5 : 1
32
Patryk Dudek Rezerwa zwykła za Andreas Jonsson
2

Lepiej spod taśmy wyszli goście. Na drugim łuku zielonogórzanie wyprzedzili częstochowian i wyszli na podwójne prowadzenie.

Bieg 14
47
1 : 5
31

Łoktajew na drugim łuku spadł z pierwszej pozycji na ostatnią. Pewne zwycięstwo zawodników Dospel Włókniarza Częstochowa.

Bieg 13
46
5 : 1
26
Patryk Dudek Rezerwa zwykła za Krzysztof Jabłoński
3

Łatwe zwycięstwo pary gospodarzy. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 12
41
3 : 3
25

Protasiewicz po szerokiej na pierwszym łuku minął Czaję. Jensen na drugim kółku uporał się ze Zgardzińskim.

Bieg 10
38
2 : 4
22
Alex Zgardziński Rezerwa zwykła za Piotr Protasiewicz
0

Walasek na drugim okrążeniu wyprzedził Krzysztofa Jabłońskiego, który próbował odzyskać pierwszą pozycję. Przerwa na kosmetykę toru.

Stanisław Chomski o KSM-ie: Zespołów nie zmieniających składów nie powinien on obowiązywać

Bieg 9
36
5 : 1
18

Gospodarze nie mieli najmniejszych problemów z odniesieniem zwycięstwa.

Bieg 8
31
4 : 2
17
Grzegorz Walasek Rezerwa taktyczna za Mirosław Jabłoński
0

Goście wygrali start, ale Jonsson szybko dogonił częstochowian i na chwilę wyprzedził prowadzącego Jensena. Duńczyk szybko odzyskał prowadzenie, lecz na trzecim okrążeniu musiał uznać wyższość Jonssona. Z kolei na czwartym kółku Dudek minął Walaska.

Bieg 7
27
1 : 5
15

Wyścig przerwany z powodu nierównego startu. W powtórce lepiej ze startu wyszli częstochowianie. Łoktajew na drugim łuku wyprzedził Czaję, a na następnym wirażu Hampel na chwilę minął juniora Dospel Włókniarza. Czaja nie zamierzał zadowolić się trzecią lokatą i na drugim łuku drugiego okrążenia wyprzedził Łoktajewa. Przerwa na kosmetykę toru.

Statystyki nie kłamią - Grand Prix 2013 w liczbach

Bieg 6
26
3 : 3
10

Szombierski i Holta na przeciwległej prostej wyprzedzili Zgardzińskiego. Na drugim łuku "Szumina" przez chwilę był przed Jonssonem, lecz Szwed szybko odzyskał prowadzenie.

Bieg 5
23
5 : 1
7

Na drugim okrążeniu Protasiewicz wyprzedził Jensena i dołączył do prowadzącego Krzysztofa Jabłońskiego.

Bieg 4
18
5 : 1
6

Ponownie lepiej spod taśmy wyszli zielonogórzanie, którzy już na pierwszym kółku uzyskali bezpieczną przewagę. Przerwa na kosmetykę toru.

Najlepsze mecze sezonu w ENEA Ekstralidze (wideo)

Bieg 3
13
4 : 2
5

Protasiewicz na drugim wirażu uporał się z Szombierskim. Holta do ostatnich metrów atakował Krzysztofa Jabłońskiego.

Bieg 2
9
5 : 1
3

Dudek już na wyjściu z pierwszego łuku miał kilkumetrową przewagę nad rywalami. Zgardziński w początkowej fazie biegu skutecznie bronił się przed atakami częstochowian.

Bieg 1
4
4 : 2
2

Najlepiej spod taśmy wystrzelił Łoktajew, który do mety nie oddał prowadzenia. Hampel przez dwa okrążenia atakował Jensena.

12:40 - zakończyła się prezentacja. Za kilka chwil start do pierwszego biegu

12:32 - rozpoczęła się prezentacja

12:29 - zawody rozegrane zostaną według II zestawu startowego

12:21 - ze strony gospodarzy udział w próbie toru biorą Piotr Protasiewicz i Aleksandr Łoktajew

12:19 - trwa próba toru. Ze strony gości udział w niej biorą Mirosław Jabłoński i Artur Czaja

12:15 - przed rozpoczęciem spotkania trwały prace na torze

12:09 - zawodnicy w parku maszyn przygotowują się do meczu. Początek prezentacji zaplanowany jest na godzinę 12:30

11:08 - w Zielonej Górze pochmurno, ale nie pada. Organizatorzy zawodów zapewniają, że pojedynek o Puchar Fair-Play nie jest zagrożony.

Miedziński stwarza zagrożenie? Jan Ząbik: Inni jeżdżą ostrzej

Bieg 11
Michael Jepsen Jensen Rezerwa taktyczna za Mirosław Jabłoński
1

Na wyjściu z pierwszego łuku Jonsson wyprzedził Holtę i Jensena i przeszedł na drugie miejsce. Defekt Holty na drugim kółku. Norweg z polskim paszportem jechał wówczas na ostatnim miejscu.