15 13 Filip Marach 1 0 u 1
16 2 Mike Trzensiok w d - - - 0
17 12 Alex Zgardziński 0 d - - 0
Bieg 20

Pieszczek na pierwszym łuku wyprzedził Zmarzlika. Na drugim okrążeniu Pawlicki minął Czaję. Medalistów Brązowego Kasku wyłonią dwa biegi dodatkowe.

Bieg 18
Bartosz Bietracki Rezerwa zwykła za Mike Trzensiok
1

Pewne zwycięstwo Cyfera. Bieg bez emocji.

Bieg 16

Cyfer atakował Czaję, ale ten nie dał się wyprzedził. Nowak na dystansie wyprzedził Łęgowika, który na ostatnim kółku zanotował defekt na czwartej pozycji. Przerwa na kosmetykę toru.

Marek Cieślak o Grand Prix: Te zawody zrobiły się nudne.

Bieg 15

Borowicz na wyjściu z pierwszego łuku musiał ratować się przed upadkiem, co spowodowało, że spadł na koniec stawki. Pewny triumf Zmarzlika.

Bieg 12

Borowicz na pierwszym łuku wyprzedził Wawrzyniaka. Marach na drugim wirażu przy próbie ataku na trzecią pozycję zanotował upadek. Zawodnik ostrowskiego klubu szybko opuścił tor. Marach nie jest zdolny do dalszej jazdy. Przerwa na kosmetykę toru.

Michał Szczepaniak testował nowy tłumik.

Bieg 11

Cyfer prowadził przez dwa okrążenia, ale złapał gumę i spadł trzecie miejsce. Junior Stali Gorzów dojechał do mety po punkt. Wcześniej defekt na ostatnim miejscu zaliczył Piosicki.

Bieg 9

Z powodu problemów sprzętowych z dalszej rywalizacji wycofał się Trzensiok. Z zawodów wycofał się również Zgardziński.

Pawlicki w początkowej fazie biegu odparł ataki Nowaka, a następnie powiększał nad nim przewagę.

Bieg 7

Woryna na pierwszym okrążeniu wyprzedził Wawrzyniaka, ale ten szybko odzyskał trzecią pozycję. Chwilę później Woryna zanotował defekt.

Bieg 6

Pieszczek prowadził od startu do mety. Borowicz skutecznie bronił się przed atakami Nowaka. Trzensiok na trzecim kółku zanotował defekt. Był wówczas na ostatnim miejscu.

Bieg 5

Bieg bez emocji. Zmarzlik odniósł bezproblemowe zwycięstwo.

Bieg 4

Łęgowik przez cały wyścig odpierał ataki Pieszczka. Kaczmarek na drugim łuku trzeciego okrążenia zanotował upadek, ale szybko wstał z toru i bieg był kontynuowany. Wychowanek leszczyńskiego klubu jechał wówczas na czwartej pozycji. Przerwa na kosmetykę toru.

Zapraszamy na SportowyBar.pl - śmieszne, emocjonujące i wzruszające momenty sportowe na obrazkach, zdjęciach i filmach

Bieg 3

Pawlicki do ostatnich metrów atakował Borowicza, lecz na mecie nieznacznie lepszy był zawodnik Unii Tarnów.

Bieg 2

Zmarzlik wygrał start i na dystansie powiększał przewagę nad rywalami. Duże odległości pomiędzy zawodnikami.

Bieg 1

W Łodzi piękna, słoneczna pogoda. Temperatura powietrza wynosi 28 stopni Celsjusza, a na niebie nie ma ani jednej chmury. W zawodach nie wystartuje Adam Strzelec, który przedstawił zwolnienie lekarskie. Jego miejsce zajmie Mike Trzensiok. Punktualnie o godzinie 15:00 rozpoczęła się prezentacja uczestników finału Brązowego Kasku.

Na drugim łuku pierwszego okrążenia na tor upadł Trzensiok, który został wykluczony z powtórki. Trwa przerwa na wymianę zniszczonego elementu dmuchanej bandy. Trzensiok jest zdolny do dalszej jazdy. W powtórce Czaja odniósł pewne zwycięstwo.

Bieg 8

Defekt na starcie Zgardzińskiego. Na drugim okrążeniu upadek zanotował Piosicki. Obaj zawodnicy zostali wykluczeni z powtórki. W powtórce Czaja lepiej wystrzelił spod taśmy i odniósł pewne zwycięstwo. Przerwa na kosmetykę toru.

Przed GP Łotwy: Szykuje się zacięta walka o złoto.

Bieg 10
d

Zmarzlik w tym biegu praktycznie nie miał konkurentów. Bietracki na pierwszym łuku zanotował defekt, a Łęgowik na tym samym wirażu upadł na tor. Zawodnik Dospel Włókniarza Częstochowa szybko wstał i bieg mógł zostać dokończony.

Bieg 13
Bartosz Bietracki Rezerwa zwykła za Alex Zgardziński
1

Na drugim łuku upadek zanotował Koza, który został wykluczony z powtórki. W niej zdecydowane zwycięstwo odniósł Pieszczek.

Bieg 14
2

Łatwe zwycięstwo Pawlickiego. Bieg bez historii.

Bieg 17

Koza nie wyjechał pod taśmę. Łęgowik skutecznie odpierał ataki Borowicza.

Bieg 19
3

Woryna zanotował upadek na pierwszym łuku. Rybniczanin szybko opuścił tor. Bietracki skutecznie odpierał ataki Nowaka.

Bieg dodatkowy

W biegu o trzecie miejsce pojadą Czaja i Pawlicki. Czaja lepiej wyszedł spod taśmy, ale na drugim kółku wyprzedził go Pawlicki. Wychowanek Unii Leszno do końca bronił się przed atakami Czai.

W wyścigu o pierwsze miejsce zmierza się Pieszczek i Zmarzlik. Pieszczek przez cały wyścig odpierał ataki Zmarzlika. Tym samym gdańszczanin obronił Brązowy Kask.