• Jakub Jamróg 1
  • Piotr Pawlicki 3
  • Mikołaj Curyło 2
  • Krystian Pieszczek 0
Ze startu najlepiej wyszedł Pawlicki, którego starał się wypchnąć Pieszczek, ale to mu się nie udało. Juniora Lotosu Wybrzeża później wyprzedzili Curyło oraz Jamróg. Czas biegu: 61,34.
Bieg 20
  • Mikołaj Curyło 1
  • Krystian Pieszczek 2
  • Filip Marach 0
Pewne zwycięstwo Pawlickiego. Czas biegu: 61,28. Wyścig ułożył się tak, że będziemy świadkami biegu dodatkowego o drugie miejsce pomiędzy Pawlickim, Jamrogiem, Pieszczkiem i Curyło.
Bieg 18
  • Marcel Szymko 2
  • Adrian Cyfer 3
  • Patryk Dolny 0
  • Rafał Malczewski 1
Dobry start Cyfera, który przez dwa pierwsze okrążenia odpierał ataki Szymki, a później mu uciekł. Następnie młodzieżowiec Lotosu Wybrzeża musiał uważać na Malczewskiego, ale ostatecznie nie dał się wyprzedzić. Czas biegu: 62,78.
Bieg 17
  • Jakub Jamróg 3
  • Łukasz Wieliński 0
  • Marco Gaschka 1
  • Michał Piosicki Rezerwa zwykła za Karol Jóźwik 2
Zawody w Lesznie obserwuje w sumie ok. 700 kibiców. Jamróg wygrał start i odjechał rywalom. Czas biegu: 61,78.
Bieg 16
  • Łukasz Przedpełski 0
Pomimo świetnego startu Szymki, już na pierwszym łuku wyprzedził go Pawlicki. Chwilę później Gaschka wyprzedził Przedpełskiego, który ostatecznie nie ukończył wyścigu ze względu na defekt. Czas biegu: 61,37.
Bieg 15
  • Rafał Malczewski 2
  • Kamil Adamczewski 3
  • Michał Piosicki Rezerwa zwykła za Karol Jóźwik d
Malczewski szybko wyprzedził Adamczewskiego, ale ten zdołał odzyskać pierwszą pozycję. Z kolei Curyło, który dość nieoczekiwanie przegrał start na trasie wyprzedził Piosickiego, który później zanotował defekt. Czas biegu: 62,32.
Bieg 14
  • Adrian Cyfer 2
  • Adam Strzelec 3
  • Filip Marach 1
Strzelec wygrał start, a na dystansie tylko powiększył przewagę nad rywalami. Wieliński na ostatnim okrążeniu popełnił błąd, wyniósł się zbyt szeroko pod bandę co wykorzystał Marach i go wyprzedził. Czas biegu: 61,84.
Bieg 12
  • Piotr Pawlicki d
  • Michał Piosicki Rezerwa zwykła za Karol Jóźwik 1
  • Patryk Dolny 2
Pawlicki jadąc na prowadzeniu na drugim okrążeniu zanotował defekt. Wykorzystał to Strzelec i pewnie wygrał wyścig. Czas biegu: 61,56.
Bieg 11
  • Łukasz Wieliński d
  • Marcel Szymko 1
Adamczewski najlepiej ruszył spod taśmy i choć Pieszczek starał się go gonić, to uciekł swojemu rywalowi. Defekt Wielińskiego na ostatniej pozycji. Czas biegu: 61,78.
Bieg 9
  • Łukasz Przedpełski 1
  • Rafał Malczewski 3
  • Jakub Jamróg 2
Patryk Malitowski ze względu na problemy sprzętowe wycofał się z zawodów. Równy start całej czwórki, ale Malczewski wygrał rywalizację na pierwszym łuku i wyszedł na prowadzenie. Przez cztery okrążenia bezskutecznie atakował go Jamróg. Czas biegu: 62,28.
