Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Kacper Woryna i Robert Lambert poprowadzili Smedernę do zwycięstwa i finału Bauhaus-Ligan.

Bieg 15 57.2 sek.
Rospiggarna Hallstavik 43
3 : 3
47 Eskilstuna Smederna
  • Timo Lahti 1
  • Kacper Woryna 3
  • Kim Nilsson 2
  • Robert Lambert 0
Bieg 14 57 sek.
Rospiggarna Hallstavik 40
3 : 3
44 Eskilstuna Smederna
  • Daniel Bewley 3
  • Andrzej Lebiediew 1
  • Michael Jepsen Jensen 0
  • Szymon Woźniak 2
Bieg 13 57.1 sek.
Rospiggarna Hallstavik 37
5 : 1
41 Eskilstuna Smederna
  • Szymon Woźniak 3
  • Kacper Woryna 1
  • Timo Lahti 2
  • Grzegorz Zengota 0
Bieg 12 56.9 sek.
Rospiggarna Hallstavik 32
3 : 3
40 Eskilstuna Smederna
  • Daniel Bewley 2
  • Matej Zagar Zastępstwo zawodnika za Victor Palovaara 0
  • Robert Lambert 1
  • Kim Nilsson 3
Bieg 11 56.7 sek.
Rospiggarna Hallstavik 29
4 : 2
37 Eskilstuna Smederna
  • Grzegorz Zengota 2
  • Andrzej Lebiediew 3
  • Joel Andersson Zastępstwo zawodnika za Pontus Aspgren 0
  • Timo Lahti 1

ZOBACZ WIDEO Największe gwiazdy PGE Ekstraligi korzystają z nowinki technicznej. "Niedługo wszyscy będą go mieć"

Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 10 57.3 sek.
Rospiggarna Hallstavik 25
3 : 3
35 Eskilstuna Smederna
  • Joel Andersson 0
  • Matej Zagar 2
  • Kacper Woryna 3
  • Szymon Woźniak 1
Bieg 9 57.1 sek.
Rospiggarna Hallstavik 22
5 : 1
32 Eskilstuna Smederna
  • Timo Lahti 2
  • Grzegorz Zengota Zastępstwo zawodnika za Pontus Aspgren 0
  • Tomasz Gapiński 3
  • Daniel Bewley 1

Eskilstuna Smederna melduje się w finale Bauhaus-Ligan w sezonie 2022! Ekipie Kacpra Woryny i Grzegorza Zengoty nie odbierze już nic przepustki do najważniejszej rozgrywki roku w lidze szwedzkiej!

Bieg 8 57.2 sek.
Rospiggarna Hallstavik 17
2 : 4
31 Eskilstuna Smederna
  • Andrzej Lebiediew 0
  • Michael Jepsen Jensen 3
  • Tomasz Gapiński Rezerwa zwykła za Kim Nilsson 2
  • Kacper Woryna 1

ZOBACZ WIDEO Polscy zawodnicy żądają astronomicznych kwot. Władze chciały to ukrócić?

Bieg 7 56.1 sek.
Rospiggarna Hallstavik 15
2 : 4
27 Eskilstuna Smederna
  • Robert Lambert 3
  • Matej Zagar Rezerwa zwykła za Szymon Woźniak 2
  • Grzegorz Zengota 1
  • Timo Lahti Zastępstwo zawodnika za Victor Palovaara d
Bieg 6 56.2 sek.
Rospiggarna Hallstavik 13
2 : 4
23 Eskilstuna Smederna
  • Kacper Woryna Zastępstwo zawodnika za Pontus Aspgren 3
  • Kim Nilsson u
  • Daniel Bewley 1
  • Andrzej Lebiediew 2
Bieg 5 56.3 sek.
Rospiggarna Hallstavik 11
3 : 3
19 Eskilstuna Smederna
  • Matej Zagar 3
  • Robert Lambert 1
  • Szymon Woźniak Zastępstwo zawodnika za Victor Palovaara 0
  • Joel Andersson 2
Bieg 4 56.3 sek.
Rospiggarna Hallstavik 8
1 : 5
16 Eskilstuna Smederna
  • Kacper Woryna 2
  • Timo Lahti 0
  • Michael Jepsen Jensen 3
  • Tomasz Gapiński 1
Bieg 3 56.3 sek.
Rospiggarna Hallstavik 7
2 : 4
11 Eskilstuna Smederna
  • Kim Nilsson 2
  • Grzegorz Zengota 1
  • Andrzej Lebiediew 0
  • Robert Lambert 3
Bieg 2 56.9 sek.
Rospiggarna Hallstavik 5
2 : 4
7 Eskilstuna Smederna
  • Michael Jepsen Jensen 3
  • Tomasz Gapiński 0
  • Joel Andersson 1
  • Matej Zagar 2
Bieg 1 55.8 sek.
Rospiggarna Hallstavik 3
3 : 3
3 Eskilstuna Smederna
  • Kim Nilsson Zastępstwo zawodnika za Victor Palovaara 3
  • Daniel Bewley 1
  • Szymon Woźniak 0
  • Robert Lambert Zastępstwo zawodnika za Pontus Aspgren 2

Zawodnicy wyjechali na tor.

Składy potwierdzone. W zespole gospodarzy w miejsce Victora Palovaary zostanie zastosowane zastępstwo zawodnika, z kolei wśród gości awizowanego pod szóstką Johannesa Starka zastąpi Joel Andersson.

Pierwsze spotkanie obu drużyn odbyło się dopiero wczoraj. W Eskilstunie lepsza była Smederna, która zwyciężyła 55:35, co pozwoliło im wykonać ogromny krok w kierunku finału.

Zobacz również
    Rospiggarna Hallstavik Rospiggarna Hallstavik 43
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Szymon Woźniak S. Woźniak Szymon Woźniak 0 0 - 1* 3 2 6 +1
    10 Victor Palovaara V. Palovaara Victor Palovaara 0
    11 Kim Nilsson K. Nilsson Kim Nilsson 3 2 u - 3 2 10
    12 Andrzej Lebiediew A. Lebiediew Andrzej Lebiediew 0 2 0 3 1* 6 +1
    13 Timo Lahti T. Lahti Timo Lahti 0 d 2* 1 2* 1* 6 +3
    14 Tomasz Gapiński T. Gapiński Tomasz Gapiński 0 1 2 3 6
    15 Matej Zagar M. Zagar Matej Zagar 2 3 2 2 0 9
    Eskilstuna Smederna Eskilstuna Smederna 47
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Daniel Bewley D. Bewley Daniel Bewley 1* 1 1 2 3 8 +1
    2 Pontus Aspgren P. Aspgren Pontus Aspgren 0
    3 Grzegorz Zengota G. Zengota Grzegorz Zengota 1 1 0 2 0 4
    4 Robert Lambert R. Lambert Robert Lambert 2 3 1* 3 1* 0 10 +2
    5 Kacper Woryna K. Woryna Kacper Woryna 2* 3 1 3 1 3 13 +1
    6 Joel Andersson J. Andersson Joel Andersson 1 2 0 0 3
    7 Michael Jepsen Jensen M. Jepsen Jensen Michael Jepsen Jensen 3 3 3 0 9