Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
45:45
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
9 Nicki Pedersen N. Pedersen Nicki Pedersen 3 - - 3 - 1 - 11
10 Matej Kus M. Kus Matej Kus 2* - 2 1 - - 0 5 +1
11 Josef Franc J. Franc Josef Franc - 3 - 1 - 2 - 10
12 Martin Gavenda M. Gavenda Martin Gavenda 2* - 0 - 1* - - 3 +2
13 Andreas Jonsson A. Jonsson Andreas Jonsson - 2 - - 3 - 3 8
14 Michal Skurla M. Skurla Michal Skurla 1* 1* 1* 3 +3
15 Zdenek Holub Z. Holub Zdenek Holub 2 1* d 0 2 5 +1
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Ales Dryml A. Dryml Ales Dryml 1 - - 2* 2 - 2 7 +1
2 Hynek Stichauer H. Stichauer Hynek Stichauer 0 - - - 1* - 1* 2 +2
3 Lukas Dryml L. Dryml Lukas Dryml - 1 - - 2 - - 7 +1
4 Tomas Suchanek T. Suchanek Tomas Suchanek 0 - 0 0 - - 0
5 Matej Zagar M. Zagar Matej Zagar - 3 - 3 d 3 - 14
6 Vaclav Milik V. Milik Vaclav Milik 3 3 3 2* 3 1* - 15 +2
7 David Sterovsky D. Sterovsky David Sterovsky 0 0 0 0
Bieg 14
AK Marketa Praga 4
1 : 5
8 Zlata Prilba Pardubice
  • Lukas Dryml 2
  • Nicki Pedersen 1
  • Matej Zagar 3
  • Andreas Jonsson 0
Bieg 13
AK Marketa Praga 3
3 : 3
3 Zlata Prilba Pardubice
  • Josef Franc Rezerwa zwykła za Matej Kus 3
  • Ales Dryml 2
  • Matej Kus Rezerwa zwykła za Nicki Pedersen 0
  • Vaclav Milik Rezerwa zwykła za Lukas Dryml 1
Bieg 11
AK Marketa Praga 4
3 : 3
8 Zlata Prilba Pardubice
  • Michal Skurla Rezerwa zwykła za Martin Gavenda 1
  • Vaclav Milik Rezerwa zwykła za Tomas Suchanek 3
  • Zdenek Holub Rezerwa zwykła za Andreas Jonsson 2
  • David Sterovsky Rezerwa zwykła za Matej Zagar 0
Bieg 10
AK Marketa Praga 1
1 : 5
5 Zlata Prilba Pardubice
  • Nicki Pedersen Rezerwa zwykła za Matej Kus 1
  • Vaclav Milik Rezerwa zwykła za Hynek Stichauer 2
  • Zdenek Holub Rezerwa zwykła za Josef Franc 0
  • Matej Zagar Rezerwa zwykła za Lukas Dryml 3
Bieg 7
AK Marketa Praga 24
4 : 2
18 Zlata Prilba Pardubice
  • Lukas Dryml Rezerwa zwykła za Hynek Stichauer 2
  • Nicki Pedersen Rezerwa zwykła za Martin Gavenda 3
  • Tomas Suchanek 0
  • Matej Kus 1
Bieg 6
AK Marketa Praga 20
1 : 5
16 Zlata Prilba Pardubice
  • Josef Franc 1
  • Ales Dryml Rezerwa zwykła za Lukas Dryml 2
  • Martin Gavenda Rezerwa zwykła za Nicki Pedersen 0
  • Matej Zagar Rezerwa taktyczna za Ales Dryml 3
Bieg 5
AK Marketa Praga 19
3 : 3
11 Zlata Prilba Pardubice
  • Vaclav Milik Rezerwa zwykła za Matej Zagar 3
  • Matej Kus 2
  • Tomas Suchanek Rezerwa zwykła za Hynek Stichauer 0
  • Zdenek Holub Rezerwa zwykła za Andreas Jonsson 1
Bieg 4
AK Marketa Praga 16
3 : 3
8 Zlata Prilba Pardubice
  • Matej Zagar Rezerwa zwykła za Lukas Dryml 3
