KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe
Turniej o Puchar Burmistrza Gm. i M. Nowe Skalmierzyce
1 Mateusz Wisz Mateusz Wisz 12
2 Michał Pietraszek Michał Pietraszek 12
3 Mateusz Durkowiak Mateusz Durkowiak 10
Bieg dodatkowy
  • Brak zawodnika ns
  • Tomasz Potoczny 2
  • Brak zawodnika ns
  • Arkadiusz Kaczmarek 3
Bieg 24 - Bronze 60.94 sek.
  • Arkadiusz Kaczmarek 3
  • Mateusz Kozanecki 1
  • Wojciech Marciniak 2
  • Łukasz Kaleta 0
Bieg 23 - Bronze 62.72 sek.
  • Adrian Bryja 0
  • Bogdan Barteczka 3
  • Tomasz Potoczny 2
  • Jacek Walczak 1

Kolizja na pierwszym łuku. Bryja nie ma sprzętu na powtórkę, zastąpi go Płócienniczak.

Bieg 22 - Silver 58.75 sek.
  • Mirosław Drobnicki 1
  • Tomasz Kowalski 0
  • Tomasz Łyszczak 2
  • Michał Pietraszek 3
Bieg 21 - Gold 51.97 sek.
  • Mateusz Durkowiak 2
  • Marcin Dopierała w
  • Tomasz Olczak 1
  • Mateusz Wisz 3
Bieg 20 - Silver 59.62 sek.
  • Michał Pawlak 2
  • Bartosz Ćwik w
  • Miłosz Ratajczyk 3
  • Ronny Weber 1
Bieg 19 - Bronze 63.38 sek.
  • Andrzej Wieczorek 2
  • Jacek Walczak 3
  • Adrian Bryja 1
  • Arkadiusz Kaczmarek 0
Bieg 18 - Bronze
  • Wojciech Marciniak 2
  • Łukasz Kaleta 1
  • Bogdan Barteczka 3
  • Tomasz Potoczny w

Marciniak upadł. Wykluczony z powtórki.

Bieg 17 - Silver 57.25 sek.
  • Michał Pietraszek 3
  • Ronny Weber 2
  • Michał Pawlak 0
  • Mirosław Drobnicki 1
Bieg 16 - Gold 52.78 sek.
  • Mateusz Wisz 3
  • Matias Ferreras 0
  • Stanisław Ogorodnik 2
  • Sindy Weber 1
Bieg 15 - Bronze 61.82 sek.
  • Łukasz Kaleta 0
  • Andrzej Wieczorek 3
  • Jacek Walczak 2
  • Mateusz Kozanecki 1
Bieg 14 - Silver 58.03 sek.
  • Tomasz Łyszczak u
  • Miłosz Ratajczyk 3
  • Bartosz Ćwik 2
  • Tomasz Kowalski 1

Łyszczak dotknął taśmy. Wystartuje 15 m za resztą.

Bieg 13 - Gold 52.03 sek.
  • Stanisław Ogorodnik 1
  • Mateusz Durkowiak 2
  • Mateusz Wisz 3
  • Marcin Dopierała 0
Bieg 12 - Bronze
  • Bogdan Barteczka u
  • Adrian Bryja 1
  • Arkadiusz Kaczmarek 3
  • Wojciech Marciniak 2
Bieg 11 - Silver
  • Miłosz Ratajczyk u
  • Michał Pawlak 1
  • Mirosław Drobnicki 3
  • Tomasz Łyszczak 2
Bieg 10 - Gold 53.38 sek.
  • Tomasz Olczak 2
  • Sindy Weber 1
  • Matias Ferreras 0
  • Mateusz Durkowiak 3
Bieg 9 - Bronze 61.66 sek.
  • Jacek Walczak 1
  • Tomasz Potoczny 3
  • Mateusz Kozanecki 0
  • Andrzej Wieczorek 2

Wieczorek startował 15 m z tyłu, bo dotknął taśmy.

Bieg 8 - Silver 56.78 sek.
  • Tomasz Kowalski 1
  • Michał Pietraszek 3
  • Ronny Weber 2
  • Bartosz Ćwik 0
Bieg 7 - Gold 54.19 sek.
  • Marcin Dopierała 0
  • Tomasz Olczak 2
  • Sindy Weber 1
  • Stanisław Ogorodnik 3
Bieg 6 - Bronze 62.96 sek.
  • Mateusz Kozanecki 1
  • Arkadiusz Kaczmarek 2
  • Łukasz Kaleta 0
  • Bogdan Barteczka 3
Bieg 5 - Silver 58 sek.
  • Ronny Weber 2
  • Mirosław Drobnicki 1
  • Tomasz Kowalski 0
  • Miłosz Ratajczyk 3
Bieg 4 - Gold 51.94 sek.
  • Matias Ferreras 0
  • Mateusz Wisz 3
  • Marcin Dopierała 1
  • Tomasz Olczak 2
Bieg 3 - Bronze 60.84 sek.
  • Tomasz Potoczny 3
  • Wojciech Marciniak 0
  • Andrzej Wieczorek 2
  • Adrian Bryja 1
Bieg 2 - Silver 56.09 sek.
  • Bartosz Ćwik 0
  • Tomasz Łyszczak 2
  • Michał Pietraszek 3
  • Michał Pawlak 1
Bieg 1 - Gold 53 sek.
  • Sindy Weber 2
  • Stanisław Ogorodnik 1
  • Mateusz Durkowiak 3
  • Matias Ferreras 0

Prezentacja zawodników:

   

Końca dobiega próba toru.

   

Czy interesujesz się żużlem amatorskim?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

   

Stan toru na godz. 10:00.

Zobacz również