Pewne zwycięstwo Czałowa. Drużyna z Rybnika wywalczyła punkt bonusowy.

Bieg 14
43
3 : 3
41

Bridger wykluczony za zły kolor pokrowca na kasku. Milik przed biegiem miał problemy ze sprzętem, ale szybko mechanicy podstawili mu drugi motocykl. Milik na pierwszym okrążeniu odparł atak Monberga.

Bieg 13
40
3 : 3
38

Rempała przez cały wyścig atakował Bridgera. Jego ataki były jednak nieskuteczne. Przerwa na równanie toru.

Marek Cieślak: Dziękuję chłopakom, że wygrali - przynajmniej głowę zachowam na swoim miejscu

Bieg 12
37
3 : 3
35

Bieg bez emocji. Bezproblemowe zwycięstwo Rempały.

Bieg 11
34
4 : 2
32
Łukasz Bojarski Rezerwa zwykła za Wiktor Kułakow
0

Pewne zwycięstwo Jędrzejewskiego. Burza na trzecim okrążeniu wyprzedził Bojarskiego.

Bieg 10
30
4 : 2
30

Monberg zbliżał się do Bojarskiego, ale nie zdecydował się na atak. Defekt Bridgera na ostatnim miejscu. Przerwa na kosmetykę toru.

Czy Skrzydlewski tym razem ma rację? Rozpoczyna się wielka walka o pierwszą ligę

Bieg 9
26
5 : 1
28

Rempała na pierwszym okrążeniu uporał się z Chromikiem i dołączył do prowadzącego Jędrzejewskiego.

Bieg 8
21
2 : 4
27

Burza przez cały wyścig bezskutecznie atakował Milika.

Bieg 7
19
4 : 2
23

Rempała na pierwszym łuku wypchnął Worynę, a następnie wyprzedził Bridgera. Przerwa na kosmetykę toru.

Sytuacja finansowa wielu klubów jest dramatyczna - rozmowa z Ireneuszem Maciejem Zmorą

Bieg 6
15
1 : 5
21

Na trzecim okrążeniu Burza zanotował defekt na prowadzeniu. Na następnym kółku posłuszeństwa odmówił motocykl Lesiaka. Junior klubu z Opola dobiegł do mety po punkt.

Bieg 5
14
3 : 3
16

Upadek Milika na pierwszym łuku. Powtórka w pełnej obsadzie. W powtórce Czałow odniósł pewne zwycięstwo.

Bieg 4
11
3 : 3
13

Kaczmarek przez cały wyścig odpierał ataki Bojarskiego. Z kolei Burza do końca atakował Bridgera. Przerwa na kosmetykę toru.

Podprowadzające podczas 13. kolejki

Bieg 3
8
4 : 2
10

Monberg na drugim okrążeniu minął Kułakowa i do końca atakował Chromika.

Bieg 2
4
1 : 5
8

Goście zdecydowanie lepiej wyszli spod taśmy i odnieśli pewne zwycięstwo.

Bieg 1
3
3 : 3
3

W Opolu piękna, słoneczna pogoda. Temperatura wynosi około 25 stopni. Składy potwierdzone. W składzie gospodarzy doszło do jednej zmiany. Awizowanego Łopaczewskiego zastąpił Jędrzejewski. Z kolei w barwach rybniczan jako gość wystąpi Bojarski. W pierwszym meczu obu drużyn lepsi byli rybniczanie, którzy zwyciężyli 53:37.

O 16:30 rozpoczęła się próba toru. Udział w niej wzięli Lesiak, M. Rempała, Czałow i Kułakow. Na trybunach opolskiego stadionu sporo kibiców z Rybnika. Punktualnie o godzinie 17:00 rozpoczęła się prezentacja. Mecz w Opolu oglądać będzie ponad 2 500 kibiców. Zawody odbędą się według II zestawu.

Rempała prowadził od startu do mety. Milik próbował wyprzedzić go na drugim łuku, lecz Rempała skutecznie odparł atak Czecha.

Jak niedzielne mecze typują eksperci SportoweFakty.pl?