Bieg 8
  • Łukasz Wieliński u
  • Patryk Malitowski d
Malczewski walczył z Malitowskim o trzecie miejsce, a następnie juniorowi Betard Sparty zdefektował motocykl. Na pierwszym łuku ostatniego okrążenia na tor upadł jadący na drugim miejscu Wieliński, po czym nie kontynuował już jazdy. Czas biegu: 60,75.
Bieg 7
  • Filip Marach t
  • Marco Gaschka 2
  • Patryk Dolny 1
Pewnie zwycięstwo Kamila Adamczewskiego. Czas biegu: 62,28.
Bieg 6
  • Krystian Pieszczek 3
  • Michał Piosicki Rezerwa zwykła za Karol Jóźwik 0
Najlepszy start zanotował Pieszczek, który wywiózł Cyfera. Zawodnika Stali próbować gonić Przedpełski, ale na drugim okrążeniu Cyfer mu odjechał. Daleko z tyłu do mety dojechał Piosicki. Czas biegu: 61,62.
Bieg 5
  • Adam Strzelec 0
  • Mikołaj Curyło 3
Na pierwszym łuku Jamróg został potrącony przez Strzelca i upadł na tor. Powtórka odbędzie się w pełnej obsadzie. W tej najlepiej wystartował Curyło i ponownie pewnie wygrał. Czas biegu: 60,68.
Bieg 4
  • Rafał Malczewski 0
  • Adam Strzelec 1
Najlepiej ze startu wyszedł Strzelec, ale dał się wypchnąć Pieszczkowi i spadł na trzecie miejsce. Czas biegu: 61,91.
Bieg 3
  • Karol Jóźwik w
  • Filip Marach 2
  • Marcel Szymko 3
Na drugim okrążeniu na tor upadł Jóźwik i został wykluczony z powtórki. Junior Polonii jest niezdolny do kontynuowania zawodów i w kolejnych wyścigach będzie go zastępował Michał Piosicki. W powtórce defekt na starcie zaliczył Malitowski. Czas biegu: 62,31.
Bieg 2
  • Łukasz Wieliński 2
Spod taśmy najlepiej ruszyli juniorzy Polonii Bydgoszcz. Pierwszy łuk lepiej rozegrał Curyło i to on wygrał wyścig ze sporą przewagą. Czas biegu: 61,12.
Bieg 1
  • Adrian Cyfer 0
  • Piotr Pawlicki 2
W Lesznie jest słoneczna pogoda i zawody nie są zagrożone. Na tę chwilę na trybunach jest ok. 150 kibiców. Za Bartosza Zmarzlika pojedzie Filip Marach. Rezerwowym będzie Michał Piosicki. Dobry start Cyfera i Adamczewskiego. Na pierwszym łuku Adamczewski wyprzedził juniora Stali, a później to samo uczynili Pawlicki i Jamróg. Czas biegu: 62,71.
Nadchodzące biegi
Bieg 10
  • Brak zawodnika
  • Adrian Cyfer 1
Kolejny bardzo dobry start Curyły. Gaschka na pierwszym łuku wypchnął skutecznie Cyfera. Na dystansie zawodnicy jechali w dużych odległościach. Czas biegu: 60,41.
Bieg 13
  • Krystian Pieszczek 1
Na pierwszym wirażu Jamróg i Dolny zamknęli Pieszczka, który rzucił się w pogoń za Dolnym i dał radę go wyprzedzić. Dolny jednak nie odpuścił i odbił swoją pozycję. Czas biegu: 61,25.
Bieg 19
  • Kamil Adamczewski 2
  • Łukasz Przedpełski w
Przedpełski wykluczony za przekroczenie limitu 2 minut. Strzelec z Adamczewskim stoczyli bardzo ładną walkę o zwycięstwo i kilka razy zamieniali się pozycjami. Czas biegu: 61,88.