Bieg 15
44
5 : 1
40

Torunianie na osłodę przywieźli do mety podwójne zwycięstwo. Wyścig bez większych emocji.

2

W końcówce tego spotkania zdecydowana dominacja tarnowian! Jaskółki mocnym akcentem zapewniają sobie awans do finału Enea Ekstraligi!

0

Po starcie było remisowo, jednak na wjeździe w drugi łuk tarnowianie poradzili sobie z prowadzącym Adrianem Miedzińskim. Tarnowianie są o krok od awansu do finału Enea Ekstraligi!

Bieg 12
37
1 : 5
29

Tarnowianie po raz kolejny wygrywają start. Słabo z kolei z czwartego pola Chris Holder. Australijczyk nie poradził sobie z dobrze dysponowanymi gośćmi. Emocje sięgają zenitu!

3

Leon Madsen został zamknięty przez toruńską parę w pierwszym łuku. Na pierwsze miejsce wyjechał Greg Hancock. Amerykanin wygrał z dużą przewagą. Leon Madsen podczas trzeciego okrążenia wyprzedził Kamila Pulczyńskiego. Dwie minuty przerwy dla Grega Hancocka i Kamila Pulczyńskiego.

Bieg 10
34
5 : 1
20

Torunianie na podwójne prowadzenie wyjechali podczas wejścia w drugi wiraż pierwszego okrążenia. Gospodarze wygrali z dużą przewagą. Przerwa. Na trybunach Motoareny oficjalnie zasiadło 13 371 kibiców.

1

Tym razem bardzo dobry start tarnowian. Adrian Miedziński szybko jednak znalazł się za ich plecami. Przyjezdni jechali mądrze i to okazało się skuteczne. W Toruniu cios za cios! Dwie minuty przerwy dla Adriana Miedzińskiego i Janusza Kołodzieja.

Bieg 8
28
5 : 1
14
Maciej Janowski Rezerwa taktyczna za Jakub Jamróg
0

Piorunujący start gospodarzy. Greg Hancock z czwartego pola podążał po szerokiej. Amerykanin był tuż tuż za plecami zawodników Unibaksu. Ci jechali z kolei mądrze parowo. Ogromną pracę wykonał Darcy Ward.

Bieg 7
23
4 : 2
13
Chris Holder Zastępstwo zawodnika za Ryan Sullivan
3

Bezapelacyjne zwycięstwo Chrisa Holdera. Póki co Kangur na toruńskiej Motoarenie czuje się jak ryba w wodzie. Niesamowita jazda Pawła Przedpełskiego! Junior Unibaksu na drugim okrążeniu wyprzedził po szerokiej Janusza Kołodzieja! Wyczyn młodego torunianina pachnie sensacją. Równanie toru.

Bieg 5
19
5 : 1
11

Torunianie najlepiej pojechali w pierwszym wirażu. Na czele był Miedziński startujący z pierwszego pola. Szybko dołączył do niego Chris Holder. Greg Hancock był bezradny, gdyż toruńska para była bardzo szybka. Dwie minuty przerwy dla Grega Hancocka, który w następnym biegu pojedzie jako zastępstwo zawodnika w miejsce Martina Vaculika.

Bieg 4
14
3 : 3
10

Janusz Kołodziej wykorzystał pierwsze pole i w pierwszym wirażu wyjechał na prowadzenie. Ambitna jazda Kacpra Gomólskiego, który jeszcze na pierwszym okrążeniu wyjechał przed Darcy Warda. Australijczyk "odbił" trzecią lokatę podczas trzeciego kółka. Przerwa na równanie toru.

Bieg 3
11
5 : 1
7
Maciej Janowski Zastępstwo zawodnika za Martin Vaculik
0

Adrian Miedziński miał kłopoty na starcie. "Miedziak" wyraźnie został po zwolnieniu taśmy. Daleko z przodu z kolei Chris Holder. Miedziński dwoił się i troił, aby wyprzedzić tarnowską parę i jednym atakiem po szerokiej dopiął swego!

2

Greg Hancock prowadził od startu. Podczas drugiego okrążenia Kamil Pulczyński wyprzedził trzeciego Jakuba Jamroga.

Bieg 1
3
3 : 3
3

W pierwszym meczu zwyciężył zespół Azotów Tauron Tarnów w stosunku 48:42. W miejsce Ryana Sulivana oraz Martina Vaculika stosowane będzie zastępstwo zawodnika. Z numerem 2 w zespole tarnowskim pojedzie Jakub Jamróg. W Toruniu dopisuje pogoda. Wieje zimny wiatr, jednak jest słonecznie. Na trybunach na około pół godziny przed planowanym rozpoczęciem zasiadło 5 tysięcy widzów, w tym ok. 20 z Tarnowa, jednak sporo fanów znajduje się jeszcze w okolicach kas. Motoarena stale się zapełnia. Zawodnicy wyjechali do prezentacji. Fani w sporej liczbie zapełnili Motoarenę. Wylosowano I zestaw meczowy. Niebawem pierwszy wyścig. Zawodnicy wyjechali już na tor. Najszybciej ze startu Kacper Gomólski, jednak w pierwszym łuku na czele stawki był startujący z pierwszego pola Emil Pulczyński. Za jego plecami uplasowali się goście. Dwie minuty przerwy dla braci Pulczyńskich, którzy pojadą bieg po biegu.

Bieg 6
Greg Hancock Zastępstwo zawodnika za Martin Vaculik
3

Kamil Pulczyński ostro zaatakował Leona Madsena, który w drugim łuku upadł. Junior Unibaksu wykluczony z powtórki. Na tor wyjechała karetka. Poszkodowany Duńczyk siedzi na torze i przechodzi pierwsze badania. Madsen o własnych siłach wraca do parku maszyn. W powtórce zdecydowanie ze startu lepsi tarnowianie. Darcy Ward dotrzymywał kroku gościom, jednak im nie zagrażał.