Bieg 15
41
4 : 2
43

Emil Sajfutdinow przegrał start, ale przyciął do krawężnika i wyprzedził parę gospodarzy. Ci szybko wzięli rewanż na Rosjaninie. Niesamowita walka pomiędzy Sajfutdinowem a Pedersenem.

Bieg 14
37
1 : 5
41
Łukasz Sówka Rezerwa zwykła za Dawid Lampart
0

Świetny start gości. Grigorij Łaguta uciekł do przodu, natomiast Rune Holta bronił się przed zaciekle atakującymi rzeszowianami. Dospel Włókniarz wygrał mecz.

Bieg 13
36
3 : 3
36

Kapitalna walka Emila Sajfutdinowa z Nicki Pedersenem. Duńczyk z Rosjaninem tasowali się pozycjami niemalże przez cały wyścig. Bezbarwna jazda Juricy Pavlica. Przerwa. Polecamy: "Przespałem końcówkę turnieju - rozmowa z Jarosławem Hampelem o GP Europy w Bydgoszczy"

Bieg 12
33
2 : 4
33

Przez pierwsze okrążenie podwójnie prowadzili goście, ale świetnie napędzał się po zewnętrznej Rafał Okoniewski, który wyprzedził Artura Czaję. "Okoń" był niesamowicie szybki i nękał atakami Holtę. Holta jednak wytrzymał i dowiózł 3 punkty do mety.

Bieg 11
31
3 : 3
29
3

Po starcie podwójnie prowadzili gospodarze, jednak już w drugim łuku częstochowianie wyprzedzili niepokonanego dotąd Grzegorza Walaska. Łukasz Sówka wygrał z dużą przewagą.

Bieg 10
28
3 : 3
26

Rafał Okoniewski uciekł ze startu. Emil Sajfutdinow w pierwszym łuku wypchnął Juricę Pavlica, co wykorzystał Malczewski. Chorwat bardzo szybko wyprzedził jednak juniora Lwów. Sajfutdinow do samej mety atakował Okoniewskiego. Czekamy na werdykt sędziego, który musi rozstrzygnąć, kto wygrał. Rosjanin zwyciężył o błysk szprychy! Kosmetyka toru. Polecamy: "Robert Terlecki dla SportoweFakty.pl: Zadanie zostało wykonane w dwustu procentach"

Bieg 8
25
5 : 1
23

Przerwa dobiegła końca. Świetny manewr wykonał w pierwszym łuku Łukasz Sówka, który przyciął do krawężnika i dołączył do prowadzącego Grzegorza Walaska. Częstochowska para dojechała daleko z tyłu za plecami rzeszowian.

Bieg 7
20
3 : 3
22

Prowadzenie po starcie objął Nicki Pedersen, ale mądrzej pierwszy łuk rozegrał Emil Sajfutdinow, który szybko wyprzedził Duńczyka. Nieźle wystartował też Artur Czaja. Wydawało się, że junior Włókniarza wyjedzie nawet na drugą pozycję, ale zakopał się pod bandą. Czaja dojechał do mety bardzo daleko z tyłu. Regulaminowa dziesięciominutowa przerwa. Polecamy: "Murem za zawodnikami - na żużlu nie jeżdżą aniołki i ministranci - rozmowa ze Sławomirem Kryjomem, menedżerem Unibaksu"

Bieg 6
17
3 : 3
19

Zdecydowane zwycięstwo ze startu Grzegorza Walaska. Za nim ustawiła się częstochowska para. Łukasz Kret dojechał do mety daleko z tyłu. Wyścig bez walki. Grzegorz Walasek wygrał z bardzo dużą przewagą.

Bieg 5
14
4 : 2
16

Przerwa zakończona. Zawodnicy już na torze. Po starcie podwójne prowadzenie objęli gospodarze. Rune Holta pod koniec pierwszego okrążenia zdołał ich jednak przedzielić. Holta był blisko Pavlica.

Bieg 4
10
4 : 2
14

Równy start Sajfutdinowa i Walaska. W pierwszym łuku pierwszy zameldował się Rosjanin, ale Walasek w drugim łuku przy krawężniku pierwszego okrążenia wyprzedził zwycięzcę Grand Prix Europy. Malczewski daleko z tyłu. Łukasz Sówka gonił Emila Sajfutdinowa, ale ostatecznie przegrał z nim o długość koła. Równanie toru. W przerwie polecamy: "Matej Zagar: Nie zachłysnę się tym sukcesem - będę pracował dalej, by wygrywać"

Bieg 3
6
1 : 5
12

Fenomenalny start Rafała Szombierskiego! "Szumina" po szerokiej z czwartego pola objechał całą stawkę. Szybko dołączył do niego Grigorij Łaguta, który blokował ataki Rafała Okoniewskiego.

Bieg 2
5
2 : 4
7

Artur Czaja w pierwszym łuku założył Łukasza Sówkę, natomiast przy krawężniku na wyjeździe z pierwszego wirażu Łukasza Kreta wyprzedził Rafał Malczewski. Zawodnicy jechali blisko w kontakcie. Sówka na przedostatnim okrążeniu o mały włos wyprzedził Czaję.

Bieg 1
3
3 : 3
3

W Rzeszowie słoneczna pogoda. Temperatura powietrza wynosi około 18 stopni. Składy potwierdzone. W drużynie gospodarzy Gaschkę zastąpił Kret. Gaschka na piątkowym treningu złamał kość w ręce i czeka go kilka tygodni przerwy. W próbie toru ze strony gospodarzy udział wzięli Pedersen i Okoniewski. Z kolei z drużyny gości próbne okrążenia kręcili Holta i Jepsen Jensen. Trwa prezentacja. Zawody odbędą się według II zestawu. Na trybunach około stu osobowa grupa kibiców z Częstochowy. Za moment początek pierwszego wyścigu. Zawodnicy wyjechali już na tor. Niebawem początek wielkich emocji! Atomowy start Nicki Pedersena. Dawid Lampart zaciekle walczył z Rune Holtą o 1 punkt. Holta odjechał Lampartowi podczas drugiego okrążenia. Od trzeciego okrążenia Jepsen Jensen naciskał Pedersena.

Bieg 9

Karambol w drugim łuku! Nicki Pedersen wpadł w Grigorija Łagutę. Rosjanin zahaczył również Dawida Lamparta, który jechał drugi. Pedersen nie podnosi się z toru. Grigorij Łaguta do parku maszyn wrócił na motocyklu, natomiast Lampart spacerem. Karetka na torze. Zanim wyścig został przerwany, częstochowianie prowadzili 4:2. Na czele stawki znajdował się Rafał Szombierski. Nicki Pedersen opuszcza tor w karetce. Na szczęście wygląda na to, że z Duńczykiem wszystko w porządku. Zawodnicy wyjechali już do powtórki wyścigu, bez wykluczonego Nicki Pedersena. Para Włókniarza nie dała Dawidowi Lampartowi żadnych szans. Częstochowianie prowadzili od startu do mety.