Bieg 15 czas 69.19 sek.
58
5 : 1
32

Pewne zwycięstwo Lebiediewa. Musielak musiał uważać na ataki Hansena, ale tym razem nie pozwolił się wyprzedzić. Berge zanotował defekt motocykla na drugim okrążeniu, w momencie kiedy jechał na czwartym miejscu.

107
46
16
13
15
21:36

Dwie minuty przerwy dla jadącego bieg po biegu Hansena.

2

Wyścig przerwany ze względu na nierówny start. Rew z ostrzeżeniem. W momencie przerwania biegu prowadził Hansen, a bieg układał się na 3:3. W powtórce zakotłowało się na wyjściu z pierwszego łuku, a Rew na przeciwległej prostej przeszedł z czwartego miejsca na pierwsze! Sadurski upadł na pierwszym łuku czwartego okrążenia, jadąc na ostatnim miejscu. Zawodnik Wilków po chwili wstał z toru o własnych siłach.

28

Kolejne pewne zwycięstwo pary Wilków. Berge tylko w pierwsze fazie wyścigu zagrażał Rew.

27

Wyścig przerwany ze względu na nierówny start. Szczepaniak ukarany ostrzeżeniem. W momencie przerwania biegu Wilki jechały na 5:1, a pierwszy był Sadurski. Niedermaier wykluczony za przekroczenie limitu 2 minut. Para Wilków nie dała szans osamotnionemu Buschowi.

1

Świetny wyścig w wykonaniu Hansena. Duńczyk dwoił się i troił, żeby wyprzedzić Musielaka i sztuka ta udała mu się pod koniec trzeciego okrążenia. Milik zanotował defekt motocykla jadąc na ostatnim miejscu.

w

Wyścig przerwany. Na drugim łuku pierwszego okrążenia na tor upadł Rafał Karczmarz. Wydarzyło się w momencie, kiedy jechał na czwartej pozycji, a zespół z Landshut prowadził 5:1. Zawodnik Wilków szybko podniósł się, ale ponieważ jego motocykl przejechał jeszcze kawałek dystansu, to nie miał on szans aby szybko opuścić z nim tor. W powtórce po starcie prowadził Milik, ale Berge wyprzedził go na drugim łuku pierwszego okrążenia.

59
20
25
23
35
20:50

Trwa dwuminutowa przerwa dla Dimitri Berge, który jedzie bieg po biegu. Franciszek Karczewski po zakończeniu 8. wyścigu otrzymał ostrzeżenie.

2

Kolejne pewne zwycięstwo Musielaka. Rew jeszcze na pierwszym okrążeniu wyprzedził Buscha, a następnie rzucił się w pogoń za Berge, ale nie zdołał zniwelować straty na tyle, aby przeprowadzić atak.

16

Po starcie wydawało się, że goście w końcu wygrają drużynowo wyścig, ale Karczewski na wejściu w łuk wyszedł przed Grobauera, a Lebiediew chwilę później przed Hansena. Duńczyk następnie starał się odbić pierwsze miejsce, ale Łotysz mądrze się bronił.

14

Tym razem Musielak był dużo szybszy niż w pierwszym wyścigu i odniósł pewne zwycięstwo. Berge na wyjściu z pierwszego łuku zdołał się wcisnąć przed Rew.

1

Najciekawszy wyścig meczu. Sadurski napędził się po zewnętrznej i dość nieoczekiwanie wyszedł na prowadzenie. Czwarty był Lebiediew, ale najpierw na drugim łuku pierwszego okrążenia wyprzedził Buscha, a następnie na drugim okrążeniu uporał się z Bloedernem.

2

Tym razem Karczmarz w miejsce Milika, który w sobotę zanotował groźny wypadek podczas Grand Prix Challenge w Glasgow. Hansen odniósł pewne zwycięstwo, choć musiał uważać na czającego się tuż za nim Karczmarza.

82
26
11
9
15
20:20

Przypomnijmy, że jak wynika z informacji WP SportoweFakty, Tobiasz Musielak po zakończeniu tegorocznego sezonu opuści Cellfast Wilki i przeniesie się do Arged Malesy Ostrów, do której dołączyć ma też David Bellego.

8

Mads Hansen prowadził od startu do mety, ale musiał w pierwszej fazie wyścigu uważać na zawodników Wilków. Najpierw na Karczewskiego, a następnie na Rew. Australijczyk pod koniec pierwszego okrążenia starał się wyprzedzić Duńczyka pod bandą i przez chwilę wydawało się, że może się to zakończyć groźnie wyglądającym wypadkiem. Na szczęście obaj zawodnicy zdołali utrzymać się na motocyklach.

5

Pewne zwycięstwo duetu gospodarzy. Goście bez szans, w dodatku Busch pod koniec trzeciego okrążenia zanotował defekt motocykla jadąc na czwartej pozycji.Tobias Busch po zakończeniu wyścigu otrzymał od sędziego ostrzeżenie.

4

Franciszek Karczewski po raz kolejny udowodnił, że jest królem wyścigów młodzieżowych w Krośnie. Po dobrym starcie napędził się po zewnętrznej i na wyjściu z pierwszego łuku wyjechał przed Bloedorna i odniósł pewne zwycięstwo.

1

Andrzej Kosytra powiedziałby, że Tobiasz Musielak był w tym wyścigu wolny jak ketchup. Zawodnik Wilków prowadził od wyjścia z pierwszego łuku, ale cały czas musiał uważać na atakującego go Madsa Hansena. Ostatecznie udało mu się minimalnie wygrać, bo bardzo mądrze bronił się przed Duńczykiem. Tuż za Hansenem do mety dojechał Karczmarz.

77
32
8
10
11
19:56

W pierwszym wyścigu dojdzie do zmiany za Mateusza Szczepaniaka. Zawodnik Wilków wziął udział w próbie toru, ale najpewniej odczuwa jeszcze skutki upadku w poniedziałkowym finale IMP, po którym było u niego podejrzenie złamania obojczyka.