Bieg 15

Cyran wyprzedził Ł. Przedpełskiego.

1
Bieg 14

W pierwszym łuku zabrakło miejsca dla Dolnego, który upadł. Powtórka w pełnej obsadzie. Dolnemu nic się nie stało. Walka trwała tylko na pierwszym okrążeniu, później między zawodnikami wytworzyły się duże różnice.

1
1
Bieg 13

E. Pulczyński prowadził od startu, ale na ostatnim łuku pojechał za szeroko, co wykorzystał Woźniak.

1
Bieg 11

Najlepszy bieg dnia. Na pierwszym okrążeniu atakiem pod samą bandą P. Przedpełski minął Dolnego. Chwilę później K. Pulczyński spadł na ostatnią pozycję, ale zdołał wyprzedzić Strzelca i do końca atakował Dolnego.

1
Bieg 9

Fajfer jest zdolny do jazdy, ale wycofał się z dalszych startów z powodu problemów ze sprzętem. Ogromna przewaga Czai. Koza bez efektu atakował Malitowskiego.

1
1
1
Bieg 6

Na początku biegu trwała walka o drugą lokatę, ale Ł. Przedpełski zdołał wypracować sobie bezpieczną przewagę nad Adamczewskim.

1
Bieg 5

K. Pulczyński wygrał z dużą przewagą.

1
Bieg 3

K. Pulczyński minął Czaję na dystansie, na mecie przegrał z Woźniakiem o pół motocykla, o tyle samo Ł. Przedpełski przegrał z Czają.

1
1
Bieg 2

Ładna walka o 2. lokatę. Pewna wygrana E. Pulczyńskiego.

1
Bieg 1

Obsada potwierdzona. W Toruniu nie wystąpią Curyło i Gaschka, w ich miejsce Ł. Przedpełski i E. Pulczyński. Niebo jest częściowo zachmurzone, ale zawody nie są zagrożone. Kolejność ustalona tuż po starcie.

1
Bieg 4

Malczewski upadł na pierwszym łuku drugiego okrążenia. Został wykluczony z powtórki. Zawodnik leży na torze. Malczewski ostatecznie wstał z toru i o własnych siłach wrócił do parku maszyn. W powtórce kolejność ustalona tuż po starcie. Przerwa na kosmetykę toru.

1
Bieg 7

Malczewski nie wyjedzie więcej na tor. Zawodnik nie odniósł żadnej kontuzji, ale jego sprzęt nie nadaje się do jazdy. Pewna wygrana P. Przedpełskiego.

1
1
Bieg 8

Na drugim łuku trzeciego okrążenia groźny upadek zaliczył jadący na drugim miejscu Fajfer. Bieg przerwany, sprawca wykluczony. Zawodnik leży na torze. Przy żużlowcu pojawiła się karetka. Fajfer wstał i nieco kulejąc wsiadł do karetki. Ostatecznie żużlowiec udał się do parku maszyn o własnych siłach. W powtórce duże odległości pomiędzy zawodnikami. Przerwa na kosmetykę toru.

1
Bieg 10

Malczewski nie pojawił się na starcie. Woźniak do końca atakował Adamczewskiego.

1
Bieg 12

Fajfer nie pojawił się na starcie. Ł. Przedpełski przez 4 okrążenia atakował Cyrana, w końcu dopiął swego tuż przed metą. Przerwa na kosmetykę toru.

1
Bieg 16

Fajfer i Malczewski nie pojawili się na starcie. K. Pulczyński wyprzedził na dystansie Malitowskiego. Przerwa na kosmetykę toru.

1
Bieg 17

Malczewski nie pojawił się na starcie. Ładna walka Dolnego i Ł. Przedpełskiego.

1
Bieg 20

Fajfer nie pojawił się na starcie.

1
1
Bieg dodatkowy

K. Pulczyński, Czaja i Woźniak zmierzą się w biegu dodatkowym o miejsca 2-4. K. Pulczyński upadł w pierwszym łuku. Bieg przerwany. K. Pulczyński leży na torze. Zawodnik ostatecznie wrócił do parku maszyn o własnych siłach, ale został wykluczony z powtórki. Defetk Czai na prowadzeniu.