Bieg 15 czas 57.80 sek.
42
3 : 3
48

Pierwsze okrążenie, to wzorowa jazda parą gości. Milik był szybszy od Przedpełskiego, ale ten najpierw go zablokował, co wykorzystał Bewley, a po chwili Brytyjczyk był już również przed Przedpełskim.

2
Bieg 14 czas 57.30 sek.
39
3 : 3
45

Piotr Pawlicki jechał na trzecim miejscu, ale dał się wyprzedzić Lebiediewowi, a na ostatnim okrążeniu odpuścił pogoń za rywalem. Remis daje Piraternie zwycięstwo w tym meczu.

3

Przedpełski przez połowę wyścigu blokował Pawlickiego, który wydawał się być szybszy od kolegi.

39

Pawlicki na wyjściu z pierwszego łuku przeszkodził Fajferowi, który nie zdołał utrzymać się na drugim miejscu.

3
3
Bieg 11 czas 57.10 sek.
31
4 : 2
35

Goście zaraz po starcie prowadzili 4:2, ale po chwili na taki rezultat wyjechali gospodarze.

33

Bieg przerwany. Kapitalna jazda Janowskiego, który na dystansie wyprzedził Pawlickiego. Długo z prowadzenia się jednak nie nacieszył, bo Pawlicki po chwili upadł.

W powtórce bez zmian. Ejnermark dopiero w trzecim biegu traci pierwsze punkty i notuje życiowy wynik.

4
Bieg 9 czas 57.50 sek.
23
1 : 5
31

Problemy sprzętowe Lebiediewa zaraz po starcie. Łotysz został daleko z tyłu, a na drugim łuku zrezygnował z jazdy.

22

Problemy Przemysława Pawlickiego, który po starcie nękał atakami Jensena, ale popełniał błędy, podnosiło mu motocykl na tylne koło i spadł na ostatnie miejscce.

15

Bieg przerwany. Wydawało się, że Piotr Pawlicki odniesie pewną wygraną, ale na drugim wirażu drugiego okrążenia upadł Erik Persson.

W powtórce znów zdecydowane prowadzenie Pawlickiego, choć tym razem Lebiediew trzymał do niego mniejszy dystans.

2
1
Bieg 3 czas 57.70 sek.
6
2 : 4
12

Kapitalna szarża Przedpełskiego na pierwszym okrążeniu. Torunianin przykleił się do kredy i wyjechał z trzeciego miejsca na pierwsze.