Pewna wygrana Jensena. Przedpełski dojechał do mety daleko za rywalami.

Bieg 10
27
3 : 3
21

Ładna walka całej czwórki. Przedpełski był bliski wyprzedzenia T. Rempały, a M. Rempała do końca ścigał Biełousowa. Przerwa na kosmetykę toru.

Jaś Fasola uratuje brytyjski żużel?! Zapraszamy na SportowyBar.pl - śmieszne, emocjonujące i wzruszające momenty sportowe na obrazkach, zdjęciach i filmach.

Bieg 9
24
4 : 2
18
Steen Jensen Rezerwa taktyczna za Josh Grajczonek
2

Monberg słabo wystartował, ale jeszcze na pierwszym okrążeniu znalazł się na prowadzeniu i nie miał problemów z odniesieniem zwycięstwa.

Bieg 8
20
2 : 4
16

Burza wściekle atakował przez 4 okrążenia Jensena, ale nie dało to rezultatów.

Bieg 7
18
5 : 1
12

Pewna wygrana Łopaczewskiego. Monberg asekurował kolegę i skutecznie blokował Biełousowa. Przerwa na kosmetykę toru.

Zobacz triumf Warda w GP Danii po świetnej walce z Zagarem (wideo)

Bieg 6
13
3 : 3
11

Końcowa kolejność ustaliła się już w pierwszym łuku.

Bieg 5
10
3 : 3
8

T. Rempała wykorzystał małe zamieszanie w pierwszym łuku. W dalszej części biegu duże odległości pomiędzy zawodnikami.

Bieg 4
7
3 : 3
5

Burza do końca atakował Biełousowa, ale na mecie okazał się o błysk szprychy wolniejszy.

Bieg 1
4
4 : 2
2

W pierwszym meczu 47:42 dla zespołu z Piły. Składy potwierdzone. W zespole gości pod numerem czwartym wystąpi Josh Grajczonek. Numer 7 na plastronie będzie mieć startujący jako "gość" Łukasz Przedpełski. W Kolejarzu, również jako gość, Rafał Malczewski. W Opolu na niebie sporo chmur, ale przebija się zza nich słońce, mecz zatem nie jest zagrożony. Trybuny wolno zapełniają się kibicami, jak na razie jest ich ok. 300. Trwa próba toru. Gospodarze wystawili do niej Burzę i Malczewskiego a goście Northa i Śwista. Koniec próby toru. Trwa prezentacja. Na trybunach ok. 1300 kibiców, w tym kilku z Piły. Koniec prezentacji. Wylosowano II zestaw startowy. Jensen jechał na drugiej pozycji i wściekle atakował Monberga, jednak po nieporozumieniu ze Świstem spadł na ostatnią pozycję.

Sławomir Kryjom dla SportoweFakty.pl: To kolejna eksplozja talentu Warda!

Bieg 2

Pawlak nie opanował na drugim łuku motocykla i upadł. Aby nie wpaść na rywala, motocykl "położył" Lesiak. Bieg przerwany, Pawlak wykluczony z powtórki. Obaj zawodnicy szybko wstali z toru. Gospodarze wygrali start i nie mieli problemów z obroną pozycji.

Bieg 3

Grajczonek zahaczył w pierwszym łuku o tylne koło T. Rempały i upadł. Zawodnik gości nie ucierpiał, ale został uwykluczony z powtórki. Dobra współpraca i jazda parą braterskiego duetu gospodarzy. Kosmetyka toru.

Marek Jankowski dla SportoweFakty.pl: Jonssona w lipcu nie zobaczymy

Bieg 12

Świst minął na dystansie Lesiaka i do końca atakował T. Rempałę. Pawlak zanotował defekt na czwartej pozycji.

Bieg 13

Monberg na początku drugiego okrążenia wyprzedził Grajczonka. Biełousow zanotował defekt na czwartej pozycji. Gospodarze zapewnili sobie punkt bonusowy za lepszy bilans w dwumeczu.

Bieg 14
Łukasz Przedpełski Rezerwa zwykła za Witalij Biełousow
1

M. Rempała słabo wystartował, ale szybko ściął do krawężnika i wyprzedził rywali. North zanotował defekt na czwartej pozycji.