• Krzysztof Buczkowski 1
  • Nicki Pedersen 3
  • Hans Andersen 2
  • Grzegorz Walasek 0
PGE Marma żegna się z Ekstraligą. Z początku goście prowadzili podwójnie, ale Walasek na dystansie stracił drugą pozycję, a punkt gwarantujący "Żurawiom" remis przegrał o błysk szprychy z Buczkowskim.
  • Mikołaj Curyło Rezerwa zwykła za Aleksandr Łoktajew d
Defekt na starcie Mikołaja Curyły. Okoniewski pewnie wygrywa bieg, nie dając żadnych szans Woźniakowi.

Przypominamy, iż w pierwszym meczu PGE Marma wygrała różnicą sześciu punktów.

• Grzegorz Walasek 2
Dobry start zawodników z Bydgoszczy, którzy wyszli na podwójne prowadzenie. Do przodu uciekł jednak tylko Buczkowski, zaś przy wjeździe na drugie okrążenie rzeszowianie minęli Kościechę.
  • Aleksandr Łoktajew 0
Przerwa dla Mikołaja Curyły i Łukasza Sówki, którzy jadą bieg po biegu. Junior z Bydgoszczy do końca ścigał Nickiego Pedersena, zaś z tyłu na początku Sówkę chciał atakować Łoktajew, ale miał problemy z motocyklem.
  • Jurica Pavlic 0
Przerwa na równanie toru. Zawodnicy z Bydgoszczy pewnie prowadzili od startu do mety.

• Robert Kościecha 3
Ogromny pech Aleksandra Łoktajewa. Z początku bydgoszczanie byli na podwójnym prowadzeniu, ale na trzecim okrążeniu na pierwszej pozycji Łoktajew zanotował defekt. Gaschka również miał problem z motocyklem, z tą różnicą, że dopiero po przejechaniu jeszcze jednego okrążenia jego mechanikom udało się zgasić silnik.
Bieg 9
ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 28
2 : 4
26 Stal Rzeszów
  • Mateusz Szczepaniak 0
  • Krzysztof Buczkowski 2
Po starcie na podwójnym prowadzeniu byli goście, ale na dystansie Buczkowski wywalczył dwa punkty.
Bieg 8
ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 26
2 : 4
22 Stal Rzeszów
  • Marco Gaschka Taśma Łukasz Sówka 1
  • Szymon Woźniak 0
Przerwa na równanie toru. Taśma Sówki, który miał zastąpić Dawida Lamparta. Za niego pojedzie więc Marco Gaschka. Andersen najlepiej wyszedł spod taśmy, ale na drugim łuku został wyprzedzony przez Pedersena. Z tyłu Woźniak bezskutecznie atakował Gaschkę.

Krzysztofa Kasprzak: Szkoda, że takie tory robią na Grand Prix
Bieg 7
ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 24
1 : 5
18 Stal Rzeszów
  • Łukasz Sówka 3
Sówka najlepiej wyszedł ze startu. Szybko dołączył do niego Walasek i bydgoszczanie nie mieli żadnych szans w walce na dystansie.
Bieg 6
ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 23
5 : 1
13 Stal Rzeszów
  • Mikołaj Curyło 3
Bydgoszczanie znakomicie wystartowali i bez większych problemów poradzili sobie z rywalami. Pavlic miał problemy na dystansie, ale utrzymał motocykl i dojechał do mety.
  • Grzegorz Walasek Rezerwa taktyczna za Dawid Lampart 0
Przerwa na równanie toru. Pedersen znakomicie wystartował i nie dał szans rywalom. Z tyłu Walasek starał się wyprzedzić Kościechę, ale zawodnik z Bydgoszczy skutecznie się wybronił.

Zobacz zwycięstwo Grega Hancocka i pogoń Darcy'ego Warda (wideo) w finale GP Łotwy
Bieg 4
ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 15
4 : 2
9 Stal Rzeszów
  • Szymon Woźniak 1
  • Marco Gaschka 0
Bieg przerwany z powodu nierównego startu. W powtórce Andersen świetnie wyszedł spod taśmy i nie dał żadnych szans rywalom.
Bieg 3
ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 11
2 : 4
7 Stal Rzeszów
  • Jurica Pavlic 3
Łoktajew dobrze wystartował i prowadził przez trzy okrążenia, aż w końcu atakiem przy krawężniku minął go Pavlic, a następnie dwa punkty starał się odebrać Okoniewski.
Bieg 2
ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 9
5 : 1
3 Stal Rzeszów
  • Szymon Woźniak 2
Świetny start bydgoszczan, którzy znakomicie rozegrali pierwszy łuk. Gospodarzy próbował gonić Sówka, ale bezskutecznie.