28
Dawid Rempała Rezerwa zwykła za Krzysztof Buczkowski
1

Rezerwa zwykła: Rempała za Buczkowskiego.

Becker prowadził od kreski do kreski, ale szybki był Jeppesen, który przez chwilę straszył Amerykanina. Rempała bronił się przed Berge do samej mety.

0

Rezerwa zwykła: Bielmeier za Hillebranda.

Bez historii. Kolejne 5:1 dla Myszki Miki. Tungate z najlepszym czasem dnia.

47
40
11
8
6
16:06

Wynik dwumeczu: 99:69 dla Enea Falubazu.

0

Rezerwa taktyczna: Jeppesen za Hillebranda.

Po starcie na czele był Berge, lecz od razu zaczął atakować go Buczkowski. Na końcu pierwszego okrążenia grudziądzanin fantastycznym atakiem przemknął obok Francuza po zewnętrznej. Jensen za to Francuza nie wyprzedził. Jeppesen krótko po starcie miał kłopot sprzętowy, ale ruszył i dojechał do mety.

Rezerwa zwykła: Rempała za Tungate'a.

Popisowy występ młodzieżowców Falubazu, którzy bez problemów rozprawili się ze Smolinskim. Doświadczony Niemiec nie tracił wielu metrów do Rempały, lecz nie miał jak go zaatakować.

1

Rezerwa taktyczna: Berge za Huckenbecka.

Wyścig bez historii. Zapowiada się na bardzo wysokie zwycięstwo Falubazu.

Pawlicki z ostrzeżeniem za utrudnianie procedury startowej.

49
31
4
6
9
15:45

Wynik dwumeczu: 85:65 dla Enea Falubazu.

21

Bieg przerwany. Świetna akcja Bloedorna na wyjeździe z pierwszego łuku po starcie. Zaskoczył Tungate'a i uciekł do przodu. Na końcu drugiego okrążenia Bloedorn stracił jednak panowanie nad motocyklem i po zahaczeniu o bandę upadł. Wyglądało to na błąd juniora z Niemiec. W tym momencie było 3:3.

Bloedorn siedzi na torze. Wyjechała do niego karetka. Jeździec Devils jest oszołomiony i obolały, przez co opuścił w ambulansie tor zielonogórski.

Niemiecki zawodnik wykluczony.

Powtórka. Ze startu było 5:1 dla gospodarzy. Berge szukał możliwości do ataku na Tungate'a, ale niczego nie znalazł i zanotował porażkę.

55
28
16
12
11
15:30

Trwała również naprawa dmuchanej bandy na drugim łuku.

11
7
7
8
4
15:25

Dodatkowa przerwa dla jadącego bieg po biegu Noricka Bloedorna.

2

Rezerwy zwykłe: Bloedorn za Huckenbecka i Rempała za Jensena.

Od razu uciekł wszystkim Pawlicki i pewnie prowadził. Rempała na końcu pierwszego okrążenia wyprzedził po zewnętrznej Bloedorna. Wydawało się, że nic się już nie zmieni, ale na ostatnim wirażu przed metą lider Falubazu zanotował bardzo groźny wypadek i z impetem uderzył w bandę.

Po chwili wstał z toru i zszedł do parku maszyn.

Pawlickiego "pociągnęło" na wirażu i przy tak dużej prędkości nie mógł już wyjść z tego bez szwanku. Mocno uszkodzony został jego motocykl.

16

Dobrze wystartował Buczkowski, ale zaskoczył go na prostej przeciwległej do startu mocno napędzony Jeppesen. Duńczyk był tu wyraźnie, wyraźnie szybszy niż poprzednio i pewnie wygrał. Na prostej startowej na końcu drugiego kółka upadek z własnej winy zanotował jadący na końcu Hillebrand. Niemiec wstał szybko z toru i bieg nie został przerwany.

38
17
7
8
6
15:07

Wynik dwumeczu: 75:57 dla Enea Falubazu.

13

Najlepszy wyścig zawodów jak na razie. Chaotyczna jazda Pawlickiego pozwoliła na walkę w kontakcie pomiędzy nim a Berge. Francuz z początku jechał trzeci, ale na moment wyjechał nawet na prowadzenie po skutecznym ataku na Pawlickiego i Jensena. Najlepszy zawodnik 1. Ligi opanował jednak sytuację i minął Berge.

11

Bieg przerwany. Upadek na wyjeździe z pierwszego wirażu po starcie, już na początku prostej przeciwległej zanotował Curzytek. Zderzył się z Huckenbeckiem i spadł z motocykla. Niemiec uchronił się od wypadku, ale po chwili zsiadł z siodełka i usiadł na murawie. Huckenbeck także więc ucierpiał.

Curzytek o własnych siłach idzie do boksu. Służby medyczne są przy Huckenbecku, który najpewniej narzeka na ból w prawej nodze. Wyjechała karetka.

Huckenbeck znalazł się w ambulansie.

Nikt nie został wykluczony z powtórki. Reprezentant Niemiec nie jest jednak zdolny do dalszej jazdy.

Powtórka. Od startu do mety na 5:1 jechał Falubaz.

10

Bieg przerwany. Upadek krótko po starcie, jeszcze na dojeździe do łuku, zanotował Hillebrand, który sczepił się z Tungatem. Niemiec chciał zawalczyć na łokcie z Australijczykiem, ale przeliczył się i nie opanował motocykla.

Hillebrand wstał z toru i zmierza do parku maszyn o własnych siłach.

Drugie podejście w pełnym składzie. Niemiecki zawodnik jest zdolny do dalszej jazdy.

Powtórka I. Bieg znów przerwany. Mieliśmy nierówny start. "Warning" dla Tungate'a.

Powtórka II. Becker od początku do końca na pierwszym miejscu. Tungate został z tyłu po starcie, ale już na wjeździe w drugi wiraż był przed chimerycznie i niepewnie radzącym sobie Jeppesenem. Gospodarze z pewnym triumfem.

79
37
19
11
17
14:24

Wynik dwumeczu: 61:53 dla Enea Falubazu.

9

Bieg przerwany. Ewidentnie ruszył się pod taśmą Bloedorn, który następnie objął prowadzenie. Młody Niemiec otrzymał ostrzeżenie od sędziego.

Powtórka. Tym razem Bloedorn nie drgnął, a i tak rewelacyjnie wystartował. Wobec pewnej jazdy Jensena na prostej przeciwległej do startu był jednak bezradny. Duńczyk spisał się perfekcyjnie i zapewnił Myszce Miki remis, bo Borowiak dojechał do mety na końcu.

6

Świetnie Berge ze startu. Francuz zamknął do wewnętrznej Beckera, lecz po akcji Buczkowskiego po chwili nie miał nic do powiedzenia. Zawodnik Falubazu objechał po zewnętrznej lidera Devils i pomknął do mety po wygraną. Smolinski nie dogonił Beckera.