Bieg 15
46
4 : 2
44

Grzegorz Walasek zaliczył defekt, jadąc na ostatniej pozycji. GKM Grudziądz - PGE Marma 46:44.

Bieg 14
42
3 : 3
42

Łatwą wygraną zaliczył Rafał Okoniewski.

Bieg 13
39
1 : 5
39

Pierwszy podwójny triumf gości. Na pierwszym łuku Grzegorz Walasek świetnym atakiem po zewnętrznej objechał parę gospodarzy. Przerwa na równanie toru.

Bieg 12
38
3 : 3
34
Mateusz Rujner Rezerwa zwykła za Denis Niedzielski
2

Za Niedzielskiego pojedzie Mateusz Rujner. Kolejna biegowa wygrana Rafała Okoniewskiego. Kapitana PGE Marmy ambitnie atakował młodzieżowiec GKM-u - Rujner.

Bieg 11
35
3 : 3
31
Patryk Dudek Rezerwa zwykła za Krzysztof Buczkowski
2

Po raz kolejny w miejsce Krzysztofa Buczkowskiego wystartuje Patryk Dudek. Wyścig zakończył się triumfem Dawida Lamparta.

27

Jurica Pavlic nie dał najmniejszych szans rywalom i wygrał z olbrzymią przewagą.

Bieg 8
24
2 : 4
24
2

Za Krzysztofa Buczkowskiego pojedzie Patryk Dudek.

Bieg 7
22
3 : 3
20

Grzegorz Walasek zwyciężył z dużą przewagą nad resztą stawki. Przerwa na równanie toru.

Bieg 6
19
3 : 3
17

Pewne zwycięstwo zaliczył żużlowiec bydgoskiej Polonii - Krzysztof Buczkowski.

Bieg 5
16
3 : 3
14

O pozycjach na mecie zadecydowało wyjście spod taśmy i rozegranie pierwszego łuku.

Bieg 4
13
5 : 1
11
Patryk Dudek Wykluczenie Mateusz Rujner
3

Upadek zaliczył Mateusz Rujner, który jechał na czwartej pozycji. Wyścig został przerwany. Młodzieżowiec GKM wstał z toru o własnych siłach, jednak został wykluczony z powtórki biegu. W jego miejsce pojedzie Patryk Dudek. Atomowy start młodzieżowca zielonogórskiego klubu. Chwilę po tym, dołączył do niego Krzysztof Buczkowski.

Bieg 3
8
3 : 3
10

Efektowną i przede wszystkim skuteczną jazdę zaprezentował Jurica Pavlic.

Bieg 2
5
3 : 3
7

Rujner na drugim łuku pewnie objechał po zewnętrznej Kreta. Niedzielski na trzecim okrążeniu stracił punktowaną pozycję na rzecz Gaschki.

Bieg 1
2
2 : 4
4

Tor w Grudziądzu jest idealnie przygotowany do zawodów. Niebo pochmurne, ale nie zanosi się na opady deszczu. W barwach gospodarzy gościnnie wystąpi młodzieżowiec Stelmetu Falubazu - Patryk Dudek. W treningu punktowanym zabraknie podstawowego juniora gości - Łukasza Sówki. Chrzanowski na wyjściu z pierwszego wirażu wyprzedził Dawida Lamparta.