Denis Zieliński Rezerwa zwykła za Marko Lewiszyn
0
Krzysztof Sadurski Rezerwa zwykła za Piotr Świercz
1

Wilki jechały na 5:1 przez niecałe okrążenie, ale później popełniły mnóstwo błędów i ostatecznie to goście zwyciężyli podwójnie.

2

Pewna wygrana Mencela. Borke ścigał Jabłońskiego i obaj niemal równo wpadli na metę, ale ostatecznie sędzia uznał, że lepszy okazał się zawodnik gości.

32

Kuriozalny bieg. Wilki jechały na podwójnym prowadzeniu, ale na pierwszym łuku drugiego okrążenia na tor upadł Musielak. Ten wstał i chciał podbiec do motocykla, ale ponownie się przewrócił. Jednak znów szybko się podniósł i dobiegł do motocykla, sprowadzając go z toru na murawę. Za to na wyjściu z pierwszego łuku czwartego kółka Bańdur, który walczył z Pearsonem o drugą lokatę zanotował upadek. Lewiszyn za to nie zauważył, że minął linię mety, przez co dalej jechał na pełnym gazie, na szczęście nie wjeżdżając w kolegę z drużyny. Bańdur po chwili wstał i zszedł z toru.

2

Pewna wygrana gospodarzy, chociaż Ratajczak wcale nie odstawał.

Rezerwa zwykła. Mencel za Browna.

Zastępstwo zawodnika. Pearson za Parnickiego.

Bieg przerwany. Świercz otrzymuje ostrzeżenie.

Bieg przerwany. Mencel zahaczył daszkiem taśmę startową. Ostrzeżenie dla Mencela.

Powtórka biegu. Kapitalny wyścig! Unia wygrała start, ale Świercz wjechał w krawężnik i wyszedł na prowadzenie. Z każdym biegiem coraz lepiej wygląda Pearson, który wyprzedził Świercza na samej mecie. Za to Macek i Mencel stoczyli twarda walkę o trzecie miejsce i zamieniali się pozycjami.

25

Bieg przerwany. Mencel i Borke ostro walczyli na dojeździe do pierwszego łuku, co spowodowało, że Duńczyk nie był w stanie zmieścić się na torze i łuk przejechał po trawie. Ostatecznie nikt nie upadł, a powtórka odbędzie się w pełnym składzie.

Rezerwa zwykła. Sadurski za Macka.

Zastępstwo zawodnika. Jabłoński za Parnickiego.

Bieg przerwany. Ostrzeżenie otrzymuje Bańdur. W tym momencie gospodarze jechali na podwójnym prowadzeniu.

Powtórka biegu. Pewna wygrana gospodarzy. Ratajczak gonił Sadurskiego, ale nie był w stanie zbliżyć się na tyle, żeby przeprowadzić atak

w

Rezerwa taktyczna. Jabłoński za Musielaka, a Mencel za Browna.

Rezerwa zwykła. Szopa za Sadurskiego.

Bieg przerwany. Szopa upadł na drugim łuku pierwszego okrążenia, jadąc na czwartej pozycji. W tym momencie bieg układał się remisowo. Zawodnik szybko pozbierał się z toru, ale sędzia i tak postanowił przerwać wyścig.

Bieg przerwany ponownie. Na tor upadł Lewiszyn, po tym jak Mencel starał się go założyć na pierwszym łuku i między zawodnikami doszło do kontaktu.

Lewiszyn na szczęście podniósł się już z toru.

Kolejna odsłona odbędzie się w trzyosobowym składzie.

Kolejny raz bieg przerwany. Tym razem na tor upadł Mencel, który wykręcił bączka i mocno uderzył o tor.

Leszczynianin wykluczony z powtórki biegu.

17

Wilki wygrały start, ale zostawiły dużo miejsca przy kredzie, co wykorzystał Jabłoński przechodząc na pierwsze miejsce. Pearson na drugim okrążeniu wyprzedził drugiego z zawodników miejscowych.

3

Lewiszyn dwoił się i troił, ale nie był w stanie wyprzedzić Mencela. Zieliński na wyjściu z pierwszego łuku wyprzedził Ratajczaka, ale ten w dalszej części biegu odbił pozycję.

9

Świercz zaspał na starcie, ale na wyjściu z pierwszego łuku wjechał między parę Unii. Potem gospodarze dowieźli bardzo pewne 5:1

8

Mencel wykorzystał nieco chaotyczna jazdę Bańdura i wyprzedził go pod koniec drugiego okrążenia. Brown niczym chłopak świeżo po licencji, dojechał daleko za resztą zawodników.