzytek 2
  • Franciszek Karczewski 0
Bieg 19
  • Jakub Miśkowiak 3
  • Lech Chlebowski 0
  • Jakub Sroka 1
  • Bartłomiej Kowalski 2
Bieg 18
  • Mateusz Panicz 0
  • Mateusz Świdnicki 3
  • Paweł Trześniewski 1
  • Nikodem Bartoch 2
Bieg 17
  • Mateusz Dul 3
  • Dawid Rybak 1
  • Kacper Halkiewicz 2
  • Seweryn Grabarczyk 0

Kto zwycięży w Łodzi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 16
  • Mateusz Dul 1
  • Kacper Tkocz 0
  • Bartłomiej Kowalski 3
  • Jakub Miśkowiak 2
Bieg 15
  • Mateusz Świdnicki 1
  • Aleksander Grygolec 2
  • Paweł Trześniewski 0
  • Michał Curzytek 3
Bieg 14
  • Jakub Sroka 2
  • Seweryn Grabarczyk 1
  • Szymon Wolski Rezerwa zwykła za Franciszek Karczewski d
  • Mateusz Panicz 3

Rezerwa zwykła: Szymon Wolski za Franciszka Karczewskiego.

Szymon Wolski zanotował defekt motocykla na końcu stawki.

Bieg 13
  • Lech Chlebowski 0
  • Dawid Rybak 3
  • Nikodem Bartoch 2
  • Kacper Halkiewicz 1

ZOBACZ WIDEO Przebudowa toru zaszkodziła Stali? Woźniak: Nie sądziłem, że zmieni się tak wiele

 

 

Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 12
  • Seweryn Grabarczyk 0
  • Michał Curzytek 2
  • Kacper Halkiewicz 1
  • Mateusz Dul 3
Bieg 11
  • Bartłomiej Kowalski w
  • Franciszek Karczewski 3
  • Aleksander Grygolec 2
  • Lech Chlebowski 1

Groźnie wyglądający upadek zanotowali Karczewski i Kowalski. Obaj na szczęście wstali o własnych siłach. Kowalski wykluczony z powtórki.

Bieg 10
  • Paweł Trześniewski 0
  • Mateusz Panicz 1
  • Jakub Miśkowiak 3
  • Nikodem Bartoch 2
Bieg 9
  • Dawid Rybak 0
  • Jakub Sroka 2
  • Szymon Wolski Rezerwa zwykła za Mateusz Świdnicki 1
  • Kacper Tkocz 3

Rezerwa zwykła: Szymon Wolski za Mateusza Świdnickiego.

Zmagania w Łodzi obserwuje około 200 widzów.

ZOBACZ WIDEO Arged Malesa zacznie wygrywać? Były menadżer wskazuje co musi się zmienić, by tak się stało

 

Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 8
  • Franciszek Karczewski 3
  • Paweł Trześniewski 2
  • Mateusz Dul 1
  • Dawid Rybak 0
Bieg 7
  • Kacper Tkocz 1
  • Szymon Wolski Rezerwa zwykła za Kacper Halkiewicz 0
  • Mateusz Panicz 2
  • Aleksander Grygolec 3

Rezerwa zwykła: Szymon Wolski za Kacpra Halkiewicza.

Bieg 6
  • Nikodem Bartoch 1
  • Mateusz Świdnicki 3
  • Seweryn Grabarczyk 0
  • Bartłomiej Kowalski 2
Bieg 5
  • Jakub Miśkowiak 3
  • Lech Chlebowski 0
  • Michał Curzytek 2
  • Jakub Sroka 1

Przerwa na kosmetykę toru.

ZOBACZ WIDEO Magazyn PGE Ekstraligi. Ślączka, Woźniak i Frątczak gośćmi Musiała

 

Bieg 4
  • Mateusz Panicz u
  • Mateusz Dul t
  • Lech Chlebowski 2
  • Mateusz Świdnicki 3

Mateusz Dul dotknął taśmy i został wykluczony z powtórki. W niej upadek zanotował Mateusz Panicz.

Bieg 3
  • Aleksander Grygolec 3
  • Szymon Wolski Rezerwa zwykła za Jakub Miśkowiak 1
  • Dawid Rybak 2
  • Seweryn Grabarczyk 0

Rezerwa zwykła: Szymon Wolski za Jakuba Miśkowiaka.

Bieg 2
  • Michał Curzytek 2
  • Nikodem Bartoch 0
  • Kacper Tkocz 1
  • Franciszek Karczewski 3
Bieg 1
  • Kacper Halkiewicz 0
  • Bartłomiej Kowalski 3
  • Jakub Sroka 2
  • Paweł Trześniewski 1
Zobacz również
    H.Skrzydlewska Orzeł Łódź H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 36
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Mateusz Dul M. Dul Mateusz Dul t 1 3 1 3 8
    2 Aleksander Grygolec A. Grygolec Aleksander Grygolec 3 3 2 2 3 13
    3 Nikodem Bartoch N. Bartoch Nikodem Bartoch 0 1 2 2 2* 7 +1
    4 Jakub Sroka J. Sroka Jakub Sroka 2 1 2 2 1 8
    WTS Sparta Wrocław WTS Sparta Wrocław 33
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Bartłomiej Kowalski B. Kowalski Bartłomiej Kowalski 3 2 w 3 2 10
    2 Michał Curzytek M. Curzytek Michał Curzytek 2 2 2 3 2 11
    3 Mateusz Panicz M. Panicz Mateusz Panicz u 2 1 3 0 6
    4 Dawid Rybak D. Rybak Dawid Rybak 2 0 0 3 1 6
    Włókniarz Częstochowa Włókniarz Częstochowa 36
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Jakub Miśkowiak J. Miśkowiak Jakub Miśkowiak - 3 3 2 3 11
    2 Mateusz Świdnicki M. Świdnicki Mateusz Świdnicki 3 3 - 1 3 10
    3 Franciszek Karczewski F. Karczewski Franciszek Karczewski 3 3 3 - 0 9
    4 Kacper Halkiewicz K. Halkiewicz Kacper Halkiewicz 0 - 1 1 2* 4 +1
    5 Szymon Wolski S. Wolski Szymon Wolski 1 0 1 d 2
    ROW Rybnik ROW Rybnik 14
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Kacper Tkocz K. Tkocz Kacper Tkocz 1 1 3 0 1* 6 +1
    2 Paweł Trześniewski P. Trześniewski Paweł Trześniewski 1 2 0 0 1 4
    3 Seweryn Grabarczyk S. Grabarczyk Seweryn Grabarczyk 0 0 0 1 0 1
    4 Lech Chlebowski L. Chlebowski Lech Chlebowski 2 0 1 0 0 3