• Paweł Staszek 3
  • Tobias Busch 1
  • Timo Lahti 0
  • Mariusz Fierlej 2
Krakowianie lepiej wyszli ze startu, ale Lahti szybko spadł na ostatnią pozycję.
  • Kenneth Hansen 2
Kliknij tutaj i zobacz nasz "żużlowy dzień na żywo", gdzie znajdziesz ciekawostki i zdjęcia z dzisiejszych meczów. Smolinski na dystansie awansował z czwartej pozycji na drugą. Na ostatnim łuku Niemiec zanotował defekt na drugim miejscu.
  • Tobias Busch 3
Pewne zwycięstwo gospodarzy, którzy przed biegami nominowanymi osiągnęli 6 punktów przewagi nad rywalami. Przerwa na równanie toru. Polecamy: Murem za zawodnikami - na żużlu nie jeżdżą aniołki i ministranci
  • Paweł Staszek 2
Staszek na drugim okrążeniu wyprzedził Wieczorka. Defekt Jóźwika na czwartej pozycji.
  • Martin Smolinski 3
Najlepszy bieg meczu! Smolinski na dystansie przedarł się z czwartej pozycji na pierwszą.
Bieg 10
KSM Krosno 30
5 : 1
30 Speedway Wanda Kraków
  • Marcin Wawrzyniak 0
  • Tobias Kroner 1
Gospodarze jadąc parą odnieśli pewne zwycięstwo. Przerwa na równanie toru. Polecamy: Przespałem końcówkę turnieju - rozmowa z Jarosławem Hampelem
  • Timo Lahti 3
Hansen na drugim łuku pierwszego okrążenia wyprzedził Szewczykowskiego, który później zanotował defekt na czwartej pozycji.
  • Rafał Konopka 0
Smolinski próbował wyprzedzić Staszka. Konopka na drugim okrążeniu zanotował upadek jadąc na czwartym miejscu. Zawodnik KSM Krosno wstał z toru i dojechał do mety.
  • Adrian Szewczykowski 1
Jóźwik dotknął taśmy i został wykluczony z powtórki. Busch na czwartym okrążeniu wyprzedził Kronera. Przerwa na równanie toru. http://www.sportowefak...ejem-rusko target=_blank>Polecamy: Stępniewski ma prawo do popełniania błędów - rozmowa z Andrzejem Rusko
Bieg 6
KSM Krosno 17
1 : 5
19 Speedway Wanda Kraków
  • Martin Smolinski d
Pewne zwycięstwo Lahtiego. Smolinski walczył z Hansenem o drugą lokatę, ale Niemiec na drugim okrążeniu zanotował defekt motocykla. Jechał wówczas na trzeciej pozycji.
Bieg 5
KSM Krosno 16
3 : 3
14 Speedway Wanda Kraków
  • Szymon Kiełbasa 1
  • Matej Kus 0
Fierlej robił wszystko, by wyprzedzić Staszka.
Bieg 4
KSM Krosno 13
3 : 3
11 Speedway Wanda Kraków
  • Marcin Wawrzyniak 1
Smolinski prowadził od startu do mety. Pewne zwycięstwo Niemca. Przerwa na równanie toru. Polecamy: Mamy prawo marzyć o play-offach - rozmowa z Jarosławem Deresińskim
Bieg 3
KSM Krosno 10
4 : 2
8 Speedway Wanda Kraków
Hansen przez cztery okrążenia atakował Fierleja i jednocześnie bronił się przed Kiełbasą. Lahti zupełnie nie liczył się w stawce.
  • Mateusz Wieczorek 0
Konopka odniósł bezproblemowe zwycięstwo. Wieczorek próbował atakować Jóźwika.
Bieg 1
KSM Krosno 3
3 : 3
3 Speedway Wanda Kraków
  • Paweł Staszek 1
Składy potwierdzone. W drużynie gości miejsce Steada zajął Lahti. Brytyjczyk podczas sobotniego meczu Premier League doznał kontuzji. W Krośnie piękna, słoneczna pogoda. Ze strony gości na próbę toru wyjechali Jóźwik i Kus. Z kolei spośród zawodników KSM Krosno na próbie toru pojawili się Kiełbasa i Smolinski. Na murawie prezentuje się Zespół Tańca Estradowego Fragolin, który urozmaica kibicom ostatnie minuty przed rozpoczęciem spotkania. Punktualnie o godzinie 15:00 rozpoczęła się prezentacja. Podczas prezentacji soczystą porcją gwizdów przez miejscowych fanów przywitany został Kenneth Hansen. Zawody odbędą się według II zestawu. Busch najlepiej wyszedł ze startu i do mety nie oddał prowadzenia. Krośnianina gonił Kus, ale bez efektu. Polecamy: Niedzielne mecze oczami SportoweFakty.pl