• Nicki Pedersen 2
  • Tai Woffinden 3
  • Matej Zagar 0
  • Jarosław Hampel 1
Woffinden przez cały wyścig atakował Pedersena i dopiero na ostatnich metrach minął Duńczyka.
Półfinał nr 1
  • Fredrik Lindgren 1
  • Emil Sajfutdinow 3
  • Andreas Jonsson 0
  • Krzysztof Kasprzak 2
Sajfutdinow zwyciężył z dużą przewagą. Kasprzak na drugim łuku wyprzedził Lindgrena i przedarł się na drugą lokatę.
Bieg 20
  • Krzysztof Kasprzak 1
  • Chris Holder 2
  • Jarosław Hampel 3
  • Ales Dryml 0
Pewne zwycięstwo Hampela. Bieg bez historii. Dzięki zwycięstwu "Mały" zapewnił sobie awans do półfinałów.
  • Martin Vaculik 0
Iversen prowadził od startu do mety. Pedersen próbował wyprzedzić Lindgrena.
Bieg 17
  • Greg Hancock 2
  • Tai Woffinden 1
Wyścig przerwany z powodu nierównego startu. Powtórka w pełnym składzie. W powtórce bez problemów wygrał Sajfutdinow. Hancock do końca odpierał ataki Woffindena.
Bieg 16
  • Fredrik Lindgren 3
  • Josef Franc 2
  • Ales Dryml 1
  • Greg Hancock 0
Lindgren przez dwa okrążenia bronił się przed atakami Franca. Hancock nie liczył się w stawce. Przerwa na równanie toru. POLECAMY: Fotorelacja: Trening przed Grand Prix Czech w Pradze
Bieg 15
  • Martin Vaculik 2
  • Tomasz Gollob 0
Kasprzak na dystansie wyprzedził Golloba i do ostatnich metrów ścigał Vaculika. Na mecie nieznacznie lepszy był Słowak. Pewny triumf Woffindena.
Bieg 14
  • Niels Kristian Iversen 1
  • Antonio Lindbaeck 2
  • Jarosław Hampel 0
Sajfutdinow na przeciwległej prostej uporał się z Lindbaeckiem. Hampel nie liczył się w stawce.
Bieg 13
  • Nicki Pedersen 3
  • Andreas Jonsson 1
  • Chris Holder 0
  • Matej Zagar 2
Pedersen prowadził od startu do mety. Na ostatnim łuku błąd Holdera wykorzystał Jonsson.
Bieg 12
Woffinden znokautował rywali i odniósł trzecie bezproblemowe zwycięstwo. Pedersen na drugim łuku musiał ratować się przed upadkiem, przez co spadł na ostatnie miejsce. Duńczyk szybko przedarł się na trzecią lokatę. Stawka bardzo rozciągnięta. Przerwa na równanie toru. POLECAMY: Emil Sajfutdinow: Ojciec był moim pierwszym trenerem
Bieg 11
  • Tomasz Gollob 1
Sajfutdinow na drugim okrążeniu przy krawężniku wyprzedził Lindgrena, a następnie pognał do mety po trzy punkty.
Bieg 10
  • Andreas Jonsson 2
  • Krzysztof Kasprzak 3
  • Greg Hancock 1
  • Niels Kristian Iversen 0
Z toru nadal wieje nudą. Hancock na drugim łuku uporał się z Iversenem.
Bieg 9
  • Martin Vaculik 3
Wyścig przerwany z powodu nierównego startu. Powtórka w pełnej obsadzie. W powtórce bez problemów zwyciężył Vaculik. Hampel do końca gonił Zagara.
Bieg 8
  • Martin Vaculik d
Bezproblemowe zwycięstwo Sajfutdinowa. Defekt na starcie Vaculika. Przerwa na równanie toru. POLECAMY: Janusz Kołodziej: To dla nas nowość
Bieg 7
Hampel prowadził od startu do mety. Bieg bez emocji. Gollob daleko z tyłu.
Bieg 6
Kolejny nudny bieg. Łatwe zwycięstwo Woffindena.
Bieg 5
  • Antonio Lindbaeck 0
  • Matej Zagar 3
Kasprzak na drugim łuku odparł atak Lindgrena. Pewny triumf Zagara. Lindbaeck zupełnie nie liczył się w stawce.
Bieg 4
  • Chris Holder 3
  • Martin Vaculik 1
Bieg bez historii. Duże odległości między zawodnikami. Przerwa na kosmetykę toru. POLECAMY: GKM czy Wybrzeże? Ward czy Woffinden? - przemyślenia Tomasza Lorka
Bieg 3
Woffinden prowadził od startu do mety. Brytyjczyk zwyciężył z dużą przewagą. Na drugim łuku Jonsson wyprzedził Hampela.
Bieg 2
  • Emil Sajfutdinow 2
Pedersen najlepiej wystrzelił spod taśmy i odniósł pewne zwycięstwo. Sajfutdinow na pierwszym okrążeniu uporał się z Kasprzakiem. Franc jechał daleko z tyłu.
Bieg 1
  • Niels Kristian Iversen 2
Grand Prix Czech to czwarta runda tegorocznego cyklu Grand Prix. Po trzech turniejach liderem klasyfikacji generalnej jest Tomasz Gollob. W przeszłości "Chudy" w Pradze odniósł dwa zwycięstwa. Dobre wspomnienia z Markety ma również Jarosław Hampel, który czterokrotnie kończył zawody na podium. W typowaniach naszych ekspertów to właśnie ci dwaj zawodnicy są faworytami. Jedynie Bartłomiej Czekański wskazuje na trzeci z rzędu triumf Emila Sajfutdinowa.

W oczekiwaniu na pierwszy wyścig zapraszamy do zapoznania się z typami Władysława Komarnickiego, Krzysztofa Cegielskiego, Jacka Gajewskiego oraz Bartłomieja Czekańskiego.

W Pradze panuje piękna, słoneczna pogoda. Trybuny pomału wypełniają się kibicami spragnionymi żużlowych emocji. Punktualnie o godzinie 19:00 rozpoczęła się prezentacja. O 19:10 zakończyła się prezentacja. Zagar prowadził od startu do mety. Gollob na wyjściu z pierwszego łuku Gollob minął Iversena. Duńczyk na ostatnim okrążeniu odzyskał drugą pozycję, a na ostatnich metrach Polaka wyprzedził Dryml.
Nadchodzące biegi
Finał
  • Emil Sajfutdinow t
  • Nicki Pedersen u
Sajfutdinow dotknął taśmy i został wykluczony z powtórki. Woffinden prowadził od startu do mety. Pedersen na pierwszym łuku trzeciego okrążenia zanotował niegroźny upadek.