Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
54:38
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
9 Adrian Miedziński A. Miedziński Adrian Miedziński 3 3 3 2* 11 +1
10 Ronny Weis R. Weis Ronny Weis 1 0 0 - 1
11 Martin Malek M. Malek Martin Malek 3 1* 1* 1* 3 9 +3
12 Michal Dudek M. Dudek Michal Dudek 0 2 2 3 1 8
13 Martin Vaculik M. Vaculik Martin Vaculik 2 3 1 3 9
14 Roman Cejka R. Cejka Roman Cejka 1 1* 0 2* 4 +2
15 Eduard Krcmar E. Krcmar Eduard Krcmar 3 3 1 3 2 12
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Piotr Pawlicki P. Pawlicki Piotr Pawlicki 2 3 2 3 1 2 13
2 Filip Sitera F. Sitera Filip Sitera 0 0 1* - 1 +1
3 Zdenek Simota Z. Simota Zdenek Simota 2 2 0 - 4
4 Jan Jaros J. Jaros Jan Jaros 1* 1* 1* 0 3 +3
5 Grzegorz Walasek G. Walasek Grzegorz Walasek 3 3 w 4 d 0 10
6 Jan Holub J. Holub Jan Holub 2 2 2 1 7
7 Zdenek Ruzicka Z. Ruzicka Zdenek Ruzicka 0 0 0 0 0
Bieg 15
AK 3ton Slany 54
4 : 2
38 PDK Grepl Mseno
  • Michal Dudek 1
  • Piotr Pawlicki 2
  • Martin Malek 3
  • Grzegorz Walasek 0
Bieg 14
AK 3ton Slany 50
5 : 1
36 PDK Grepl Mseno
  • Adrian Miedziński 2
  • Grzegorz Walasek d
  • Martin Vaculik 3
  • Piotr Pawlicki Rezerwa taktyczna za Zdenek Simota 1
Bieg 13
AK 3ton Slany 45
3 : 3
35 PDK Grepl Mseno
  • Piotr Pawlicki 3
  • Eduard Krcmar Rezerwa zwykła za Ronny Weis 2
  • Jan Jaros 0
  • Martin Malek 1
Bieg 12
AK 3ton Slany 42
4 : 4
32 PDK Grepl Mseno
  • Zdenek Simota 0
  • Michal Dudek 3
  • Grzegorz Walasek Rezerwa taktyczna za Filip Sitera , Joker 4
  • Martin Vaculik 1
Walasek jako joker.
Bieg 11
AK 3ton Slany 38
5 : 1
28 PDK Grepl Mseno
  • Roman Cejka 2
  • Jan Holub 1
  • Eduard Krcmar 3
  • Zdenek Ruzicka 0
Bieg 10
AK 3ton Slany 33
4 : 2
27 PDK Grepl Mseno
  • Jan Holub 2
  • Eduard Krcmar 1
  • Grzegorz Walasek w
  • Adrian Miedziński 3
Walasek wykluczony za spóźnienie na start. Przerwa na kosmetykę toru.
Bieg 9
AK 3ton Slany 29
3 : 3
25 PDK Grepl Mseno
  • Martin Vaculik 3
  • Filip Sitera 1
  • Roman Cejka 0
  • Piotr Pawlicki 2
Cejka szybko stracił drugą pozycję na rzecz zawodników gości.
Bieg 8
AK 3ton Slany 26
3 : 3
22 PDK Grepl Mseno
  • Michal Dudek 2
  • Zdenek Ruzicka 0
  • Martin Malek 1
  • Grzegorz Walasek 3
Walasek na dystansie uporał się z Dudkiem.
Bieg 7
AK 3ton Slany 23
3 : 3
19 PDK Grepl Mseno
  • Zdenek Simota 2
  • Adrian Miedziński 3
  • Jan Jaros 1
  • Ronny Weis 0
Miedziński na trzecim kółku przedarł się na prowadzenie. Przerwa na kosmetykę toru.
Bieg 6
AK 3ton Slany 20
3 : 3
16 PDK Grepl Mseno
  • Filip Sitera 0
  • Martin Malek 1
  • Piotr Pawlicki 3
  • Michal Dudek 2
Bieg 5
AK 3ton Slany 17
3 : 3
13 PDK Grepl Mseno
  • Eduard Krcmar 3
  • Jan Jaros 1
  • Ronny Weis 0
  • Jan Holub 2
Holub i Jaros na dystansie wyprzedzili Weissa.
Bieg 4
AK 3ton Slany 14
3 : 3
10 PDK Grepl Mseno
  • Grzegorz Walasek 3
  • Martin Vaculik 2
  • Zdenek Ruzicka 0
  • Roman Cejka 1
Walasek prowadził od startu do mety.
Bieg 3
AK 3ton Slany 11
3 : 3
7 PDK Grepl Mseno
  • Martin Malek 3
  • Zdenek Simota 2
  • Michal Dudek 0
  • Jan Jaros 1
Bieg 2
AK 3ton Slany 8
4 : 2
4 PDK Grepl Mseno
  • Zdenek Ruzicka 0
  • Roman Cejka 1
  • Jan Holub 2
  • Eduard Krcmar 3
Holub najlepiej wyszedł ze startu. Krcmar na trzecim okrążeniu przedarł się na prowadzenie.
Bieg 1
AK 3ton Slany 4
4 : 2
2 PDK Grepl Mseno
  • Ronny Weis 1
  • Piotr Pawlicki 2
  • Adrian Miedziński 3
  • Filip Sitera 0
Relacja na podstawie speedwaylive.eu. Składy potwierdzone. Pawlicki na dystansie wyprzedził Weissa.
Zobacz również
    AK 3ton Slany AK 3ton Slany 54
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Adrian Miedziński A. Miedziński Adrian Miedziński 3 3 3 2* 11 +1
    10 Ronny Weis R. Weis Ronny Weis 1 0 0 - 1
    11 Martin Malek M. Malek Martin Malek 3 1* 1* 1* 3 9 +3
    12 Michal Dudek M. Dudek Michal Dudek 0 2 2 3 1 8
    13 Martin Vaculik M. Vaculik Martin Vaculik 2 3 1 3 9
    14 Roman Cejka R. Cejka Roman Cejka 1 1* 0 2* 4 +2
    15 Eduard Krcmar E. Krcmar Eduard Krcmar 3 3 1 3 2 12
    PDK Grepl Mseno PDK Grepl Mseno 38
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Piotr Pawlicki P. Pawlicki Piotr Pawlicki 2 3 2 3 1 2 13
    2 Filip Sitera F. Sitera Filip Sitera 0 0 1* - 1 +1
    3 Zdenek Simota Z. Simota Zdenek Simota 2 2 0 - 4
    4 Jan Jaros J. Jaros Jan Jaros 1* 1* 1* 0 3 +3
    5 Grzegorz Walasek G. Walasek Grzegorz Walasek 3 3 w 4 d 0 10
    6 Jan Holub J. Holub Jan Holub 2 2 2 1 7
    7 Zdenek Ruzicka Z. Ruzicka Zdenek Ruzicka 0 0 0 0 0