4 : 2
40
Adrian Miedziński Rezerwa taktyczna za Chris Holder
0

Niesamowite emocje! Zawodnicy nie patyczkowali się. Ryan Sullivan mocno walczył z Andreasem Jonssonem. Kapitan Unibaksu na ostatniej prostej wydarł Falubazowi brązowy medal! Australijczyk bezpardonowo docisnął do bandy Jonssona. Unibax Toruń brązowym medalistą DMP w sezonie 2012!

Bieg 14
40
3 : 3
38
Ryan Sullivan Rezerwa taktyczna za Paweł Przedpełski
1

Adrian Miedziński prowadził już po starcie. Mocno naciskał go Protasiewicz, który na ostatnim okrążeniu wyprzedził go. Wynik dwumeczu: 89:85 dla Unibaksu. Ogromne emocje przed ostatnim biegiem!

Bieg 13
37
5 : 1
35
Adrian Miedziński Zastępstwo zawodnika za Darcy Ward
0

Falubaz obudził się na sam koniec spotkania! Zielonogórzanie w osobach Łoktajewa i Protasiewicza wygrali podwójnie. Zapowiada się bardzo emocjonująca końcówka spotkania. Wynik dwumeczu: 86:82 dla Unibaksu. Problemy z prawą nogą ma Chris Holder. Trwają narady, czy mistrz świata będzie zdolny do kontynuowania zawodów. Mirosław Kowalik poinformował, że Holderowi zawinęła się stopa pod hak i jest podejrzenie skręcenia stawu skokowego.

Bieg 12
32
3 : 3
34

Po starcie podwójnie prowadzili torunianie, ale na wyjeździe z pierwszego wirażu wyprzedziła go para gospodarzy. Z przodu po trzy punkty pewnie mknął Ryan Sullivan. Wynik dwumeczu: 85:77 dla Unibaksu.

Bieg 10
29
3 : 3
31

Schemat ponownie ten sam. Najszybciej ze startu wyjechał Chris Holder, a za jego plecami ustawili się zielonogórzanie. Bardzo duże różnice pomiędzy zawodnikami. Na torze nie wiele się działo. Wynik dwumeczu: 81:69 dla Unibaksu.

1

Torunianie ponownie lepiej wyjechali sprzed taśmy. Prowadzącą parę Unibaksu przedzielił najpierw Łoktajew, a następnie dołączył do niego Protasiewicz. Wynik dwumeczu: 78:66 dla Unibaksu.

Bieg 8
23
3 : 3
25

Fatalna postawa Adama Strzelca. Junior Falubazu ponownie miał problemy po starcie. Strzelec dogonił Przedpełskiego i go wyprzedził, ale ten nie dał za wygraną. Junior Unibaksu tuż przed metą wyprzedził młodzieżowca Falubazu. Z przodu pasjonujący pojedynek o trzy punkty stoczył Ryan Sullivan i Andreas Jonsson. Wynik dwumeczu: 75:63 dla Unibaksu.

Bieg 7
20
3 : 3
22
Krzysztof Jabłoński Zastępstwo zawodnika za Jonas Davidsson
1

Zielonogórzanie wciąż nie mogą wygrać biegu indywidualnie. Tym razem żadnych szans reprezentantom Falubazu nie dał Chris Holder. Na torze między zawodnikami utworzyły się spore różnice. Wynik dwumeczu: 72:60 dla Unibaksu. Przerwa na równanie toru.

Bieg 6
17
2 : 4
19
Kamil Pulczyński Zastępstwo zawodnika za Darcy Ward
1

Najlepiej ze startu wyjechali torunianie. Unibax prowadził podwójnie. Andreas Jonsson jeszcze podczas pierwszego okrążenia wyprzedził Kamila Pulczyńskiego. Adrian Miedziński był dla Szweda już za szybki. Wynik dwumeczu: 69:57 dla Unibaksu.

Bieg 5
15
3 : 3
15
Emil Pulczyński Rezerwa zwykła za Paweł Przedpełski
0

Bardzo dobry start Ryana Sullivana. Australijczyk, który prowadził od samego początku wyścigu, wygrał z bardzo dużą przewagą. Wynik dwumeczu: 65:55 dla Unibaksu.

Bieg 4
12
2 : 4
12

Słaby start obu zielonogórzan. W pierwszym łuku torunianie prowadzili podwójnie, ale bardzo szybko dogonił ich Jonsson. Szwed wyprzedził Kamila Pulczyńskiego już na wejściu w drugi wiraż. Chris Holder był jednak bardzo szybki. Australijczyk najwidoczniej dokonał zmian w swoim sprzęcie. Wynik dwumeczu: 62:52 dla Unibaksu. Przerwa na równanie toru.

Bieg 3
10
2 : 4
8
Chris Holder Zastępstwo zawodnika za Darcy Ward
1

Krzysztof Jabłoński i Adrian Miedziński zderzyli się motocyklami i upadli na tor. Wyścig przerwany. Obaj zawodnicy pozbierali się z toru o własnych siłach. Bieg zostanie powtórzony w czteroosobowej obsadzie. Zawodnicy wyjechali do powtórki biegu trzeciego. Prowadzenie po starcie objął Adrian Miedziński. Za jego plecami jechała para Falubazu, jednak na drugim okrążeniu Chris Holder wyprzedził Krzysztofa Jabłońskiego. Wynik dwumeczu: 58:50 dla Unibaksu. Dwie minuty przerwy dla Chrisa Holdera, który pojedzie wyścig po wyścigu.

3

Ryan Sullivan nie powstrzymał teoretycznie najsilniejszej pary Falubazu. Andreas Jonsson na trzecim okrążeniu wyprzedził przy krawężniku Australijczyka. Wynik dwumeczu: 54:48 dla Unibaksu.

Bieg 1
4
4 : 2
2

W Zielonej Górze panuje dobra pogoda. Świeci słońce. Tor również jest w dobrym stanie. Niebawem informacja na temat składów. W zestawieniach doszło do kilku roszad. Zaczniemy od gości. W barwach Unibaksu zgodnie z naszymi wcześniejszymi informacjami nie pojedzie Darcy Ward. W jego miejsce torunianie zastosują zastępstwo zawodnika. Po stronie gospodarzy z numerem 11 wystartuje Krzysztof Jabłoński. Potwierdziły się zatem doniesienia o absencji Rune Holty. Z kolei parę juniorską z Adamem Strzelcem stworzy Kacper Rogowski. Nie ujrzymy także Jonasa Davidssona. Za Szweda Falubaz zastosuje "ZZ". Przypominamy, że pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Unibaksu w stosunku 50:40. Rozpoczyna się prezentacja zawodników. Wylosowano I zestaw startowy. Niebawem pierwszy wyścig. Juniorzy wyjechali na tor. Został na starcie Adam Strzelec, który na finiszu drugiego okrążenia rozdzielił toruńską parę. Od startu po trzy punkty do mety pewnie mknął Kacper Rogowski. Wynik dwumeczu: 52:44 dla Unibaksu.

Bieg 11
Piotr Protasiewicz Zastępstwo zawodnika za Jonas Davidsson
3
Kamil Pulczyński Rezerwa zwykła za Paweł Przedpełski
w

Przy podwójnym, pewnym prowadzeniu zielonogórzan na tor upadł Kamil Pulczyński. W stronę juniora Unibaksu padły niecenzuralne słowa z trybun. Pulczyński wykluczony z powtórki. W drugiej odsłonie tej gonitwy ponownie na dwóch pierwszych pozycjach zameldowali się reprezentanci Falubazu. Wynik dwumeczu: 82:74 dla Unibaksu.