5 Grzegorz Walasek 3 2 0 2 0 7
6 Kacper Tkocz 0 1 1 1 3
7 Paweł Trześniewski 1 0 0 1 2
komentarz

Zmagania w Krośnie dobiegły końca. Innpro ROW Rybnik w niepełnym składzie przegrał z Cellfast Wilkami Krosno 33:57.

33

Znakomity bieg w wykonaniu gospodarzy. W drugi łuk pierwszego okrążenia na prowadzeniu wchodził Jamróg, a na wyjściu był już trzeci. Miejscowi od tego momentu byli z przodu i tak dojechali do mety.

1

Przełamanie Milika, który odniósł pewne zwycięstwo, jednak rywale nie należeli do zbyt skutecznych.

18:25

W taki sposób Kamil Winkler zdobył punkt.

d

Walasek wywoził na pierwszym łuku Seiferta-Salka, ale Duńczyk się nie dał i pewnie zwyciężył. Winkler pchał motocykl do mety po punkt i ta sztuka mu się udała.

28

Borowiak został wykluczony za przekroczenie limitu dwóch minut. Założył bowiem biały pokrowiec i nie zorientował się, że musi go zmienić.