Szczepaniak wygrał start i do końca nie dał sobie odebrać prowadzenia.

Bieg 14
40
3 : 3
43

Gizatullin szybko wyprzedził Zetterstroema. Jamróg na drugim okrążeniu minął Skórnickiego. Goście zapewnili sobie punkt bonusowy za zwycięstwo w dwumeczu.

Bieg 13
37
1 : 5
40
Kamil Pulczyński Rezerwa zwykła za Daniel King
0

Mało brakło, a z biegu wykluczony zostałby Pulczyński. Junior klubu z Łodzi podjechał pod taśmę bez plastronu. Szybko jednak błąd ten został naprawiony i Pulczyński mógł wystąpić w biegu. Szczepaniak na pierwszym kółku wyprzedził Zetterstroema. Pewne zwycięstwo gości, którzy po raz pierwszy wyszli na prowadzenie. Przerwa na równanie toru. Polecamy: Piotr Protasiewicz: Na torze w Zielonej Górze męczymy się bardziej niż na wyjazdach.

Bieg 12
36
3 : 3
35

Schlein atakiem po zewnętrznej na dystansie wyprzedził Karlssona i Adamczewskiego.

Bieg 11
33
1 : 5
32

Ostrowscy żużlowcy wygrali start i do mety nie oddali prowadzenia.

Bieg 10
32
3 : 3
27
1

Szczepaniak prowadził od startu do mety. Pulczyński wyprzedził Michalskiego na wyjściu z pierwszego łuku. Przerwa na kosmetykę toru. Polecamy: Lubię całą otoczkę związaną z Grand Prix - rozmowa z Alesem Drymlem, zawodnikiem GKM-u Grudziądz.

Bieg 9
29
5 : 1
24

O losach wyścigu zadecydował start i rozegranie pierwszego łuku.

Bieg 8
24
2 : 4
23

Kildemand dwoił się i troił by wyprzedzić Porsinga. Karlsson na pierwszym kółku minął Pulczyńskiego.

Bieg 7
22
3 : 3
19

Szczepaniak wykorzystał nieporozumienie między Jamrogiem i Zetterstroemem i przedarł się na prowadzenie. Jamróg próbował wyprzedzić Szczepaniaka, ale ten nie dał się wyprzedzić. Przerwa na równanie toru. Polecamy: Marta Półtorak: Nie mogę zrozumieć tego typu przepisów.

Bieg 6
19
3 : 3
16

Kildemand na trzecim okrążeniu wyprzedził Gizatullina, a na następnym kółku uporał się ze Skórnickim.

Bieg 5
16
1 : 5
13

Goście prowadzili od startu do mety. Porsing skutecznie odpierał ataki Schleina.

Bieg 4
15
4 : 2
8

Pewne zwycięstwo Kildemanda. Szczepaniak na drugim łuku drugiego okrążenia wyprzedził Pulczyńskiego. Przerwa na równanie toru. Polecamy: Gwiazdy XII kolejki ENEA Ekstraligi.

Bieg 3
11
2 : 4
6

Gizatullin i Schlein stoczyli zaciętą walkę o pierwszą pozycję. Na mecie lepszy był Rosjanin. King przez dwa okrążenia atakował Skórnickiego.

Bieg 2
9
5 : 0
2

Na drugim łuku w jednym momencie na tor upadli Michalski i Adamczewski. Obaj zostali wykluczeni z powtórki.

Bieg 1
4
4 : 2
2

Na półtorej godziny przed planowanym rozpoczęciem meczu w Łodzi panuje słoneczna pogoda. Temperatura wynosi 28 stopni Celsjusza. Nic nie stoi na przeszkodzie w rozegraniu tego pojedynku. Składy potwierdzone. W ekipie gości jako gość wystąpi Adamczewski. Z kolei barw łodzian bronić będzie Kamil Pulczyński.

W próbie toru udział wzięli Adamczewski, Porsing, Schlein i Zetterstroem. Na meczu obecna jest prezydent Łodzi - Hanna Zdanowska. O godzinie 18:00 rozpoczęła się prezentacja. Zawody odbędą się według II zestawu startowego. Koniec prezentacji.

W pierwszym meczu obu drużyn padł rezultat 46:43 na korzyść klubu z Ostrowa.

Zetterstroem przez cały wyścig odpierał ataki Porsinga.

Lepsza strona włoskiego speedwaya - Zapraszamy na SportowyBar.pl - śmieszne, emocjonujące i wzruszające momenty sportowe na obrazkach, zdjęciach i filmach.