Wyścig bez walki. Tabaka zanotował defekt jadąc na trzeciej pozycji.

Łukasz Kret Rezerwa zwykła za Adrian Szewczykowski
1
Ernest Koza Taśma Timo Lahti
0

Lahti dotknął taśmy i został wykluczony z powtórki. W jego miejsce pojedzie Koza. W powtórce Korneliussen na drugim łuku wyprzedził Fierleja i Kreta. Przerwa na kosmetykę toru.

Zapraszamy na SportowyBar.pl - śmieszne, emocjonujące i wzruszające momenty sportowe na obrazkach, zdjęciach i filmach

Bieg 12
41
3 : 3
31

Dobry start żużlowców z Krakowa, lecz na pierwszym okrążeniu defekt na drugim miejscu zanotował Koza.

Bieg 11
38
3 : 3
28
Mariusz Fierlej Rezerwa taktyczna za Jozsef Tabaka
3

Trwa przerwa w zawodach. Jeden z kibiców zasłabł. Na szczęście pomogli mu inni kibice i nie było potrzeby odwiezienia go do szpitala. Fierlej wygrał bez żadnych problemów.

Bieg 10
35
5 : 1
25

Wyścig bez emocji. Gospodarze wygrali start i pognali do mety po pięć punktów. Przerwa na kosmetykę toru.

2

Korneliussen na trzecim okrążeniu uporał się z Kretem.

Bieg 8
27
3 : 3
21

Wawrzyniak zanotował upadek na pierwszym łuku. Powtórka w pełnej obsadzie. Wawrzyniak jest zdolny do dalszej jazdy. W powtórce Trojanowski szybko uporał się z krośnianami.

Bieg 7
24
1 : 5
18
Łukasz Kret Rezerwa taktyczna za Mateusz Wieczorek
2

Goście na dystansie przesunęli się na podwójne prowadzenie. Defekt Kronera na ostatnim miejscu. Przerwa na kosmetykę toru.

12

Goście lepiej wyszli ze startu, ale na wyjściu z pierwszego łuku na prowadzeniu był Staszek. Lahti na drugim łuku minął Vissinga.

Bieg 4
13
1 : 5
11

Goście lepiej rozegrali pierwszy łuk i dojechali do mety na podwójnym prowadzeniu. Przerwa na kosmetykę toru.

ŻKS ROW czy Wanda Instal? Dla kogo I liga? - analiza szans zespołów II ligi żużlowej

Bieg 3
12
5 : 1
6

O losach wyścigu zadecydował start i rozegranie pierwszego łuku.

Bieg 2
7
4 : 2
5

Na drugim łuku Kret wyprzedził Wawrzyniaka. Pewne zwycięstwo Kozy.

Bieg 1
3
3 : 3
3

Dobry start gospodarzy. Korneliussen pognał do mety po trzy punkty, a Kroner na dystansie spadł z drugiej pozycji na ostatnią.

17:06 - koniec prezentacji. Za kilka chwil start do pierwszego biegu. Zawody odbędą się według II zestawu.

17:00 - rozpoczęła się prezentacja.

16:39 - koniec próby toru.

16:30 - rozpoczęła się próba toru. Udział w niej wezmą Szewczykowski, Vissing, Trojanowski i Wawrzyniak.

16:07 - W Krakowie gorąco i słonecznie. Nic nie stoi na przeszkodzie w rozegraniu zawodów. Składy potwierdzone.

Jak niedzielene mecze typują eksperci SportoweFakty.pl?