  • Michal Skurla Rezerwa zwykła za Josef Franc 1
  • David Sterovsky Rezerwa zwykła za Tomas Suchanek 0
  • Andreas Jonsson Rezerwa zwykła za Martin Gavenda 2
Bieg 3
AK Marketa Praga 13
5 : 1
5 Zlata Prilba Pardubice
  • Josef Franc Rezerwa zwykła za Nicki Pedersen 3
  • Lukas Dryml Rezerwa zwykła za Ales Dryml 1
  • Martin Gavenda Rezerwa zwykła za Matej Kus 2
  • Tomas Suchanek Rezerwa zwykła za Hynek Stichauer 0
Bieg 2
AK Marketa Praga 8
3 : 3
4 Zlata Prilba Pardubice
  • Zdenek Holub Rezerwa zwykła za Andreas Jonsson 2
  • David Sterovsky Rezerwa zwykła za Matej Zagar 0
  • Michal Skurla 1
  • Vaclav Milik 3
Bieg 1
AK Marketa Praga 5
5 : 1
1 Zlata Prilba Pardubice
  • Hynek Stichauer Rezerwa zwykła za Lukas Dryml 0
  • Nicki Pedersen 3
  • Ales Dryml 1
  • Matej Kus Rezerwa zwykła za Josef Franc 2
Relacja na podstawie speedwaylive.eu
Nadchodzące biegi
Bieg 8
  • Josef Franc Rezerwa zwykła za Andreas Jonsson 2
  • Matej Zagar d
  • Martin Gavenda Rezerwa zwykła za Josef Franc 1
  • Vaclav Milik Rezerwa zwykła za Lukas Dryml 3
Bieg 9
  • Hynek Stichauer Rezerwa zwykła za Tomas Suchanek 1
  • Zdenek Holub Rezerwa zwykła za Martin Gavenda d
  • Ales Dryml 2
  • Andreas Jonsson Rezerwa zwykła za Nicki Pedersen 3
Bieg 12
  • Lukas Dryml Rezerwa zwykła za Ales Dryml 2
  • Andreas Jonsson 3
  • Hynek Stichauer 1
  • Martin Gavenda d
Bieg 15
  • Matej Zagar 2
  • Josef Franc 1
  • Lukas Dryml Rezerwa zwykła za Vaclav Milik u
  • Nicki Pedersen 3
Dryml za Milika. Zagar pięknym atakiem wyprzedził Franca. Dryml upadł nieatakowany i szybko zszedł z toru.
Zobacz również
    AK Marketa Praga AK Marketa Praga 45
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Nicki Pedersen N. Pedersen Nicki Pedersen 3 - - 3 - 1 - 11
    10 Matej Kus M. Kus Matej Kus 2* - 2 1 - - 0 5 +1
    11 Josef Franc J. Franc Josef Franc - 3 - 1 - 2 - 10
    12 Martin Gavenda M. Gavenda Martin Gavenda 2* - 0 - 1* - - 3 +2
    13 Andreas Jonsson A. Jonsson Andreas Jonsson - 2 - - 3 - 3 8
    14 Michal Skurla M. Skurla Michal Skurla 1* 1* 1* 3 +3
    15 Zdenek Holub Z. Holub Zdenek Holub 2 1* d 0 2 5 +1
    Zlata Prilba Pardubice Zlata Prilba Pardubice 45
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Ales Dryml A. Dryml Ales Dryml 1 - - 2* 2 - 2 7 +1
    2 Hynek Stichauer H. Stichauer Hynek Stichauer 0 - - - 1* - 1* 2 +2
    3 Lukas Dryml L. Dryml Lukas Dryml - 1 - - 2 - - 7 +1
    4 Tomas Suchanek T. Suchanek Tomas Suchanek 0 - 0 0 - - 0
    5 Matej Zagar M. Zagar Matej Zagar - 3 - 3 d 3 - 14
    6 Vaclav Milik V. Milik Vaclav Milik 3 3 3 2* 3 1* - 15 +2
    7 David Sterovsky D. Sterovsky David Sterovsky 0 0 0 0