Bieg 15
36
1 : 5
54

Łatwe podwójne zwycięstwo rzeszowian. Żużlowcy PGE Marmy wygrali z ostrowianami 54:36

Bieg 14
35
3 : 3
49

Na ostatnim okrążeniu zdefektował motocykl Rafała Okoniewskiego. Kapitan PGE Marmy, który jechał wówczas na drugiej pozycji, spadł na koniec stawki, ale przejechał przez linię mety.

Bieg 13
32
5 : 1
46

Od startu do mety na podwójnym prowadzeniu jechali miejscowi. Trwa kosmetyka toru.

Bieg 12
27
3 : 3
45

Przez chwilę Nicki Pedersen jechał na końcu stawki. Duńczyk bez większych problemów wyprzedził Michalskiego, któremu krótko po tym zdefektował motocykl.

Bieg 11
24
1 : 5
42
Marcin Nowak Rezerwa zwykła za Michał Szczepaniak
0

Na torze nie działo się nic szczególnego.

Bieg 10
23
5 : 1
37

Od samego początku na podwójnym prowadzeniu jechali ostrowianie. Rozpoczęła się kosmetyka toru.

Bieg 9
18
2 : 4
36
Łukasz Wieliński Rezerwa zwykła za Filip Marach
0

Borodulin na przeciwległej prostej uporał się z Okoniewskim.

Bieg 8
16
3 : 3
32

Kibice byli świadkami ciekawej walki o 3 punkty pomiędzy Szczepaniakiem i Pedersenem. Żużlowiec Ostrovii prowadził od startu, ale na wejściu w drugi łuk wyprzedził go Pedersen. Szczepaniak na trzecim okrążeniu odbił pierwszą pozycję i wygrał z "Powerem".

Bieg 7
13
1 : 5
29

Rzeszowianie bez większych problemów wygrali 5:1. Rozpoczęło się równanie toru.

Bieg 6
12
3 : 3
24

Michał Szczepaniak niezagrożenie prowadził od startu do mety.

Bieg 5
9
1 : 5
21

Pedersen wygrał bieg z dużą przewagą. Jadącego na drugiej pozycji Lamparta naciskał Mariusz Staszewski. Kolejny podwójny triumf biegowy gości.

Bieg 4
8
4 : 2
16

Miejscowi przez dwa okrążenia jechali na podwójnym prowadzeniu, ale na trzecim kółku Nowaka wyprzedził Grzegorz Walasek. Rozpoczęła się kosmetyka toru.

Bieg 3
4
1 : 5
14

Dobrze spod taśmy wyszli gospodarze, ale rzeszowianie już na wyjściu z pierwszego wirażu wysforowali się na czoło stawki.

Bieg 2
3
1 : 5
9

Marcin Nowak wygrał start, ale na dystansie minął go najpierw Łukasz Sówka, a później Łukasz Kret.

Bieg 1
2
2 : 4
4

W Ostrowie słonecznie i ciepło. Składy potwierdzone. W treningu punktowanym zabraknie wcześniej awizowanego Madsa Korneliussena. W jego miejsce pojedzie Filip Marach. O godzinie 15:30 rozpoczęła się próba toru, w której biorą udział zawodnicy obu drużyn. O 15:50 żużlowcy zakończyli próbę toru. Rozpoczęła się kosmetyka toru. Za kilka chwil zawodnicy wyjadą do pierwszej gonitwy dnia. Dawid Lampart na trzecim okrążeniu wyprzedził Filipa Maracha.