Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
45:45
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
9 Troy Batchelor T. Batchelor Troy Batchelor 3 1* 3 1* 3 11 +2
10 Matej Kus M. Kus Matej Kus 2* 3 3 2 1 11 +1
11 Josef Franc J. Franc Josef Franc 1 3 1 w 5
12 Richard Wolff R. Wolff Richard Wolff 0
13 Peter Kildemand P. Kildemand Peter Kildemand 2 3 3 2 2* 12 +1
14 Martin Gavenda M. Gavenda Martin Gavenda 2 0 1 0 w 3
15 Zdenek Holub Z. Holub Zdenek Holub w w 1 d 1 1 3
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Chris Harris C. Harris Chris Harris 1 0 2 0 3 0 6
2 Ales Dryml A. Dryml Ales Dryml 0 w - - 0
3 Lukas Dryml L. Dryml Lukas Dryml 0
4 Tomas Suchanek T. Suchanek Tomas Suchanek 2 1* 0 2* 0 5 +2
5 Matej Zagar M. Zagar Matej Zagar 1 3 2 2 3 11
6 Hynek Stichauer H. Stichauer Hynek Stichauer 1 2 0 3 1* 7 +1
7 Vaclav Milik V. Milik Vaclav Milik 3 3 3 2* 2 2* 1 16 +2
Bieg 15
AK Marketa Praga 8
5 : 1
4 Zlata Prilba Pardubice
  • Peter Kildemand 2
  • Vaclav Milik 1
  • Troy Batchelor 3
  • Chris Harris 0
Bieg 14
AK Marketa Praga 3
3 : 3
3 Zlata Prilba Pardubice
  • Troy Batchelor 1
  • Matej Zagar 3
  • Peter Kildemand 2
  • Tomas Suchanek Zastępstwo zawodnika za Lukas Dryml 0
Bieg 11
AK Marketa Praga 9
1 : 5
9 Zlata Prilba Pardubice
  • Martin Gavenda 0
  • Hynek Stichauer 3
  • Zdenek Holub 1
  • Vaclav Milik 2
Bieg 10
AK Marketa Praga 8
4 : 2
4 Zlata Prilba Pardubice
  • Hynek Stichauer 0
  • Zdenek Holub 1
  • Matej Zagar 2
  • Troy Batchelor 3
Bieg 9
AK Marketa Praga 4
4 : 2
2 Zlata Prilba Pardubice
  • Peter Kildemand 3
  • Vaclav Milik Rezerwa zwykła za Ales Dryml 2
  • Martin Gavenda 1
  • Chris Harris 0
Bieg 7
AK Marketa Praga 3
3 : 3
3 Zlata Prilba Pardubice
  • Vaclav Milik Zastępstwo zawodnika za Lukas Dryml 3
  • Troy Batchelor 1
  • Tomas Suchanek 0
  • Matej Kus 2
Bieg 4
AK Marketa Praga 6
2 : 4
6 Zlata Prilba Pardubice
  • Matej Zagar 1
  • Peter Kildemand 2
  • Vaclav Milik 3
  • Martin Gavenda 0
Bieg 3
AK Marketa Praga 4
4 : 2
2 Zlata Prilba Pardubice
  • Josef Franc 1
  • Chris Harris Zastępstwo zawodnika za Lukas Dryml 0
  • Matej Kus Zastępstwo zawodnika za Richard Wolff 3
  • Tomas Suchanek 2
Bieg 1
AK Marketa Praga 5
5 : 1
1 Zlata Prilba Pardubice
  • Matej Kus 2
  • Chris Harris 1
  • Troy Batchelor 3
  • Ales Dryml 0
Relacja na podstawie speedwaylive.eu. Składy potwierdzone. Gospodarze stosować będą zastępstwo zawodnika za Richarda Wolffa, a goście za Lukasa Drymla. W pierwszym spotkaniu triumfowała Zlata Prilba 54-38.
Nadchodzące biegi
Bieg 2
  • Vaclav Milik 3
  • Martin Gavenda 2
  • Hynek Stichauer 1
  • Zdenek Holub w
Bieg 5
  • Zdenek Holub w
  • Tomas Suchanek 1
  • Matej Kus 3
  • Hynek Stichauer 2
Bieg 6
  • Ales Dryml w
  • Josef Franc 3
  • Chris Harris 2
  • Zdenek Holub Zastępstwo zawodnika za Richard Wolff 1
Bieg 8
  • Zdenek Holub Zastępstwo zawodnika za Richard Wolff d
  • Vaclav Milik 2
  • Josef Franc 1
  • Matej Zagar 3
Bieg 12
  • Matej Zagar Zastępstwo zawodnika za Lukas Dryml 2
  • Martin Gavenda Zastępstwo zawodnika za Richard Wolff w
  • Hynek Stichauer Rezerwa zwykła za Ales Dryml 1
  • Peter Kildemand 3
Zlata Prilba zapewniła sobie złoty medal.
Bieg 13
  • Chris Harris 3
  • Matej Kus 1
  • Tomas Suchanek 2
  • Josef Franc w
Zobacz również
    AK Marketa Praga AK Marketa Praga 45
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Troy Batchelor T. Batchelor Troy Batchelor 3 1* 3 1* 3 11 +2
    10 Matej Kus M. Kus Matej Kus 2* 3 3 2 1 11 +1
    11 Josef Franc J. Franc Josef Franc 1 3 1 w 5
    12 Richard Wolff R. Wolff Richard Wolff 0
    13 Peter Kildemand P. Kildemand Peter Kildemand 2 3 3 2 2* 12 +1
    14 Martin Gavenda M. Gavenda Martin Gavenda 2 0 1 0 w 3
    15 Zdenek Holub Z. Holub Zdenek Holub w w 1 d 1 1 3
    Zlata Prilba Pardubice Zlata Prilba Pardubice 45
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Chris Harris C. Harris Chris Harris 1 0 2 0 3 0 6
    2 Ales Dryml A. Dryml Ales Dryml 0 w - - 0
    3 Lukas Dryml L. Dryml Lukas Dryml 0
    4 Tomas Suchanek T. Suchanek Tomas Suchanek 2 1* 0 2* 0 5 +2
    5 Matej Zagar M. Zagar Matej Zagar 1 3 2 2 3 11
    6 Hynek Stichauer H. Stichauer Hynek Stichauer 1 2 0 3 1* 7 +1
    7 Vaclav Milik V. Milik Vaclav Milik 3 3 3 2* 2 2* 1 16 +2
    Dyscyplina Żużel
    Rozgrywki Liga czeska
    Lokalizacja Praga
    Grupa Finał - rewanż
    Stadion Stadion Markéta w Pradze
    Data i godzina 13 Października 2013, 14:00
    Zobacz również