2 : 4
33
Remigiusz Perzyński Rezerwa zwykła za Jonas Davidsson
0

Pewnie zwycięstwo Daniela Nermarka. Po 13. biegu próbne kółka kręcić zaczął Jonas Davidsson. Przedstawiciele obu zespołów zdecydowali o zakończeniu treningu punktowanego po rozegraniu 13. biegów.

Bieg 12
43
4 : 2
29

Na drugim łuku pierwszego okrążenia Gapiński wyprzedził Zgardzińskieigo. Protasiewicz zwyciężył ze sporą przewagą.

3

Gospodarze po starcie znajdowali się na podwójnym prowadzeniu, ale Zmarzlik szybko wyprzedził Dudka i skutecznie uniemożliwił mu odbicie swojej pozycji. Na trzecim okrążeniu zawodnik Stali ostrym atakiem przedarł się na prowadzenie. Trwa kosmetyka toru.

Bieg 10
36
5 : 1
24
Adrian Cyfer Rezerwa zwykła za Bartosz Zmarzlik
0

Zielonogórzanie wyszli ze startu na 5:1, ale Nermark wyprzedził Protasiewicza przy krawężniku. Kapitan Stelmet Falubazu zdołał jednak odbić drugą pozycję, a później wyszedł na prowadzenie.

Bieg 9
31
4 : 2
23
Łukasz Jankowski Rezerwa zwykła za Jonas Davidsson
3

Jankowski prowadził od startu do mety. Perzyński przyjechał daleko za pozostałymi zawodnikami. Sundstroem zanotował defekt jadąc na drugiej pozycji. Przerwa na równanie toru. Mamy 5 podwójnych zaproszeń na Grand Prix Europy w Bydgoszczy. Co zrobić, aby wygrać?

Bieg 8
27
5 : 1
21

Pewne zwycięstwo gospodarzy. Adamczewski i Dudek zaprezentowali ładną jazdę parą. Gomólski zanotował kolejny już defekt na ostatniej pozycji.

Bieg 7
22
3 : 3
20
Adrian Cyfer Rezerwa zwykła za Łukasz Cyran
0

Łukasz Cyran zastąpił w tym biegu... Jonasa Daviadssona.

Bieg 6
19
3 : 3
17

Dudek zdecydowanie wygrał start i odniósł bardzo pewne zwycięstwo. Przerwa na kosmetykę toru. Polecamy: "Wojna angielsko-polska o speedway!"

Bieg 5
16
4 : 2
14

Protasiewicz na przeciwległej prostej pierwszego okrążenia wyprzedził Gapińskiego. Gomólski miał defekt na ostatniej pozycji.

Bieg 4
12
4 : 2
12

Nermark wygrał start, ale Dudek na wyjściu z pierwszego łuku wyprzedził go po szerokiej i dojechał do mety z dużą przewagą nad resztą zawodników.