Goście prowadzili od startu do mety. Defekt Kuciapy na starcie.

Bieg 13
35
2 : 4
43

Bieg przerwany z powodu nierównego startu. Powtórka w pełnej obsadzie. W powtórce Nicholls na drugim okrążeniu wyprzedził Kuciapę. Zawodnik lubelskiego klubu na ostatnim kółku zanotował defekt jadąc na trzeciej pozycji. Przerwa na kosmetykę toru.

Jarosław Hampel po Grand Prix Łotwy: Wybór pola startowego nie był najszczęśliwszy

Bieg 12
33
2 : 4
39

Harris na dystansie przedarł się z ostatniej pozycji na pierwszą. Miesiąc na trzecim okrążeniu uporał się z Cyranem.

Bieg 11
31
5 : 1
35
Daniel Jeleniewski Rezerwa taktyczna za Michał Łopaczewski
3

Jeleniewski prowadził od startu do mety. Baran na przeciwległej prostej minął Kościucha.

Bieg 10
26
4 : 2
34

Jeleniewski na przeciwległej prostej pierwszego okrążenia minął Nichollsa. Brytyjczyka przez dwa kółka atakował Miesiąc, lecz jego próby spełzły na niczym. Przerwa na kosmetykę toru.

Porażka byłaby przykrą niespodzianką - rozmowa ze Zbigniewem Fiałkowskim, prezesem GKM-u Grudziądz

Bieg 9
22
1 : 5
32

Goście na pierwszym łuku wypchnęli Kuciapę i pognali do mety po 5 punktów.

Bieg 8
21
2 : 4
27

Baran najlepiej wyszedł spod taśmy, ale szybko stracił pierwszą pozycję na rzecz Harrisa.

Bieg 7
19
2 : 4
23

Kuciapa na ostatnim okrążeniu wyprzedził Cyrana. Przerwa na równanie toru.

Tomasz Gaszyński po Grand Prix Łotwy: Najlepszy silnik rozleciał się na starcie

Bieg 6
17
2 : 4
19

Bieg bez emocji. Kolejność ustaliła się tuż po starcie.

Bieg 5
15
1 : 5
15

Goście jechali parą i nie dali sobie odebrać podwójnego prowadzenia. Miesiąc próbował przedzielić gości, ale jego ataki okazały się nieskuteczne.

Bieg 4
14
2 : 4
10

Bieg bez walki. Na torze utworzyły się dwie pary. Przerwa na kosmetykę toru.

Gdańszczanie faworytami rundy finałowej. Idealny moment, by wrócić do Ekstraligi?

Bieg 3
12
5 : 1
6

O losach wyścigu zadecydował start i rozegranie pierwszego łuku.

Bieg 2
7
4 : 2
5

Madej przez cały wyścig nękał atakami Rujnera. Zawodnik lubelskiego klubu na ostatnich metrach wyprzedził grudziądzanina.

Bieg 1
3
3 : 3
3

Harris wygrał start i niezagrożony dojechał do mety po trzy punkty.

19:40 - zakończyła się prezentacja. Za kilka chwil start do pierwszego biegu. Zawody odbędą się według I zestawu startowego.

19:31 - rozpoczyna się prezentacja.

19:11 - koniec próby toru.

19:04 - trwa próba toru. Udział w niej biorą Harris, Kościuch, Łukaszewski i Baran.

18:34 - w Lublinie ciepło i słonecznie. Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia mówiące o tym, że Lubelski Węgiel KMŻ wystąpi w niemal najmocniejszym składzie. W meczu tym wystąpią Maciej Kuciapa i Daniel Jeleniewski, których zabrakło w awizowanym składzie.

Jak niedzielene mecze typują eksperci SportoweFakty.pl?
Typy Krzysztofa Cegielskiego
Typy Jacka Gajewskiego
Typy Barłomieja Czekańskiego

Bieg 15

Baran na drugim łuku wpadł w Harrisa. Polak został wykluczony z powtórki. Obaj zawodnicy wstali z toru o własnych siłach. W powtórce Jeleniewski prowadził od startu do mety.