Bieg 15
47
3 : 3
43

Woodward upadł na drugim okrążeniu będąc na końcu stawki, jednak nie przerwał biegu.

Bieg 14
44
3 : 3
40
Krystian Pieszczek Rezerwa zwykła za Dawid Stachyra
w

Pieszczek jako rezerwa zwykła za Stachyrę.
Upadek Pieszczka na drugiej pozycji. Junior Wybrzeża wykluczony z powtórki.

3

Jonasson kontuzjowany, za niego Pieszczek.
Trwa przerwa. Czekamy na powrót karetki na stadion.

34

Pewne zwycięstwo gospodarzy. Gdańszczanie dobrze kontrolowali przebieg wydarzeń.

Bieg 11
33
4 : 2
33

Gospodarze wygrywają start, jednak rozpędzony Miesiąc wyprzedził na dystansie Gafurowa, a na mecie był także bliski wygrania biegu.

Bieg 10
29
2 : 4
31

Defekt Stachyry na trzecim okrążeniu. W tym momencie zawodnik Wybrzeża jechał na drugiej pozycji.
Przerwa na równanie toru.

Zapraszamy na SportowyBar.pl - śmieszne, emocjonujące i wzruszające momenty sportowe na obrazkach, zdjęciach i filmach.

Bieg 9
27
1 : 5
27

Upadek Miesiąca na pierwszym łuku. Powtórka w pełnej obsadzie. Miesiąc wstał o własnych siłach, kulejąc udaje się do parkingu.
Lotny start Woodwarda. Kolejna powtórka.
Gospodarze wygrali start, jednak Gafurow wywiózł Jonassona, który po tym ataku kolegi z drużyny nie kontynuował jazdy, a goście wyszli na podwójne prowadzenie.

Bieg 8
26
3 : 3
22

Przez 3,5 okrążenia prowadził Szymko, ale na końcu minął go Baran. Miśkowiak wyprzedził natomiast Jeleniewskiego na pierwszym okrążeniu.

Bieg 7
23
3 : 3
19

Pewne zwycięstwo Kuciapy. Łukaszewski daleko za stawką. Przerwa na kosmetykę toru.

Polecamy: Michał Korościel: Tego jeszcze nie było!

Bieg 6
20
3 : 3
16

Pewna wygrana Pieszczka. Pozostali zawodnicy przez dwa okrążenia tasowali się w stawce, ostatecznie jednak Miśkowiak przegrał rywalizację z dwójką zawodników z Lublina.

Bieg 5
17
3 : 3
13

Artur Mroczka walczył do samego końca, przegrał minimalnie.

Bieg 3
11
1 : 5
7

Bardzo emocjonujący bieg. Start wygrali goście. Na dystansie Stachyra minął Miesiąca, jednak ten zdołał odbić drugą pozycję i podwójnie wygrali goście.

1

Godz. 15:50 - Składy potwierdzone. Pod 2 w składzie Lubelskiego Węgla pojedzie Karol Baran w miejsce Kudriaszowa.
Niemal letnia pogoda w Gdańsku, słońce na niebie. Temperatura około 20 stopni.
Godz. 16:45 - Próba toru w Gdańsku. Ze strony Lubelskiego Węgla Jeleniewski oraz Miesiąc. Wybrzeże reprezentują Stachyra i Mroczka. Na stadionie obecnie około 2,5 tys. kibiców, jednak jeszcze spore kolejki przed kasami.
Godz. 17:05 - Trwa prezentacja w Gdańsku. Na trybunach około 5 tys. kibiców, w tym także grupka około 50 fanów z Lublina.
Zawodnicy pojadą według 2 zestawu.
Na pierwszym okrążeniu Jonasson wyprzedził Barana i gospodarze pewnie przywieźli podwójne zwycięstwo.

Fotorelacja: Podprowadzające podczas 7. kolejki