Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
50:40
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
9 Lubos Tomicek L. Tomicek Lubos Tomicek 3 - 2 2 1* 8 +1
10 Matej Kus M. Kus Matej Kus 0 - 1 - - 1
11 Zdenek Holub Z. Holub Zdenek Holub 1 2 1* 1 - 5 +1
12 Michal Skurla M. Skurla Michal Skurla 1* 0 0 0 - 1 +1
13 Josef Franc J. Franc Josef Franc 2* 0 - 2 w 4 +1
14 Troy Batchelor T. Batchelor Troy Batchelor 3 3 1 3 3 2* 15 +1
15 Nicki Pedersen N. Pedersen Nicki Pedersen 3 3 3 2 2* 3 16 +1
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Rene Vidner R. Vidner Rene Vidner 0 - - - - 0
2 Tomas Suchanek T. Suchanek Tomas Suchanek 2 2 2* 0 1* 7 +2
3 David Sterovsky D. Sterovsky David Sterovsky - w - 0 - 0
4 Ales Dryml A. Dryml Ales Dryml 3 3 3 1 3 0 13
5 Lukas Dryml L. Dryml Lukas Dryml 0 1* 2 3 u 0 6 +1
6 Magnus Zetterstroem M. Zetterstroem Magnus Zetterstroem 1 3 1 1 1 7
7 Vaclav Milik V. Milik Vaclav Milik 2 1* d 2 2 7 +1
Bieg 15
AK Marketa Praga 10
5 : 1
2 Zlata Prilba Pardubice
  • Magnus Zetterstroem 1
  • Troy Batchelor 2
  • Ales Dryml 0
  • Nicki Pedersen 3
Bieg 14
AK Marketa Praga 5
5 : 1
1 Zlata Prilba Pardubice
  • Troy Batchelor 3
  • Lukas Dryml 0
  • Nicki Pedersen 2
  • Magnus Zetterstroem 1
Karambol w pierwszym łuku. Wszyscy zawodnicy upadli na tor, ale szybko się z niego pozbierali.
Bieg 11
AK Marketa Praga 13
2 : 4
17 Zlata Prilba Pardubice
  • Michal Skurla 0
  • Ales Dryml 1
  • Josef Franc 2
  • Lukas Dryml 3
Bieg 10
AK Marketa Praga 11
4 : 2
13 Zlata Prilba Pardubice
  • Troy Batchelor Rezerwa zwykła za Matej Kus 1
  • Tomas Suchanek 0
  • Nicki Pedersen Rezerwa zwykła za Zdenek Holub 3
  • Vaclav Milik 2
Bieg 9
AK Marketa Praga 7
2 : 4
11 Zlata Prilba Pardubice
  • Ales Dryml 3
  • Michal Skurla 0
  • Magnus Zetterstroem Rezerwa zwykła za Rene Vidner 1
  • Lubos Tomicek 2
Bieg 8
AK Marketa Praga 5
4 : 2
7 Zlata Prilba Pardubice
  • Troy Batchelor Rezerwa zwykła za Josef Franc 3
  • Lukas Dryml 2
  • Zdenek Holub 1
  • David Sterovsky 0
Bieg 7
AK Marketa Praga 1
1 : 5
5 Zlata Prilba Pardubice
  • Tomas Suchanek 2
  • Michal Skurla 0
  • Ales Dryml 3
  • Matej Kus 1
Bieg 5
AK Marketa Praga 3
3 : 3
3 Zlata Prilba Pardubice
  • Lukas Dryml 1
  • Nicki Pedersen Rezerwa zwykła za Matej Kus 3
  • Tomas Suchanek 2
  • Josef Franc 0
Bieg 3
AK Marketa Praga 12
3 : 3
6 Zlata Prilba Pardubice
  • Nicki Pedersen Rezerwa zwykła za Lubos Tomicek 3
  • Vaclav Milik Rezerwa zwykła za Rene Vidner 1
  • Matej Kus 0
  • Tomas Suchanek 2
Bieg 2
AK Marketa Praga 9
5 : 1
3 Zlata Prilba Pardubice
  • Josef Franc 2
  • Lukas Dryml 0
  • Troy Batchelor 3
  • Magnus Zetterstroem 1
Bieg 1
AK Marketa Praga 4
4 : 2
2 Zlata Prilba Pardubice
  • Vaclav Milik Rezerwa zwykła za David Sterovsky 2
  • Lubos Tomicek 3
  • Rene Vidner 0
  • Zdenek Holub 1
Relacja na podstawie speedwaylive.eu.
Nadchodzące biegi
Bieg 4
  • David Sterovsky w
  • Zdenek Holub 2
  • Ales Dryml 3
  • Michal Skurla 1
Upadek Drymla i Holuba. Obaj zawodnicy są zdolni do dalszej jazdy. Sterovsky wykluczony za przekroczenie limitu dwóch minut.
Bieg 6
  • Zdenek Holub 1
  • Magnus Zetterstroem Rezerwa zwykła za David Sterovsky 3
  • Lubos Tomicek 2
  • Vaclav Milik Rezerwa zwykła za Rene Vidner d
Bieg 12
  • Vaclav Milik Rezerwa zwykła za Rene Vidner 2
  • Josef Franc w
  • Tomas Suchanek 1
  • Troy Batchelor Rezerwa zwykła za Michal Skurla 3
Bieg 13
  • Nicki Pedersen Rezerwa zwykła za Matej Kus 2
  • Lukas Dryml u
  • Lubos Tomicek 1
  • Ales Dryml Rezerwa zwykła za David Sterovsky 3
Zobacz również
    AK Marketa Praga AK Marketa Praga 50
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Lubos Tomicek L. Tomicek Lubos Tomicek 3 - 2 2 1* 8 +1
    10 Matej Kus M. Kus Matej Kus 0 - 1 - - 1
    11 Zdenek Holub Z. Holub Zdenek Holub 1 2 1* 1 - 5 +1
    12 Michal Skurla M. Skurla Michal Skurla 1* 0 0 0 - 1 +1
    13 Josef Franc J. Franc Josef Franc 2* 0 - 2 w 4 +1
    14 Troy Batchelor T. Batchelor Troy Batchelor 3 3 1 3 3 2* 15 +1
    15 Nicki Pedersen N. Pedersen Nicki Pedersen 3 3 3 2 2* 3 16 +1
    Zlata Prilba Pardubice Zlata Prilba Pardubice 40
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Rene Vidner R. Vidner Rene Vidner 0 - - - - 0
    2 Tomas Suchanek T. Suchanek Tomas Suchanek 2 2 2* 0 1* 7 +2
    3 David Sterovsky D. Sterovsky David Sterovsky - w - 0 - 0
    4 Ales Dryml A. Dryml Ales Dryml 3 3 3 1 3 0 13
    5 Lukas Dryml L. Dryml Lukas Dryml 0 1* 2 3 u 0 6 +1
    6 Magnus Zetterstroem M. Zetterstroem Magnus Zetterstroem 1 3 1 1 1 7
    7 Vaclav Milik V. Milik Vaclav Milik 2 1* d 2 2 7 +1
    Dyscyplina Żużel
    Rozgrywki Liga czeska
    Lokalizacja Praga
    Grupa Finał
    Stadion Stadion Markéta w Pradze
    Data i godzina 25 Września 2012, 18:30
    Zobacz również