Bieg 15
46
2 : 4
44

Fajfer zdecydowanie najlepiej ze startu. Pod bandą na pierwszym łuku dołączył do niego Kacper Gomólski. Cyfer przez cały bieg gonił Fajfera i na ostatnim łuku go wyprzedził.

3

Rezerwa zwykła. Emil Breum za Rune Holte.

Rezerwa zwykła. Jakub Krawczyk za Oskara Polisa.

Rezerwa zwykła. Esben Hjerrild za Jacoba Thorssella.

Bardzo dobrze spod taśmy wyszedł Breum, jednak na pierwszym łuku dwukrotnie miał problemy z opanowaniem motocykla i spadł na trzecią pozycję. Spore odległości między zawodnikami.

15:53

SpecHouse PSŻ Poznań awansował do eWinner 1. Ligi!

Zastępstwo zawodnika. Emil Breum.

Emil Breum wykorzystał dobrze dysponowane tego dnia czwarte pole i szerokiej pod bandą na pierwszym łuku objechał resztę stawki i wyszedł na prowadzenie.

3

Rezerwa taktyczna. Emil Breum za Damiana Ratajczaka.

Bieg przerwany. Nierówny start. Ponownie ruszał się Rune Holta, który drugi raz jest wykluczony.

W powtórce Thorssell ponownie wykorzystał czwarte pole startowe i założył resztę stawki. W pogoń za nim rzucił się Breum, który wyprzedził rywala już na drugim okrążeniu.

Zastępstwo zawodnika. Jacob Thorssell.

Na wyjściu z pierwszego łuku Fajfer przedarł się na prowadzenie. Spore odległości między zawodnikami.

27

Zastępstwo zawodnika. Mathias Thoernblom.

Fantastyczny Szwed objechał po szerokiej resztę stawki na pierwszym łuku. Thorssell do końca atakował rywali, lecz bezskutecznie.

1

Bieg przerwany. W taśmę wjechał Oskar Polis. W jego miejsce Esben Hjerrild.

Bieg przerwany. Na pierwszym łuku upadł Kevin Fajfer. Po dłuższej chwili zawodnik PSŻ-u zszedł do parku maszyn. Powtórka w pełnej obsadzie.

Bieg ponownie przerwany. Nierówny start. Rune Holta otrzymuje drugie ostrzeżenie i zostaje wykluczony z powtórki biegu.

W kolejnej powtórce gospodarze wyszli spod taśmy na podwójne prowadzenie, jednak na wyjściu z pierwszego łuku rozdzielił ich Kevin Fajfer. Zawodnik PSŻ-u był bardzo szybki i rzucił się w pogoń za Cyferem. Zawodnik Kolejarza umiejętnie się bronił i zdobył drugą "trójkę" w tym spotkaniu.

22

Świetnie ze startu Gomólski. Próbował dołączyć do niego Breum, ale nie pozwolił mu Thoernblom. Do tego starał się go wyprzedzić Hjerrild. Na trzecim okrążeniu Thoernblom wyprzedził Gomólskiego, a na czwartym Hjerrild Breuma i do końca ścigał Gomólskiego.

Po biegu Kacper Gomólski otrzymał upomnienie za stworzenie niebezpiecznej sytuacji na torze.

20

Kolejny bardzo dobry bieg na opolskim owalu. Pewne zwycięstwo do mety dowiózł Oskar Polis. Adrian Cyfer niemal przez cztery okrążenia musiał bronić się przed zaciekle atakującym go Seifert-Salkiem.

19

Ładny bieg w Opolu. Na torze ustawiły się dwie pary, które rywalizowały ze sobą. Na trzecim okrążeniu Fajfer minał Thoernbloma.

Zastępstwo zawodnika. Adrian Cyfer.

Ze startu zdecydowanie lepiej gospodarze, ale Kacper Gomólskie wykorzystał czwarte pole startowe i po zewnętrznej objechał resztę stawki. Spore odległości między zawodnikami.

13

Tym razem to gospodarze po starcie ustawili się na podwójnym prowadzeniu. Taki stan nie trwał długo, bo już na przeciwległej prostej startowej obaj zawodnicy gości minęli Hjerrilda. Na torze utworzył się dwie pary - Cyfer i Breum walczyli o zwycięstwo, a Gomólski z Hjerrildem o trzecie miejsce.

Zastępstwo zawodnika. Oskar Polis.

Oskar Polis wystrzelił spod taśmy. Mathias Thoernblom objechał zawodników gości po szerokiej na pierwszym łuku i wyszedł przed swojego kolegę z pary. W pogoń za nimi rzucił się Rune Holta. Norweg z polskim paszportem minął Polisa na trzecim okrążeniu i do końca miał ochotę jeszcze na Thoernbloma.

8

Kuriozum na starcie. Damian Ratajczak był kilkukrotnie upominany i proszony o zmianę miejsca na starcie. Mimo upominania młody zawodnik tego nie robił i został wykluczony z biegu.

Emil Breum wystrzelił spod taśmy startowej. Ambitnie do końca atakował go Hjerrild, jednak na niewiele to się zdało. Krawczyk daleko z tyłu.

Zastępstwo zawodnika. Rune Holta.

Bieg przerwany. Pod taśmą startową ruszali się Oskar Polis i Rune Holta. Obaj zawodnicy z ostrzeżeniami za utrudnianie procedury startowej.

Bieg kolejny raz przerwany. Na pierwszym łuku upadli Kevin Fajfer i Oskar Polis. Żaden z zawodników nie chciał przepuścić rywala do przodu i sczepili się motocyklami, a następnie wjechali w bandę. Zawodnik PSŻ-u wstał i schodzi do parku maszyn. Przy kapitanie gospodarzy są służby medyczne. Decyzją sędziego, gdy wszyscy będą zdolni, powtórka odbędzie się w pełnej obsadzie. Po dłuższej chwili Oskar Polis zjechał do parku maszyn. Obaj zawodnicy są zdolni do kontynuowania zawodów.

W trzecim podejściu do startu tego biegu po wyjściu spod taśmy był remis, jednak już na wejściu w drugi łuk goście ustawili się w parę i pewnie dowieźli do mety podwójne zwycięstwo. Thorssell starał się gonić rywali, jednak zabrakło mu prędkości. Polis zjechał z toru na trzecim okrążeniu.