Hubert Łęgowik Taśma Scott Nicholls
2
Marcin Bubel Rezerwa zwykła za Magnus Zetterstroem
0

Nicholls dotknął taśmy. Schlein bezskutecznie atakował Łęgowika. Gospodarze zapewnili sobie punkt bonusowy za lepszy bilans w dwumeczu.

Bieg 12
28
1 : 5
26

Goście wygrali start i kontrowali przebieg biegu.

Bieg 8
27
5 : 1
21
Marcin Bubel Taśma Peter Kildemand
0

Kościuch upadł w pierwszym łuku. Szybko wstał, ale bieg został przerwany. Powtórka w pełnej obsadzie. W niej upadł Kildemand, bieg ponownie przerwany. Powtórka znów w pełnej obsadzie. Kildemand dotknął taśmy. Bezskuteczne ataki Jamroga na Kościucha.

Bieg 7
22
2 : 4
20

Karpow musiał ratować się przed upadkiem, przez co stracił szanse na nawiązanie walki z rywalami. Przerwa na kosmetykę toru.

Czy Skrzydlewski tym razem ma rację? Rozpoczyna się wielka walka o pierwszą ligę

Bieg 6
20
3 : 3
16
Jakub Jamróg Zastępstwo zawodnika za Kenni Larsen
1

W początkowej fazie biegu Zetterstroem atakował Kościucha, ale później Polak uzyskał bezpieczną przewagę.

Bieg 5
17
3 : 3
13

Dryml nękał atakami Jamroga, a Kildemand Harrisa, ale bezskutecznie.

Bieg 4
14
5 : 1
10

Dobry start Łęgowika. Kościuch na drugim łuku wyprzedził obu rywali. Przerwa na kosmetykę toru.

Zapraszamy na SportowyBar.pl - śmieszne, emocjonujące i wzruszające momenty sportowe na obrazkach, zdjęciach i filmach

Bieg 3
9
3 : 3
9
Peter Kildemand Zastępstwo zawodnika za Kenni Larsen
3

Dryml prowadził niemal przez 4 okrążenia, ale ciągłymi atakami nękał do Kildemand. Zawodnik Orła wyprzedził rywala na ostatnich metrach.

Bieg 2
6
2 : 4
6

O końcowej kolejności zadecydował moment startowy. Duże odległości pomiędzy zawodnikami.

Bieg 1
4
4 : 2
2

Składy potwierdzone. Łęgowik jako gość w GKM, Gaschka jako gość w Orle. Za Larsena goście stosować będą przepis o zastępstwie zawodnika. W pierwszym meczu 47:43 dla Orła. W Grudziądzu jest bardzo słonecznie, spotkanie nie jest w najmniejszym stopniu zagrożone. Trwa próba toru. Gospodarze wystawili do niej Nichollsa i Drymla, gości reprezentuje tylko Zetterstroema. Koniec próby toru. Trwa prezentacja. Koniec prezentacji. Wylosowano II zestaw startowy. Jamróg jechał trzeci, ale popełnił błąd, co wykorzystał Nicholls.

Jak niedzielene mecze typują eksperci SportoweFakty.pl?

Typy Krzysztofa Cegielskiego

Bieg 9
Rory Schlein Zastępstwo zawodnika za Kenni Larsen
d

Pewna wygrana gospodarzy. Defekt Schleina na trzeciej pozycji.

Bieg 10
Marcin Bubel Rezerwa taktyczna za Marco Gaschka
w
Peter Kildemand Rezerwa taktyczna za Rory Schlein
3

Bubel wykluczony za przekroczenie czasu dwóch minut. Kildemand wygrał z dużą przewagą. Przerwa na kosmetykę toru.

Fotorelacja: Finał DPŚ w Pradze

Bieg 11

Kościuch upadł ze swojej winy na drugim łuku. Bieg przerwany, sprawca wykluczony. Kościuchowi nic się nie stało. Kolejność w powtórce ustaliła się już po starcie.

Bieg 13
Magnus Zetterstroem Zastępstwo zawodnika za Kenni Larsen
1
Jakub Jamróg Rezerwa taktyczna za Rory Schlein
u

Jamróg jechał na 2. pozycji, ale upadł na trzecim okrążeniu. Zawodnik szybko zszedł z toru. Przerwa na kosmetykę toru.

Sytuacja finansowa wielu klubów jest dramatyczna - rozmowa z Ireneuszem Maciejem Zmorą

Bieg 15

Groźn upadek Kościucha przy próbie ataku na Kildemanda. Chwilę wcześniej defekt zaliczył Jamróg. Bieg przerwany. Kościuch i Jamróg wykluczeni z powtórki. Kościuch opuścił tor o własnych siłach.