Woffinden na dystansie wyprzedził Hancocka. Czas: 61,38 sek.
  • Zbigniew Suchecki 3
  • Greg Hancock Rezerwa taktyczna za Robert Kościecha 1
  • Tomasz Jędrzejak 2
  • Aleksandr Łoktajew d
Hancock próbował wyprzedzić Jędrzejaka. Defekt Łoktajewa na ostatnim miejscu. Betard Sparta Wrocław zapewniła sobie bonus za lepszy rezultat w dwumeczu. Czas: 62,30 sek.
  • Tai Woffinden 2
Wyścig został przerwany z powodu nierównego startu. Powtórka w pełnej obsadzie. W powtórce łatwe zwycięstwo odniósł Łoktajew. Czas: 61,02 sek. Przerwa na równanie toru.

• Tomasz Jędrzejak 3
Malitowski i Jędrzejak prowadzili od startu. Próbował ich przedzielić Hancock, jednak wrocławianie skutecznie jechali parą. Malitowski tuż przed metą zanotował defekt na prowadzeniu. Czas: 62,08 sek.
Bieg 11
Betard Sparta Wrocław 43
4 : 2
23 Abramczyk Polonia Bydgoszcz
  • Robert Kościecha 0
  • Hans Andersen 2
Suchecki najlepiej wystrzelił spod taśmy i odniósł pewne zwycięstwo. Batchelor i Kościecha stoczyli walkę o punkt. Górą z niej wyszedł Australijczyk. Czas: 61,38 sek.
Bieg 10
Betard Sparta Wrocław 39
5 : 1
21 Abramczyk Polonia Bydgoszcz
  • Mikołaj Curyło 1
  • Peter Ljung 3
Po raz kolejny żużlowcy Betard Sparty wygrali start i odnieśli pewne podwójne zwycięstwo. Czas: 61,14 sek. Przerwa na kosmetykę toru. Przerwa przedłuży się z powodu awarii polewaczki. Po kilku minutach prac naprawczych udało się uruchomić polewaczkę, co wywołało aplauz na Stadionie Olimpijskim.

• Hans Andersen 1
Wrocławianie wygrali start i do mety nie oddali podwójnego prowadzenia. Defekt Łoktajewa na drugim okrążeniu. Jeździec bydgoskiego klubu jechał wówczas na ostatnim miejscu. Czas: 61,09 sek.
  • Patryk Dolny 0
O losach wyścigu zadecydował start i rozegranie pierwszego łuku. Czas: 61,06 sek.
Bieg 7
Betard Sparta Wrocław 26
5 : 1
16 Abramczyk Polonia Bydgoszcz
  • Krzysztof Buczkowski 1
  • Szymon Woźniak 0
Gospodarze bez żadnych problemów odnieśli podwójne zwycięstwo. Przerwa na równanie toru.

Nicki Pedersen: Chyba od 200 wyścigów nie miałem defektu. Przez to przegraliśmy złoto z Polakami
  • Aleksandr Łoktajew 1
Wrocławianie lepiej wyszli spod taśmy. Łoktajew na dystansie wyprzedził Batchelora, ale Ukrainiec chwilę później popełnił błąd, który wykorzystał Australijczyk. Czas: 61,37 sek.
Bieg 5
Betard Sparta Wrocław 16
4 : 2
14 Abramczyk Polonia Bydgoszcz
  • Patryk Dolny Taśma Peter Ljung 3
  • Tomasz Jędrzejak 1
Ljung dotknął taśmy i został wykluczony z powtórki. W jego miejsce pojedzie Dolny. Młodzieżowiec wrocławskiego klubu najlepiej wyszedł spod taśmy. Hancock wyprzedził Jędrzejaka, a następnie rzucił się w pogoń za Dolnym. Czas: 61,43 sek.
  • Mikołaj Curyło d
Dolny na pierwszym łuku wywiózł Buczkowskiego, co wykorzystał Batchelor i przedarł się na prowadzenie. Buczkowski na dystansie wyprzedził Dolnego. Defekt Curyły na ostatnim miejscu. Czas: 61,28 sek. Przerwa na kosmetykę toru.

Marek Cieślak: Dziękuję chłopakom, że wygrali - przynajmniej głowę zachowam na swoim miejscu
Bieg 3
Betard Sparta Wrocław 8
4 : 2
10 Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Jędrzejak prowadził od startu do mety. Na dystansie błąd Ljunga wykorzystali bydgoszczanie. Na trzecim okrążeniu Łoktajew zanotował defekt na trzecim miejscu. Czas: 61,33 sek.